Cardiffi lennupiletid

Kuidas otsida parima hinnaga lennud Cardiffi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas ikkagi krabada tavapärasest soodsamad lennupiletid Cardiffisse? Ega palju polegi vaja odavate lennureiside ostmiseks, sest tasub alustada vaid selle ülevaate lugemisest! Nii mugav lennupiletite teema tegelikult ongi. Sellesse postitusse oleme koondanud ammendava info piletite tüüpilistest maksumustest ja võimalustest, mis moel võimalikult kiirelt ja lihtsalt endale Cardiffi lennu pardakaardid vöö vahele susata. Ja seda algusega nii Stockholmist, Riiast, Helsingist kui Tallinnastnii Helsingist, Tallinnast, Riiast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Cardiffi
Billy Stock / Shutterstock

Millised on veel tasuta lendude võrdlusportaalid?

Kõrvuta kvaliteetseid usaldusväärseid lennupiletite võrdluslehti. Langeta oma valik ja haara kohemaid soodsa hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Cardiffi lennupiletid tasub ära osta?

Cardiffisse reisima minekuks tasub teada, et rohkem kui 160 euroga pakutavad lennud on veidi liiga kallid. Nähes piletihinda, mis jääb alla 119 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kõrgema hinnaga Cardiffi lennud reisikonsultantidelt

Tavalised reisikonsultandid haaravad lendude müümisel mõnikord korraliku vaheltkasu, mille peab reisisell enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud normaalne reisi eelarve kulurida. Tänapäeval pole aga normaalne 5 eurot, 8 eurot või isegi 16 eurot lisatasudeks maksta. Ise Cardiffisse trippi korraldades ja pileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes targem variant. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Cardiffi

Cardiffi lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Cardiffisse reisimise hoopiski algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Elades Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia kohe mitte ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide avastamiseks, kuna sealt poolt stardivad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi otsides lennupileteid eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine halb mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt vingeid reisidiile just sõlmjaamadest. Muuhulgas erinevate lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Soomest Põhja-Ameerikasse.

Testi kohe praegu kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Cardiffisse

Sisesta sihtkoht ehk Cardiff ja määra eelistatud kuupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Cardiffi lennupiletite hinnatase ja kompaniid

Üldjoontes jäävad Cardiffi lennupiletite hinnad skaalale 132 eurot kuni 187 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida võid fikseeritud kuupäevadeks lennupiletite otsimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud turule korralikke reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Cardiffisse olnud umbes 107 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti loetud tundidega loosi.

Lennukompaniide kampaaniad Cardiffisse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei kavandaks, lennuettevõtete sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisilistele, kellel pole fikseeritud kuupäevad sedavõrd tähtsad. Aeg-ajalt võivad osutuda esmapilgul kasutud odavmüügid tegelikult üllatavalt kasulikuks. Suvalise näitena saaksid haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 275-eurosest kampaaniahinnast Berliinist Aafrikasse. Täiesti esimene reaktsioon “Pff, kuskilt Euroopast” asendub õhinaga broneerida lennureis iseäranis taskukohaselt. Vahetevahel annab sel moel täitsa põnevaid lennukombinatsioone garanteerida. Kasvõi kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib kerkida vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samas aitab see veelgi enam maailma paiku nautida ja kogu tripi isegi veel kustumatumaks teha. Leia odava hinnaga lennupiletid Cardiffi

Jälgi Cardiffi reisidiile

Vabama graafiku puhul tasub uurida, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisilehti, paljude võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et päevavalguse kätte silmapaistva hinnaga Cardiffi lennupiletid. Kahjuks reklaamitakse tõeliste reisidiilide pähe aeg-ajalt erakordset prahti. Enne iga värske pakkumise postitamist vaatame ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Cardiffi lennuotsi tasub piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige säästlikuma hinnaga lennuvõimalused Cardiffisse sellest laiapõhjalisest hinnavaatlusest. Alusidee on igal korral tõeliselt lihtne ja otsene. Kontrollime kindlal perioodil täiesti kõik odavaima hinnaga Cardiffi lennupiletid üle. Pärast jagame diile reisiplaneerijatega. Hetkel on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest pileteid Cardiffisse või on kokkuvõte juba lootusetult aegunud. Ehk aga pole hullu, kuna pakume selles artiklis palju muid variante soodsate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Cardiffisse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Tasub tšekkida Cardiffi reisi odavamaks tegemiseks, kas praegu on toimumas mingit mõnusat suurmüüki. Saad säästa palju raha. Alati ei pea isegi soodusmüügi sihtkohtade seas Cardiffi lennupileteid olema välja toodud. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Soovides broneerida lende Fuerteventurale, siis võib aidata tuntud odavlennufirma suurmüük algusega Tallinnast. Nimelt võid saada kampaania raames odavamalt kohale Londonisse. Sealt kandist saab otsejoones lõppsihtkohta reisida. Seda tunduvalt konkurentsivõimelisemate hindadega Eestiga võrrelduna. Me hoiame tähtsamatel promokampaaniatel silma peal. Vaata ruttu Reisitarga kampaaniate sektsiooni ning omandad hetkega 360° vaate, millised soodukate rallid antud päeval ilma teevad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Cardiffi lennupiletite kohta

loader-image

Keskmised edasi ja tagasi lennuhinnad asetuvad Tallinn-Cardiff lennuliinil piiridesse summas 182 eurot kuni 323 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides olulisel määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem võimaldab rohkem kui 1200 lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Kõige odavama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud suunal Tallinn-Cardiff-Tallinn keskmiselt 141 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Loomulikult! Odavaima maksumusega piletid võivad olla vaid 141 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt lendamiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top