Lappeenranta lennupiletid

Mil viisil broneerida parima hinnaga lennupiletid Lappeenrantasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Tuleme sulle Lappeenranta reisi plaanide pidamisega otsejoones appi! Oleme juba üle kümne aasta nuuskinud odavaimate hindadega pileteid. Seega, keri aga allapoole, et mõista, millised on lendude igapäevased maksumused, sobilikumad lennukompaniid Lappeenrantasse minekuks ning kuidas saada sedamaid eriti hea hinnaga lennureisid.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Lappeenrantasse
Henri Elemo / Shutterstock

Missugused on veel turvalised lennuhindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel turvalisi lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee valik ja osta kohe odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Lappeenranta lennupiletid tasub tasku pista?

Lappeenrantasse reisimiseks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 206 eurot maksvad piletid on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Nähes piletihinda, mis jääb alla 115 eurot tasub julgelt ära võtta. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata odavaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kallimad Lappeenranta lennud reisikonsultantidelt

Tüüpilised reisibürood võtavad piletite hangeldamisel sageli päris eeskujuliku summa, mille peab reisisõber enda pangaarvelt maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud ootuspärane reisi planeerimise osa. Uuel kümnendil pole sugugi mõistlik 7 eurot, 10 eurot või lausa 17 eurot müügitasudeks välja käia. Ise Lappeenrantasse reisi planeerides ja pileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõttekam lähenemine. Leia lennupiletid Lappeenrantasse

Lappeenranta lennupiletite hinnatase ja lennuvedajad

Tavaliselt asetuvad Lappeenranta lennureiside hinnad skaalale 124 eurot kuni 212 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida võiksid fikseeritud aegadeks lendude jahtimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud airBaltic ja odavlennufirmad. Loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule korralikke maiuspalu. Viimaste aastate taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Lappeenrantasse olnud veidi siia-sinna 79 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks peab kähku tegutsema, kuna taolised hinnapommid lähevad enamasti vaid tundide jooksul loosi.

Testi kohe praegu klappivaid lendude kuupäevi Lappeenrantasse

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Lappeenranta ja määra eelistatud päevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Lappeenranta lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Lappeenrantasse lendamise hoopistükkis algusega Riiast. Omades elukohta Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna sealt stardivad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi jahtides lennupileteid kaugematesse riikidesse, ei pruugi Riiast reisi alustamine halb mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt vingeid pakkumisi just nimelt nendest lennujaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad piletitele Helsingist Põhja-Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Lappeenrantasse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Soovitame tšekkida Lappeenranta tripi teostamiseks, kas täna on käimas mingisugust mõnusat suurmüüki. Võid päeva lõpuks säästa piisaval hulgal raha. Igal korral ei pea sugugi kampaania nimekirjas Lappeenranta pileteid olema välja toodud. Toome juhusliku näite. Kui soovid osta lende Fuerteventurale, siis võib aidata tuntud odavlennufirma suurmüük Tallinnast lennujaamast. Täpsemalt võiksid saada soodusmüügi tulemusena odavamalt kohale Pariisi lennujaama. Antud lennujaamast saab otsemaid lõppsihtkohta põrutada. Ja seda kõvasti eeskujulikemate hindadega Eestiga võrrelduna. Kindlasti hoiame tähtsamatel promokampaaniatel kenasti silma peal. Uudista ruttu meie lennukampaaniate lehte ning saad koheselt panoraamvaate, millised “hullud päevad” antud päeval suurimat väärtust pakuvad. Leia odavad lennupiletid Lappeenrantasse

Vaata Lappeenranta lennuleide

Paindlikkuse puhul on hea idee uurida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diililehti, erinevate võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles tähendada silmapaistva hinnaga Lappeenranta lennud. Kahjuks reklaamitakse tõeliste reisidiilide loosungi all ikka ja jälle õudsat rämpsu. Enne iga värske leiu üles riputamist kontrollime ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad kähku, ent siiski võimaldab see tuua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Lappeenranta lende on mõttekas kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb koos Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige odavamad lennuvariandid Lappeenrantasse taolisest suurest kokkuvõttest. Alusmõte on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Vaatame kindlal ajaperioodil täiesti kõik odavaima hinnaga Lappeenranta piletid üle. Pärast jagame reisidiile lugejatega. Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei tuvasta ülevaatest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba korralikult kehtivuse kaotanud. Äkki pole midagi hullu, kuna tutvustame siin lehel küllaga teisi variante soodsate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Lappeenrantasse

Kuhu iganes sa reisi ei kavandaks, lennufirmade kampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kel ei ole konkreetsed kuupäevad nii olulised. Aeg-ajalt võivad kujuneda pealtnäha mõttetud lennumüügid tegelikult üsna kasulikuks. Juhusliku näitena võid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 200-eurosest erihinnast Roomast Kariibi mere äärde. Esimene tunne “No ja siis, mingist suvalisest linnast” asendub hoopistükkis põnevusega broneerida lennupiletid iseäranis taskukohaselt. Mõnikord annab niiviisi täitsa huvitavaid lennukombinatsioone garanteerida. Kasvõi pikkade lendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib esile kerkida vajadus võtta öömaja mõnes vahepealses linnas. Samaaegselt annab see võimaluse veelgi enam sihtkohti näha ja terve reisi isegi veel kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Lappeenranta lennupiletite kohta

loader-image

Justament! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 51 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt reisimiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait annab võimaluse üle 1000 lennufirma ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Lappeenranta-Tallinn ligikaudu 51 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et hüperdiile on tulevikus veelgi laekumas!

Ootuspärased edasi ja tagasi lendude hinnad jäävad Tallinn-Lappeenranta suunal piiridesse summas 132 eurot kuni 155 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid soetades poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides olulisel määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top