Bremeni lennupiletid

Mis moodi osta parimad lennud Bremenisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Mis moel siis ikkagi soetada silmapaistvalt odava hinnaga lennupiletid Bremenisse? Hakka lihtsalt pihta selle postituse lugemisest! Just nõnda mugav soodsate lendude teema lühidalt kokku võttes ongi. Järgnevatesse lõikudesse olema kogunud põhilise info lennupiletite tavapärastest hindadest ning viisidest, kuidas võimalikult kiirelt ja lihtsalt endale Bremeni lennu pardakaardid e-kirjaga meili peale saada. Ja seda lende alustades nii Stockholmist, Helsingist, Riiast kui ka Tallinnast. Leia parima hinnaga lennupiletid Bremenisse

Missugused on muud usaldusväärsed lennupiletite võrdlusportaalid?

Kõrvuta parimaid sõltumatuid lennupiletite võrdlussaite. Tee otsus ja broneeri kohemaid odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Bremeni lennupiletid tasub ära võtta?

Bremenisse reisima minekuks on mõistlik teada, et üle 174 euro eest müüdavad lennud on ületamas normaalset hinnapiiri. Nähes piletihinda, mis jääb alla 134 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kõrgema hinnaga Bremeni lennud reisifirmadelt

Tavalised reisibürood haaravad lendude müümisel võrdlemisi korraliku komisjonitasu, mida peab reisisõber enda reisi eelarvest maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud tavaline reisi planeerimise osa. Tänapäeval ei ole sugugi aus 7 €, 8 € või kogunisti 20 € lisadeks välja käia. Ise Bremenisse trippi korraldades ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma judinaid tekitavate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisifirmade ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” tegu. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Bremenisse

Bremeni lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Enamjaolt jäävad Bremeni lennuotsade hinnad skaalale 147 eurot kuni 193 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võiksid paika määratud aegadeks lennupiletite otsimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad. Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule parajaid kompvekke. Viimase aastakümne taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Bremenisse olnud ligikaudu 10 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest sellise mastaabiga vahvad hinnakommid ostetakse jahmatava kiirusega ära.

Katseta kohe praegu klappivaid reisi kuupäevi Bremenisse

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Bremen ja vali eelistatud lennupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Bremeni lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Bremenisse lendamise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Oletame, et elad Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste leidmiseks, kuna Riiast stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi otsides lennupileteid kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt vägevaid reisidiile just nimelt nendest lennujaamadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kanadasse.

Lennufirmade kampaaniad Bremenisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Hea mõte on tšekkida Bremeni reisi teostamiseks, kas nüüd on toimumas mingit vinget müüki. Saad säästa palju oma eelarve pealt. Alati ei pea isegi kampaania sihtkohtade listis Bremeni lennupileteid olema esile toodud. Toome suvalise lähteülesande. Kui soovid osta lende Kreetale, siis võib aidata Ryanair suurmüük Tallinnast. Nimelt võid saada sooduskampaania raames odavamalt edasi Londoni lennujaama. Antud lennujaamast saab otse lõppsihtkohta reisida. Seda tunduvalt odavamate lennuhindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame suurematel promokampaaniatel korralikult silma peal. Uuri lihtsalt meie lennumüükide rubriiki ning saad hetkega panoraamvaate, mis soodukate möllud antud päeval käivad. Leia odavad lennupiletid Bremenisse

Jälgi Bremeni lennudiile

Paindlikkuse puhul on suurepärane mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diilisaite, mitmete võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles kaevata vähese hinnaga Bremeni lennupiletid. Kahjuks reklaamitakse tõeliste lennuleidude asemel aeg-ajalt kalli hinnaga prahti. Enne iga uue pakkumise levitamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Tahtmatult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent siiski võimaldab see pakkuda reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Bremeni lende on mõttekas uurida ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI reisirubriigiga igakuist lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada absoluutselt madalaima hinnaga piletid Bremenisse antud laiapõhjalisest kokkuvõttest. Alusidee on igal korral väga otsekohene. Vaatame konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik soodsama hinnaga Bremeni lennupiletid üle. Seejärel jagame diile reisiplaneerijatega. Hetkel on tõenäoline, et sa ei leia viimasest ülevaatest pileteid Bremenisse või on artikkel juba korralikult kehtivuse kaotanud. Äkki pole hullu, kuna näitame selles artiklis palju muid tööriistu keskmisest soodsamate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Bremenisse

Mis iganes sihtkohta sa oma reisi ei planeeriks, lennufirmade sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kel ei ole fikseeritud lennuajad niivõrd tähtsad. Vahel võivad osutuda pealtnäha kasutud odavmüügid reaalselt üsna mõistlikuks. Praktiliseks näiteks võid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 272-eurosest erihinnast Roomast Taisse. Täiesti esimene reaktsioon “No ja siis, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis õhinaga saada lennureis iseäranis taskukohaselt. Vahetevahel annab sel viisil täitsa huvitavaid lennukombinatsioone teha. Näiteks pikkade lendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samas aitab see veel rohkem maailma paiku avastada ja kogu tripi isegi veel meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Bremeni lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Bremen-Tallinn keskeltläbi 14 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi tulemas!

Selge see! Parima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 14 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt lendamiseks on vajalik oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Keskmised kahe otsa lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Bremen liinil piiridesse maksumuses 154 eurot kuni 232 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisileide kasutades olulisel määral tavaliste hindade pealt raha kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba uudiskirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse rohkem kui tuhande lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top