Pula lennupiletid

Mil moel osta odavad lennud Pulasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Rahakoti suhtes sõbraliku hinnaga lennuväljumiste otsimine Pulasse pole alati hõlbus. Ent turuhindade teadmine ja diilisaitide tundmine on tähtis.

Sest kui sul on plaan Pulasse maanduda, siis on ilmselgelt tark teha seda parima hinnaga. Miks maksta rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Pulasse
Chansak Joe / Shutterstock

Mis on veel tasuta lendude võrdlussaidid?

Võrdle tipptasemel turvalisi lennupiletite hindade võrdlussaite. Otsusta ja broneeri kohe soodsa hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Pula lennupiletid tasub ära napsata?

Pulasse reisimiseks tasub teada, et üle 170 eurot maksvad lennud on veidi liiga kallid. Kui hind on aga vähem kui 115 eurot tasuks ikka kohe ära krabada.

Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kopsakama hinnaga Pula lennud reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisikonsultandid haaravad lendude hangeldamisel võrdlemisi korraliku komisjonitasu, mille peab reisiline enda rahakotist tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud normaalne reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal ei ole sugugi aus ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot müügitasudeks välja käia. Omal käel Pulasse trippi planeerides ja pileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta.

Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” tegu.

Soodsad lennupiletid Pulasse

Pula piletite hinnatase ja vedajad

Tavaliselt asetuvad Pula lennupiletite hinnad vahemikku 152 eurot kuni 230 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida võiksid kindlateks aegadeks piletite ostmisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Otse loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt paisatud lennupiletite turule parajaid maiuspalu. Läbi aegade kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Pulasse olnud umbes 94 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest taolise soodukaga vinged hinnakommid müüakse läbi imeruttu.

Katseta kohe sobilikke kuupäevi Pulasse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Pula ja määra eelistatud kuupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Pula lennud Riiast või Helsingist

Osa eestlastest valib Pulasse lendamise hoopiski algusega Helsingist. Elades Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi planeerides teekonda eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi koheselt Helsingist või Riiast lennu alustamine halb mõte olla.

Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant suurepäraseid pakkumisi täpselt lennujaamadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Pulasse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Hea mõte on kontrollida Pula reisiplaani jaoks, kas täna on käimas mõnda vinget suurmüüki. Nii saad kokku hoida piisaval hulgal raha.

Alati ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade seas Pula lende olema esile toodud. Võtame aluseks suvalise näidisolukorra. Kui soovid broneerida lende Zakynthosele, siis võib appi tulla Wizz Air kiirmüük Tallinnast lennujaamast.

Nimelt võid saada sooduskampaania tulemusena taskukohasemalt otse Pariisi lennujaama. Antud lennujaamast on reaalne otse lõppsihtkohta põrutada. Seda kõvasti konkurentsivõimelisemate piletihindadega kodumaiste hindadega võrrelduna.

Hoiame kogu aeg olulisematel promokampaaniatel korralikult silma peal. Kontrolli sujuvalt meie lennumüükide sektsiooni ja omandad sekundiga ülevaate, missugused müügirallid praegusel hetkel käimas on.

Odavad lennupiletid Pulasse

Kontrolli Pula lennudiile

Vabama graafiku puhul tasub uurida, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diililehti, paljude võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et teha kindlaks eeskujuliku hinnaga Pula lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse tõeliste lennuleidude pähe nii mõnigi kord kalli hinnaga rämpsu. Enne iga uue pakkumise jagamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad ruttu, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Pula hindu on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab koos DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige taksukohasemad lennuvõimalused Pulasse taolisest mastaapsest ülevaatest.

Alusidee on alati väga otsekohene. Kontrollime ette antud ajahetkel täiesti kõik odavaima hinnaga Pula lennupiletid üle. Seejärel jagame diile külastajatega.

Absoluutselt on realistlik, et sa ei tuvasta viimasest kokkuvõttest pileteid Pulasse või on kokkuvõte juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole midagi hullu, kuna tutvustame siin samas terve kamaluga teisi variante odavate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Pulasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisilistele, kel pole konkreetsed kuupäevad sedavõrd tähtsad.

Aeg-ajalt võivad kujuneda esmapilgul mõttetud odavmüügid tegelikkuses üllatavalt väärtuslikuks. Juhusliku näitena võiksid osta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 260-eurosest erihinnast Berliinist Mehhikosse.

Esimene tunne “Õghh, mingist suvalisest EL linnast” asendub põnevusega osta reis iseäranis soodsalt. Vahel annab sel viisil päris ägedaid lennukombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikkade lendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse rohkem sihtkohti näha ja terve reisi veel meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Pulalennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud liinil Tallinn-Pula-Tallinn ligikaudu 154 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi laekumas!

Selge see! Parima hinnaga piletid võivad isegi olla ainult 154 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt lendamiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Harilikud edasi ja tagasi lennupiletite hinnad paiknevad Tallinn-Pula liinil vahemikku 165 eurot kuni 210 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisidiile kasutades selgel määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait annab võimaluse üle 1200 lennufirma ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top