Moldova lennupiletid

Mil viisil osta ideaalse hinnaga lennud Moldovasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Normaalsete lendude endale krabamine Moldovasse pole alati lihtsakoeline toiming. Ent turu keskmiste lennupiletite maksumuste teadmine ja lennupiletite otsimootorite tundmine on vajalik. Sest kui sul on otsus tehtud Moldovasse kihutada, siis on päevselgelt arukas teha seda madalama hinnaga. Mis põhjusel puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia odavad lennupiletid Chisinausse
Gagarin Iurii / Shutterstock.com

Missugused on muud usaldusväärsed lennupiletite võrdluslehed?

Võrdle tipptasemel turvalisi lennupiletite võrdlusportaale. Otsusta ja osta kohemaid mõistliku hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Moldova lennupiletid tasub ära krabada?

Moldovasse reisimiseks tasub arvestada, et rohkem kui 165 euroga pakutavad piletid on veidi liiga kallid. Kui hind on aga vähem kui 165 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi paar nädalat enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kõrgema hinnaga Moldova lennupiletid reisikonsultantidelt

Tüüpilised reisifirmad nõuavad endale palga maksmiseks lendude vahendamisel sageli päris korraliku summa, mille peab ostja enda reisi eelarvest maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud normaalne reisile mineku kulu.

Uuel kümnendil pole sugugi normaalne ei 3 eurot, 9 eurot ega 16 eurot lisatasudeks maksta. Omal käel Moldovasse reisi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Igal juhul on ise ostmine reisiekspertide ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam tegu.

Leia soodsad lennupiletid Chisinausse

Moldova lendude hinnatase ja firmad

Tavaliselt jäävad Moldova lennureiside hinnad skaalale 125 eurot kuni 190 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida võid kindlateks kuupäevadeks piletite otsimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Lufthansa ja Turkish Airlines.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud turule korralikke kompvekke. Läbi aegade odavaimad lennupiletid on Tallinnast Moldovasse olnud umbes 122 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest niivõrd vinged hinnatormid ostetakse imeruttu.

Katseta kohe klappivaid reisi kuupäevi Moldovasse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Moldova ja vali eelistatud päevad. Võrdle mõne hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Moldova lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisisõpradest valib Moldovasse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist. Oletame, et elad Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse linnadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi kui sa oled teel eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast lennureisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt vingeid pakkumisi just lennujaamadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Helsingist Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Moldovasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame kontrollida Moldova tripi jaoks, kas täna on käimas mingit mõnusat kampaaniat. Saad säästa küllaga raha. Iga kord ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade seas Moldova lennupileteid nähtaval olema. Toome suvalise näidisolukorra. Kui tahad osta lennupileteid Santorinile, siis võib appi tulla Wizz Air välkmüük algusega Tallinnast. Nimelt võiksid saada promomüügi tulemusena säästlikumalt kohale Londoni lennujaama. Antud lennujaamast on võimalik otsemaid lõpuni välja reisida. Seda märkimisväärselt odavamate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame alati olulisematel piletimüükidel korralikult silma peal. Tšeki sujuvalt Reisitark.ee lennukampaaniate sektsiooni ning omandad hetkega panoraamvaate, missugused soodukate rallid hetkel suurimat väärtust pakuvad. Leia parima hinnaga lennupiletid Chisinausse

Jälgi Moldova lennuleide

Lahtise ajakava korral on hea idee vaadata, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime väsimatult läbi reisiportaali, mitmete otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles tähendada säästuhinnaga Moldova lennupiletid.

Kahjuks jagatakse reaalsete lennudiilide loosungi all aeg-ajalt õudsat saasta. Enne iga värske kampaania jagamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad hinnad kähku, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Moldova lende tasub uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob partnerluses Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Võid avastada odavaimad lennuvõimalused Moldovasse antud mastaapsest kokkuvõttest.

Idee on ikka ja alati tõeliselt lihtne. Vaatame ette antud ajahetkel eranditult kõik soodsama hinnaga Moldova lennud üle. Seejärel jagame diile külastajatega.

Praegu on realistlik, et sa ei tuvasta ülevaatest pileteid Moldovasse või on kokkuvõte juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole muret, kuna avaldame siin samas palju-palju muid variante soodsate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Moldovasse

Mis iganes sihtkohta sa oma reisi ei kavandaks, lennukompaniide soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisilistele, kel ei ole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad.

Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul kasutud kampaaniad reaalselt võrdlemisi mõistlikuks. Näiteks saaksid haarata odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 220-eurosest eripakkumisest Milanost Austraaliasse.

Esimene tunne “No mida, kuskilt Euroopast” asendub hoopis põnevusega osta reis iseäranis odavalt. Vahetevahel saab niiviisi päris huvitavaid lennukombinatsioone teha.

Näiteks kaugmaalendude ja odavlendude kokku panemisel võib tekkida vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samas annab see võimaluse veelgi enam sihtkohti avastada ja terve tripi isegi veel unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Moldova lennupiletite kohta

loader-image

Tüüpilised mõlema otsa piletihinnad asetuvad Tallinn-Moldova suunal piiridesse summas 159 eurot kuni 212 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie reisidiile kasutades tunduval määral keskmiste hindade pealt säästa.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait annab võimaluse rohkem kui 1000 lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud suunal Tallinn-Moldova-Tallinn keskeltläbi 124 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Täielikult! Parima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla ainult 124 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt lendamiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top