Leia parima hinnaga lennupiletid Santorinile

Black Friday reisipakkumised: Mida otsida ja kuidas neid leida

Jõulukuu on tulemas: see tähendab, et Black Friday 2022 pakkumised (ja Cyber Monday) on kohe nurga taga! Ja kui otsite suurepäraseid reisipakkumisi, on just nüüd õige aeg hakata otsima.

Kuid kuna pakkumisi reklaamitakse nii palju, võib olla raske teada, kust alustada või millist tüüpi pakkumine on teie jaoks parim. Seepärast oleme koostanud nimekirja parimatest musta reede reisipakkumistest ja nende leidmisest!


Musta reede hotellitehingud


Üks kõige populaarsemaid Black Friday reisipakkumiste liike on hotellide allahindlused. See on suurepärane võimalus säästa oma järgmisel puhkusel, olenemata sellest, kas plaanid nädalavahetuse või nädalase reisi. Tavaliselt leiad hotellis viibimise hinnast 10-50% allahindlust, seega tasub seda kindlasti kontrollida!

Parimate musta reede hotellipakkumiste leidmiseks soovitame alustada sellistelt veebisaitidelt nagu Expedia, Travelocity ja Hotels.com. Neil on alati suurepärased pakkumised ning nende Black Friday müügilehtedel leiad sageli veelgi suuremaid allahindlusi. Teine hea nipp on registreeruda nende e-posti uudiskirjaga, nii saad esimesena teada nende uusimatest pakkumistest!

Musta reede lennupakkumised


Kui plaanid suuremat reisi, mis eeldab lennupiletite ostmist, siis on Black Friday lennupakkumised ilmselt see, mida otsid. Ka siin on tavaliselt võimalik leida 10-50% soodsamad lennupiletid, seega on see suurepärane aeg reiside broneerimiseks! Sarnaselt hotellidele soovitame parimate pakkumiste leidmiseks vaadata Facebookist Reisitark. Meil on sageli spetsiaalsed leheküljed, mis on pühendatud musta reede lennupakkumistele, nii et hoia silma peal.

Teine suurepärane võimalus musta reede lennupakkumiste leidmiseks on lennufirmade sotsiaalmeediakanalid. Paljud lennufirmad teatavad oma musta reede müügipakkumistest kõigepealt Twitteris või Facebookis, seega jälgige kindlasti kõiki oma lemmiklennufirmasid! Ja lõpuks, ärge unustage lennufirmade uudiskirjaga liitumist – tavaliselt saadavad nad ka sel viisil eripakkumisi ja allahindlusi

Musta reede kruiisipakkumised


Kruiisid on veel üks populaarne puhkuseliik talvekuudel tänu soojale ilmale, mida nad pakuvad. Ja kui otsite suurepäraseid Black Friday kruiisipakkumisi, siis on mitu võimalust nende leidmiseks


Kui tead, millise kruiisiliiniga soovid reisida, soovitame minna otse nende veebisaidile ja vaadata, kas neil on mõni sooduspakkumine käimas. Sageli on neil spetsiaalsed leheküljed, mis on pühendatud musta reede müügile, kus saate sirvida kõiki olemasolevaid allahindlusi.

Kui sa ei ole veel kindel, millise kruiisilaevaga soovid sõita, siis sellised saidid nagu Cruise Critic koondavad kõik parimad Black Friday kruiisipakkumised ühte kohta, nii et saad hõlpsasti võrrelda ja otsustada, milline neist on sinu jaoks õige!


Ja lõpuks, sarnaselt lennufirmadele ja hotellidele teatavad paljud kruiisilaevade liinid oma Black Friday-müügist kõigepealt sotsiaalmeedias – seega veenduge, et jälgite kõiki oma lemmikuid!

Kokkuvõte


Must reede on suurepärane aeg, et haarata kinni mõned hämmastavad reisipakkumised – kuid ainult siis, kui tead, mida otsida!

Loodame, et see juhend aitas teid õiges suunas suunata ja andis teile kasulikke näpunäiteid, kuidas leida oma järgmise puhkuse jaoks parimad musta reede reisipakkumised. Head reisi!

Scroll to Top
Scroll to Top