Ammani lennupiletid

Kuidas soetada parima hinnaga lennupiletid Ammanisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Mis moel ikkagi osta reisimessi hindadest veelgi odavamad lennupiletid Jordaaniasse? Alusta lihtsalt selle postituse läbi lugemisest! Just nii kerge see teema tegelikult ongi. Allpoolsetesse lõikudesse oleme koondanud põhilise info lennupiletite tavapärastest hindadest ja valikutest, kuidas võimalikult ruttu ja kergesti endale Ammani piletid kotti panna. Ja seda algusega nii Riiast, Helsingist, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Ammanisse
leshiy985 / Shutterstock

Millised on alternatiivsed turvalised lennupiletite võrdluslehed?

Kõrvuta kvaliteetseid sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlussaite. Tee otsus ja haara käigu pealt mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Ammani lennupiletid tasub ära napsata?

Jordaaniasse reisima minekuks on mõistlik teada, et enam kui 325 euroga pakutavad piletid on ületamas normaalset hinnapiiri. Kui hind on aga vähem kui 188 eurot tasub julgelt ära võtta. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kopsakama hinnaga Ammani lennud reisibüroodelt

Harilikud reisifirmad panevad kõrvale lennupiletite hangeldamisel sageli päris korraliku vaheltkasu, mille peab reisiplaneerija omast taskust tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud ootuspärane reisi planeerimise osa. Nüüd pole aga reaalne ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot lisadeks välja käia. Omal käel Jordaaniasse trippi planeerides ja pileteid šopates saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõistlikum variant. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Ammanisse

Ammani lennupiletite hinnatase ja kompaniid

Tavaliselt asetuvad Ammani lennuotsade hinnad skaalale 294 eurot kuni 328 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võid kindlateks aegadeks piletite ostmisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Lähiajaloo kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Jordaaniasse olnud umbes 39 eurot. Selliste piletite krabamiseks peab gaasi andma, kuna taolised hinnapommid lähevad enamasti vaid tundide jooksul loosi.

Proovi hetkega kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Jordaaniasse

Pane sisse sihtkoht ehk Amman ja määra klappivad kuupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga absoluutselt kõiki põhilisi lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Ammani lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisisõpradest valib Jordaaniasse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Elades Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris mitmed kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia kohe ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate avastamiseks, kuna Riiast stardivad kümnetesse paikadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air. Ise kui sa planeerid teekonda eksootilisematesse riikidesse, ei pruugi Helsingist või Riiast lennu alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle silmapaistvaid kampaaniaid täpselt sõlmjaamadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Helsingist Põhja-Ameerikasse.

Lennufirmade soodusmüügid Jordaaniasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei plaaniks, lennufirmade soodusmüügid teevad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kel pole konkreetsed kuupäevad niivõrd olulised. Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha kasutud allahindlused tegelikkuses üllatavalt väärtuslikuks. Näiteks saaksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 220-eurosest kampaaniahinnast Berliinist Lõuna-Ameerikasse. Esimene reaktsioon “Ähh, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis võimalusega broneerida lennupiletid eriti soodsalt. Mõnikord annab niiviisi päris ägedaid eelarve kärpeid luua. Näiteks pikkade lendude ja odavlendude kokku panemisel võib tekkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse veelgi enam kohti avastada ja kogu reisi isegi veel meeldejäävamaks teha. Leia odava hinnaga lennupiletid Ammanisse

Kontrolli Ammani lennuleide

Vabama graafiku korral tasub visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diiliportaale, mitmete võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et leida vähese hinnaga Ammani lennud. Otsesõnu reklaamitakse tõeliste lennudiilide pähe nii mõnigi kord tõelist prügi. Enne iga uue kampaania üles riputamist kontrollime käsitsi kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad ruttu, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Ammani lennuotsi on mõttekas piiluda ostukorvist

Reisitark koostab koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad leida odavaimad lennud Jordaaniasse taolisest mastaapsest kokkuvõttest. Alusmõte on igal korral äärmiselt lihtne ja otsene. Vaatame kindlal ajaperioodil täiesti kõik odavaimad Ammani piletid üle. Seejärel jagame leide külastajatega. Alati on tõenäoline, et sa ei tuvasta ülevaatest pileteid Jordaaniasse või on kokkuvõte juba lootusetult aegunud. Ehk aga pole midagi hullu, kuna tutvustame selles artiklis terve kamalutäie teisi variante taskukohaste lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Jordaaniasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Tasub tšekkida Ammani tripi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on käimas mõnda ägedat müüki. Võid säästa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea isegi müügikampaania sihtkohtade listis Ammani lende olema välja toodud. Võtame aluseks täiesti juhusliku lähteülesande. Kui soovid osta lennupileteid Santorinile, siis võib aidata Wizz Air suurmüük Eestist. Täpsemalt võid saada selle tulemusena odavamalt otse Berliini lennujaama. Sealt kandist saab otse lõppsihtkohta lennata. Seda märkimisväärselt madalamate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Kindlasti hoiame suurematel piletimüükidel kenasti silma peal. Tšeki ruttu Reisitarga kampaaniate rubriiki ning saad sekundiga panoraamvaate, millised soodusrallid hetkel ilma teevad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Jordaania lennupiletite kohta

loader-image

Statistilised mõlema suuna piletihinnad platseeruvad Tallinn-Amman liinil piiridesse summas 156 eurot kuni 297 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik tuntavalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades olulisel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse rohkem kui 1200 lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Kõige odavama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud suunal Tallinn-Amman-Tallinn ligikaudu 42 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et selliseid megapakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Täielikult! Odavaima hinnaga piletid võivad olla vaid 42 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt lendamiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top