Dubrovniku lennupiletid

Mil viisil broneerida parimad lennud Dubrovnikusse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Broneerimiskõlbuliku hinnaga lendude endale krabamine Dubrovnikusse pole alati just liivakastimäng. Ent turu tavaliste hindade teadmine ning lennupiletite otsimootorite tundmine on oluline. Sest kui sul on plaan Dubrovnikusse maanduda, siis on enam kui selgelt tark teha seda madalama hinnaga. Mis põhjusel anda raha rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnasildiga? Leia parima hinnaga lennupiletid Dubrovnikusse

Millised on veel usaldusväärsed lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Võrdle kvaliteetseid usaldusväärseid lennupiletite võrdlusportaale. Langeta oma valik ja broneeri kohemaid soodsa hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Dubrovniku lennupiletid tasub ära osta?

Dubrovnikusse reisimiseks on mõistlik teada, et üle 205 euro eest müüdavad lennupiletid on tsipa kallivõitu. Nähes piletihinda, mis jääb alla 104 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi paar nädalat enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kopsakama hinnaga Dubrovniku lennupiletid reisinõustajatelt

Harilikud reisibürood haaravad piletite hangeldamisel võrdlemisi eeskujuliku rahasumma, mille on sunnitud reisisell enda pangaarvelt kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud tavaline reisi eelarve kulurida. Tänapäeval pole aga ratsionaalne 4 eurot, 13 eurot või isegi 18 eurot lisadeks välja käia. Iseseisvalt Dubrovnikusse trippi korraldades ja pileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma õlgu kehitama panevate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes parem tegu. Leia odavad lennupiletid Dubrovnikusse

Dubrovniku lennupiletite hinnatase ja kompaniid

Üldjoontes platseeruvad Dubrovniku lennuotsade hinnad skaalale 134 eurot kuni 229 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida võiksid kindlateks kuupäevadeks piletite jahtimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud airBaltic, Lufthansa ja teised. Otse loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt paisatud turule korralikke reisiisu tõstjaid. Läbi aegade soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Dubrovnikusse olnud umbkaudu 74 eurot. Selliste hindade ostmiseks peab gaasi andma, sest sedavõrd vinged hinnapöörised ostetakse kibekiiresti.

Uuri hetkega klappivaid reisi kuupäevi Dubrovnikusse

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Dubrovnik ja vali klappivad lennupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Dubrovniku lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Dubrovnikusse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist. Oletame, et elad Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris mitmed kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi planeerides teekonda väga kaugetesse riikidesse, ei pruugi Riiast lennu alustamine halb idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle väga häid pakkumisi just nimelt nendest linnadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Soomest Kariibi mere saartele.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Dubrovnikusse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennufirmade kampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad. Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul mõttetud odavmüügid reaalselt võrdlemisi kasulikuks. Näiteks saaksid haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 270-eurosest kampaaniahinnast Berliinist Singapuri. Esmane reaktsioon “Pfhhh, mingist suvalisest linnast” asendub hoopis õhinaga osta lennureis eriti taskukohaselt. Vahel saab sel moel täitsa ägedaid reisikombinatsioone teha. Näiteks kaugmaalendude ja odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus veeta ööd mingis vahepealses linnas. Samal ajal annab see võimaluse veelgi enam maailma paiku nautida ja kogu tripi veel meeldejäävamaks teha. Leia soodsad lennupiletid Dubrovnikusse

Kontrolli Dubrovniku reisidiile

Lahtise ajakava korral tasub heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime pidevalt läbi reisisaite, mitmete otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles tuhnida madala hinnaga Dubrovniku lennud. Otsesõnu jagatakse tõeliste reisileidude pähe nii mõnigi kord kallist saasta. Enne iga värske leiu levitamist kontrollime oma jõududega kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent siiski annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Dubrovniku lennuotsi tasub kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koos DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Võid leida odavaimad lennud Dubrovnikusse taolisest suurest kokkuvõttest. Alusidee on igal korral äärmiselt lihtne. Vaatame kindlal ajaperioodil täiesti kõik odavaimad Dubrovniku lennud üle. Seejärel jagame reisidiile reisifännidega. Praegu on võimalik, et sa ei leia viimasest ülevaatest pileteid Dubrovnikusse või on ostukorv juba täiesti kehtivuse kaotanud. Siiski ehk pole midagi hullu, kuna näitame selles postituses palju teisi võimalusi soodsate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Dubrovnikusse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Tasub kontrollida Dubrovniku reisiplaani jaoks, kas täna on käimas mõnda vinget odavmüüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa küllaga raha. Alati ei pea isegi soodusmüügi nimekirjas Dubrovniku pileteid olema välja toodud. Võtame täiesti juhusliku näite. Soovides osta lennureisi Menorcale, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania Eestist. Täpsemalt võiksid saada soodusmüügi tulemusena säästlikumalt kohale Barcelona lennujaama. Sealt kandist saab otsejoones lõpuni välja põrutada. Seda märkimisväärselt paremate piletihindadega võrreldes Eestiga. Hoiame pidevalt suurematel suurmüükidel silma peal. Kontrolli ruttu meie lennumüükide rubriiki ja omandad hetkega 360° vaate, missugused “hullud päevad” hetkel parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Dubrovniku lennupiletite kohta

loader-image

Absoluutselt! Soodsaima hinnaga lennud võivad isegi olla vaid 85 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt lendamiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal lubab üle 1200 lennukompanii ja edasimüüja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja maksimaalselt 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult paar tundi.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud lennumarsruudil Tallinn-Dubrovnik-Tallinn umbkaudu 85 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et superpakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Tavalised edasi-tagasi lendude hinnad platseeruvad Tallinn-Dubrovnik suunal piiridesse summas 149 eurot kuni 227 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides olulisel määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top