Bodrumi lennupiletid

Mil viisil haarata soodsad lennud Bodrumisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Odava hinnaga lennuvõimaluste avastamine Bodrumisse pole alati kerge toiming. Aga turu hinnataseme valdamine ning lennutrippide saitide tundmine on oluline. Sest kui sul on plaan Bodrumisse reisida, siis on igal juhul arukas teha seda soodsama hinnaga. Milleks puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Bodrumisse

Millised on veel kvaliteetsed lennuhindade võrdlussaidid?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennupiletite hindade võrdlussaite. Tee otsus ja osta käigu pealt taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Bodrumi lennupiletid tasub ära võtta?

Bodrumisse reisima minekuks on mõttekas eeldada, et enam kui 315 eurot maksvad lennud on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 184 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kallimad Bodrumi lennud reisiekspertidelt

Harilikud reisibürood võtavad lennupiletite hangeldamisel võrdlemisi korraliku komisjonitasu, mille on sunnitud reisisõber omast taskust tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Tänapäeval ei ole kuskilt otsast mõistlik 4 eurot, 8 eurot või lausa 18 eurot lisatasudeks välja käia. Omal käel Bodrumisse trippi korraldades ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” variant.

Leia soodsad lennupiletid Bodrumisse

Bodrumi lennupiletite hinnatase ja vedajad

Tavaliselt asetuvad Bodrumi lennupiletite hinnad skaalale 284 eurot kuni 320 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saaksid paika määratud aegadeks lennupiletite broneerimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Turkish Airlines ja Pegasus.

Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Läbi aegade kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Bodrumisse olnud ligikaudu 222 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest niivõrd vahvad hinnalangusega piletid ostetakse imeruttu.

Uuri kohe sobilikke kuupäevi Bodrumisse

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Bodrum ja määra sobivad kuupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Bodrumi lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Bodrumisse lendamise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Omades elukohta Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse paikadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi planeerides teekonda kaugematesse paikadesse, siis ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle väga häid kampaaniaid just nimelt nendest lennujaamadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kanadasse.

Lennufirmade kampaaniad Bodrumisse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Hea mõte on kontrollida Bodrumi reisiplaani teostamiseks, kas praegu on käimas mõnda ägedat suurmüüki. Võimalik on kokku hoida täitsa korralikult oma eelarve pealt. Iga kord ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade seas Bodrumi lende olema välja toodud. Võtame suvalise näidisolukorra. Kui tahad saada pileteid Kanaari saartele, siis võib aidata tuntud odavlennufirma suurmüük alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võiksid saada müügi käigus säästlikumalt kohale Berliini. Antud lennujaamast saab otse lõpuni välja reisida. Pealegi märkimisväärselt konkurentsivõimelisemate hindadega võrreldes Eestiga. Hoiame alati olulisematel piletikampaaniatel silma peal. Uudista sujuvalt Reisitark.ee lennukampaaniate lehte ja saad sekundiga ülevaate, mis soodukate möllud hetkel ilma teevad. Leia lennupiletid Bodrumisse

Kontrolli Bodrumi lennudiile

Lahtise ajakava korral tasub kontrollida, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisiportaali, mitmesuguste otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et teha kindlaks silmapaistva hinnaga Bodrumi lennud.

Kahjuks jagatakse reaalsete lennupakkumiste asemel ikka ja jälle hingehinda maksvat prügi. Enne iga uue kampaania levitamist vaatame ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad hinnad üsna, ent siiski annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Bodrumi hindu on mõttekas kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige taksukohasemad lennupiletid Bodrumisse sellest mastaapsest kokkuvõttest.

Mõte on igal korral äärmiselt otsekohene. Vaatame kindlal ajahetkel eranditult kõik odavaima hinnaga Bodrumi lennupiletid üle. Pärast jagame reisidiile külastajatega.

Praegu on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba korralikult kehtivuse kaotanud. Ehk aga pole hullu, kuna tutvustame siin samas palju-palju muid variante keskmisest odavamate lendude välja raalimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Bodrumisse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei plaaniks, lennuettevõtete soodusmüügid tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel pole fikseeritud kuupäevad niivõrd tähtsad.

Vahel võivad osutuda esmapilgul kasutud kampaaniad tegelikult üllatavalt kasulikuks. Näiteks võid osta odavlennu Tallinnast, et saada kasu 272-eurosest kampaaniahinnast Oslost Vaikse ookeani saarele.

Esmane reaktsioon “Hähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub võimalusega osta lennupiletid iseäranis odavalt. Vahetevahel annab sel viisil päris põnevaid lennukombinatsioone luua.

Näiteks pikkade lendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse rohkem maailma paiku näha ja kogu tripi veelgi meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Bodrumi lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud liinil Tallinn-Bodrum-Tallinn ligikaudu 165 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et superdiile on tulevikus veelgi laekumas!

Justament! Parima maksumusega piletid võivad olla vaid 165 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt reisimiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Harilikud mõlema suuna piletihinnad paiknevad Tallinn-Bodrum liinil piiridesse summas 210 eurot kuni 389 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie lennuleide kasutades selgel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait võimaldab rohkem kui 1000 lennukompanii ja edasimüüja reaalajas müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top