Olsztyni lennupiletid

Mil viisil soetada soodsad lennud Olsztynisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Rahakoti suhtes sõbraliku hinnaga lennupiletite leidmine Olsztynisse pole alati kergete killast. Ent turu keskmiste lennupiletite maksumuste valdamine ning reisidiilide portaalide tundmine on vajalik. Sest kui sul on plaan Olsztynisse kihutada, siis on vaieldamatult mõttekas teha seda parima hinnaga. Miks anda raha rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Olsztynisse
Avillfoto / Shutterstock

Mis on muud usaldusväärsed lennupiletite võrdlussaidid?

Võrdle parimaid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdlusportaale. Tee otsus ja haara käigu pealt odavad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Olsztyni lennupiletid tasub kotti pista?

Olsztynisse reisimiseks on mõttekas eeldada, et enam kui 179 euro eest müüdavad lennupiletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 118 eurot tasub julgelt ära võtta. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kopsakama hinnaga Olsztyni lennupiletid reisikonsultantidelt

Tavalised reisifirmad panevad kõrvale lennupiletite vahendamisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mida peab ostja omast taskust tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud tavaline reisi eelarve kulurida. Tänasel päeval pole aga ratsionaalne ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot teenustasudeks välja käia. Iseseisvalt Olsztynisse trippi planeerides ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ebamugavate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõttekam variant.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Olsztynisse
piotrbb / Shutterstock

Olsztyni lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa eestlastest valib Olsztynisse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Oletame, et elad Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Ise kui sa planeerid teekonda ookeanitagustesse sihtkohtadesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast reisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle silmapaistvaid reisidiile täpselt linnadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud soodukad piletitele Helsingist USAsse ja Kariibidele.

Katseta kohe kõige paremini sobivaid kuupäevi Olsztynisse

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Olsztyn ja määra sobivad päevad. Võrdle hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Olsztyni lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Harilikult asetuvad Olsztyni lennuotsade hinnad vahemikku 136 eurot kuni 197 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võiksid paika määratud aegadeks lennupiletite broneerimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt paisatud turule parajaid maiuspalu. Viimaste aastate kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Olsztynisse olnud nibin-nabin 84 eurot. Selliste hindade krabamiseks peab kähku tegutsema, sest niivõrd vahvad hinnapöörised müüakse läbi uskumatult kiiresti.

Lennufirmade soodusmüügid Olsztynisse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei plaaniks, lennufirmade soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisilistele, kel ei ole kindlad välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd olulised. Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud odavmüügid reaalselt üsna väärtuslikuks. Juhusliku näitena saad haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 275-eurosest eripakkumisest Milanost Mehhikosse. Esimene tunne “Pff, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis põnevusega osta lennupiletid eriti taskukohaselt. Mõnikord annab sel viisil päris ägedaid reisikombinatsioone luua. Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus võtta öömaja mõnes suurlinnas. Samal ajal annab see võimaluse veel rohkem maailma paiku nautida ja kogu reisi veelgi meeldejäävamaks muuta. Leia odava hinnaga lennupiletid Olsztynisse

Kontrolli Olsztyni reisileide Reisitargast

Vabama graafiku korral on suurepärane idee kontrollida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime väsimatult läbi diiliportaale, erinevate võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et päevavalguse kätte silmapaistva hinnaga Olsztyni lennud. Ausalt öeldes jagatakse tõeliste lennupakkumiste pähe nii mõnigi kord hingehinda maksvat prahti. Enne iga värske diili levitamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Olsztyni hindu on mõttekas uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab koos DELFI Reisijuhiga igakuist lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige odavamad piletid Olsztynisse sellest suurest hinnavaatlusest. Alusidee on alati väga lihtne. Kontrollime konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik soodsama hinnaga Olsztyni lennupiletid üle. Seejärel jagame diile reisiplaneerijatega. Alati on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest lende Olsztynisse või on ostukorv juba lootusetult oma aja ära elanud. Ehk aga pole midagi hullu, kuna avaldame siin lehel palju teisi variante soodsate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Olsztynisse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Soovitame kontrollida Olsztyni reisi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on käimas mõnda ägedat suurmüüki. Võid päeva lõpuks säästa täitsa korralikult raha. Alati ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade listis Olsztyni lende olema välja toodud. Toome juhusliku lähteülesande. Kui tahad osta lennupileteid Fuerteventurale, siis võib appi tulla Wizz Air kiirmüük alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võiksid saada promokampaania raames soodsamalt kohale Londoni lennujaama. Antud lennujaamast on võimalik otsemaid lõpuni välja reisida. Seda tunduvalt eeskujulikemate lennuhindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame kogu aeg tähtsamatel suurmüükidel korralikult silma peal. Vaata lihtsalt Reisitark.ee lennukampaaniate rubriiki ja saad hetkega ülevaate, missugused soodukate rallid hetkeseisuga suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Olsztyni lennupiletite kohta

loader-image

Täielikult! Parima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 122 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt lendamiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem võimaldab enam kui 1000 lennukompanii ja edasimüüja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Olsztyn-Tallinn ligikaudu 122 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et isuäratavaid reisidiile on tulevikus veelgi laekumas!

Keskmised edasi ja tagasi piletihinnad paiknevad Tallinn-Olsztyn suunal vahemikku summas 173 eurot kuni 221 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades tajutaval määral tavaliste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top