Dortmundi lennupiletid

Mis moodi hankida head lennud Dortmundi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Jookseme sulle Dortmundi reisi planeerimisega viivitamata appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud erakordselt odavate hindadega lennupileteid. Niisiis, liigu aga allapoole, et saada täielik ülevaade, millised on lennupiletite tavalised hinnad, paremini klappivad lennufirmad Dortmundi lendamiseks ning kuidas soetada kohe just praegusel hetkel soodsaima hinnaga lennud.

Leia parima hinnaga lennupiletid Dortmundi
trabantos / Shutterstock

Millised on alternatiivsed sõltumatud lennupileti hindade võrdluslehed?

Võrdle tipptasemel usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdlusportaale. Langeta oma valik ja osta käigu pealt odava hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Dortmundi lennupiletid tasub tasku pista?

Dortmundi reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et enam kui 194 eurot maksvad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Nähes piletihinda, mis jääb alla 135 eurot tasub julgelt ära võtta. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Dortmundi lennupiletid reisiekspertidelt

Tüüpilised reisifirmad võtavad endale preemiaks lennupiletite hangeldamisel võrdlemisi korraliku rahasumma, mille on sunnitud reisisõber enda pangaarvelt kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud loomulik reisile mineku kulu. Praegusel ajal ei ole sugugi normaalne ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot teenustasudeks välja käia. Omal käel Dortmundi trippi korraldades ja lennupileteid šopates on võimalik tunda kindlust odavaimate lendude saamise osas. Igal juhul on ise ostmine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõistlikum tegu. Leia lennupiletid Dortmundi

Dortmundi piletite hinnatase ja vedajad

Tavaliselt platseeruvad Dortmundi lennupiletite hinnad skaalale 149 eurot kuni 199 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida saaksid paika määratud aegadeks piletite otsimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Wizz Air Riia kaudu. Selgelt on lähiajaloos lennufirmade poolt jagatud turule parajaid kompvekke. Viimaste aastate soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Dortmundi olnud veidi siia-sinna 38 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna sellised hinnamaasikad lähevad mõnikord loetud tundidega kaubaks.

Uuri mõne hetkega klappivaid reisi kuupäevi Dortmundi

Toksi sisse sihtriigi lennujaam ehk Dortmund ja vali sobivad päevad. Kõrvuta mõne hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Dortmundi lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisisõpradest valib Dortmundi lendamise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Kui elad näiteks Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide avastamiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi kui sa oled teel kaugematesse riikidesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant silmapaistvaid pakkumisi just nimelt nendest lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad lennupiletitele Helsingist USAsse.

Lennufirmade kampaaniad Dortmundi odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid korraldavad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Tasub kontrollida Dortmundi reisi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on möllamas mingit vinget suurmüüki. Võimalik on säästa korralikult raha. Iga kord ei pea sugugi kampaania sihtkohtade seas Dortmundi pileteid olema esile toodud. Võtame aluseks juhusliku näite. Kui tahad osta lennupileteid Kanaaridele, siis võib aidata Ryanair välkmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada selle käigus taskukohasemalt edasi Berliini lennujaama. Sealt kandist saab otse lõpuni välja reisida. Seda palju eeskujulikemate hindadega alternatiividega kõrvutades. Me hoiame olulisematel promokampaaniatel kenasti silma peal. Uuri ruttu Reisitark.ee lennukampaaniate sektsiooni ja saad koheselt 360° vaate, millised ostumürglid hetkeseisuga käimas on. Leia odavad lennupiletid Dortmundi

Kontrolli Dortmundi lennudiile

Paindlikkuse korral on hea mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diilisaite, mitmesuguste võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles tuhnida suurepärase hinnaga Dortmundi lennud. Ausalt öeldes reklaamitakse tõeliste lennupakkumiste loosungi all aeg-ajalt õudsat saasta. Enne iga uue leiu postitamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad kähku, ent siiski võimaldab see luua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Dortmundi hindu on mõistlik kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koostöös DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Võid leida odavaima hinnaga piletid Dortmundi sellest mastaapsest kokkuvõttest. Aluseks olev idee on alati äärmiselt lihtne. Vaatame konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik soodsaimad Dortmundi lennud üle. Jagame diile külastajatega. Alati on võimalik, et sa ei leia viimasest ülevaatest lende Dortmundi või on ostukorv juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole midagi hullu, kuna näitame siin samas palju teisi võimalusi keskmisest soodsamate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Dortmundi

Mis iganes kohta sa reisi ei planeeriks, lennuettevõtete kampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kel ei ole fikseeritud kuupäevad nii tähtsad. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul mõttetud odavmüügid reaalselt võrdlemisi väärtuslikuks. Juhusliku näitena saaksid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et võtta maksimum 260-eurosest kampaaniahinnast Oslost Argentinasse. Täiesti esimene reaktsioon “No ja siis, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis võimalusega saada lennupiletid iseäranis soodsalt. Mõnikord annab niiviisi täitsa ägedaid eelarve kärpeid luua. Näiteks pikkade lendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mõnes suurlinnas. Samal ajal annab see võimaluse rohkem sihtkohti nautida ja kogu tripi veel meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Dortmundi lennupiletite kohta

loader-image

Statistilised kahe otsa lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Dortmund liinil vahemikku 108 eurot kuni 246 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie lennudiile kasutades nähtaval määral tavaliste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab üle 1200 lennukompanii ja edasimüüja reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine muuda lennupileti hinda.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud lennusuunal Tallinn-Dortmund-Tallinn keskeltläbi 47 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et superpakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Aga loomulikult! Odavaima hinnaga lennud võivad isegi olla vaid 47 eurot. Samas tuleb jälgida, et odavalt lendamiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top