Chisinau lennupiletid

Kuidas haarata eriti hea hinnaga lennud Chisinausse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tuleme sulle Chisinau tripi plaani kavandamisega otsejoones appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud keskmisest kõvasti odavamate hindadega pileteid. Niisiis, liigu aga edasi, et saada teada, millised on lennuotsade ootuspärased maksumused, klappivamad lennuvedajad Chisinausse kohale jõudmiseks ning kuidas saada otsejoones reaalajas parima hinnaga lennupiletid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Chisinausse

Millised on alternatiivsed usaldusväärsed lennupileti hindade võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdluslehti. Tee otsus ja broneeri käigu pealt odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Chisinau lennupiletid tasub ära osta?

Chisinausse reisima minekuks on mõistlik teada, et üle 193 euroga pakutavad piletid on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Igasugune hind, mis on vähem kui 119 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kallimad Chisinau lennupiletid reisibüroodelt

Tüüpilised reisibürood nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite hangeldamisel võrdlemisi eeskujuliku komisjonitasu, mille peab ostja enda pangaarvelt tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud loomulik reisile mineku kulu.

Täna pole sugugi mõistlik ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot lisadeks välja käia. Ise Chisinausse reisi planeerides ja lennupileteid ostukorvi asetades on võimalik tunda kindlust odavaimate hindade saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõttekam otsus.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Chisinausse

Chisinau lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa eestlastest valib Chisinausse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist. Oletame, et elad Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris paljud kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide avastamiseks, kuna Riiast stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt suurepäraseid lennudiile just nimelt nendest lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside sooduskampaaniad lennupiletitele Helsingi lennujaamast Kariibi mere saartele.

Katseta hetkega kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Chisinausse

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Chisinau ja vali eelistatud kuupäevad. Võrdle mõne hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Chisinau lennupiletite hinnatase ja lennukompaniid

Harilikult jäävad Chisinau lennuotsade hinnad vahemikku 150 eurot kuni 196 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida võiksid kindlateks kuupäevadeks lendude ostmisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Turkish Airlines ja Lufthansa.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule tõelisi maiuspalu. Viimase aastakümne taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Chisinausse olnud umbes 121 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest niivõrd vägevad hinnakommid müüakse läbi väga ruttu.

Lennufirmade kampaaniad Chisinausse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame tšekkida Chisinau reisi odavamaks tegemiseks, kas täna on möllamas mõnda mõnusat odavmüüki. Nii saad säästa piisaval hulgal raha. Iga kord ei pea isegi müügikampaania nimekirjas Chisinau lende olema esile toodud. Toome täiesti juhusliku näidisolukorra. Kui soovid soetada lennureisi Kanaaridele, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma välkmüük Eestist. Nimelt võid saada promomüügi raames taskukohasemalt edasi Berliini lennujaama. Sealt kandist saab otsejoones lõpuni välja reisida. Pealegi kõvasti konkurentsivõimelisemate lennuhindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Kindlasti hoiame laiematel suurmüükidel kenasti silma peal. Kontrolli lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate lehte ning omandad sekundiga 360° vaate, mis ostumürglid antud päeval parimaid reisidiile pakuvad. Leia odavad lennupiletid Chisinausse

Vaata Chisinau lennudiile

Lahtise ajakava korral on suurepärane idee uudistada, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diilisaite, erinevate võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et välja panna suurepärase hinnaga Chisinau lennupiletid.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse tõeliste lennudiilide asemel aeg-ajalt hingehinda maksvat saasta. Enne iga uue pakkumise üles riputamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad lendude hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Chisinau lennuotsi on mõistlik uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koostöös DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad leida odavaimad lennuvariandid Chisinausse antud mastaapsest ülevaatest.

Taustal olev idee on ikka ja alati tõeliselt lihtne ja otsene. Tšekime ette antud perioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Chisinau lennud üle. Pärast jagame diile reisiplaneerijatega.

Igal hetkel on võimalik, et sa ei suuda leida ülevaatest pileteid Chisinausse või on ostukorv juba lootusetult kehtivuse kaotanud. Äkki pole probleemi, kuna pakume selles postituses küllaga muid võimalusi keskmisest odavamate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Chisinausse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei planeeriks, lennufirmade sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kel pole kindlad kuupäevad niivõrd tähtsad.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul kasutud allahindlused reaalselt üsna mõistlikuks. Juhusliku näitena saaksid haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 260-eurosest kampaaniahinnast Milanost Singapuri.

Esmane tunne “Hähh, kuskilt Euroopast” asendub võimalusega broneerida reis iseäranis soodsalt. Vahel saab sel moel täitsa põnevaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib tekkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal annab see võimaluse veel rohkem maailma paiku nautida ja kogu reisi isegi veel unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Chisinau lennupiletite kohta

loader-image

Keskmised mõlema suuna piletihinnad asetuvad Tallinn-Chisinau lennuliinil vahemikku maksumuses 165 eurot kuni 214 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie lennudiile jälgides tajutaval määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse enam kui tuhande lennufirma ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud marsruudil Tallinn-Chisinau-Tallinn keskeltläbi 121 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et isuäratavaid reisidiile on edaspidi veelgi laekumas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte enam kui 2x nädalas. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Täielikult! Parima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla ainult 121 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt lendamiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top