Pescara lennupiletid

Mil viisil otsida parimad lennupiletid Pescarasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas leida soodsad piletid Pescarasse? Alusta selle artikli uurimisest! Just nii lihtne antud teema põhimõtteliselt ongi. Oleme kokku kogunud olulise info lennupiletite keskmistest maksumustest ning valikutest, kuidas võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale Pescara lennu pardakaardid kotti panna. Ja seda algusega nii Riiast, Helsingist, Tallinnast kui Stockholmist. Leia parima hinnaga lennupiletid Pescarasse

Missugused on veel tasuta lennupileti hindade võrdluslehed?

Võrdle tipptasemel turvalisi lennuhindade võrdlusportaale. Tee otsus ja broneeri käigu pealt taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Pescara lennupiletid tasub kotti pista?

Pescarasse reisimiseks tasub teada, et rohkem kui 228 eurot maksvad lennud on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 116 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi paar nädalat enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kallimad Pescara lennupiletid reisinõustajatelt

Tüüpilised reisivahenduse OÜd haaravad lendude müümisel sageli päris korraliku komisjonitasu, mille on sunnitud puhkuseplaneerija enda rahakotist maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud loomulik reisi eelarve kulurida. Tänasel päeval ei ole kuskilt otsast mõistlik 4 eurot, 12 eurot või isegi 20 eurot lisadeks maksta. Iseseisvalt Pescarasse reisi planeerides ja pileteid šopates on võimalik tunda kindlust odavaimate hindade saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” otsus. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Pescarasse

Pescara lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa eestlastest valib Pescarasse lendamise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi planeerides teekonda väga kaugetesse sihtkohtadesse, ei pruugi koheselt Vantaa või Riia lennujaamast lennureisi alustamine halb mõte olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant suurepäraseid reisidiile neist linnadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Soomest Põhja-Ameerikasse.

Testi kohe praegu kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Pescarasse

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Pescara ja vali sobivad kuupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki põhilisi lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Pescara lennupiletite hinnatase ja vedajad

Enamjaolt jäävad Pescara lennupiletite hinnad vahemikku 132 eurot kuni 229 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võiksid paika määratud aegadeks lennupiletite broneerimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad. Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud turule tõelisi maiuspalu. Viimaste aastate taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Pescarasse olnud umbes 58 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna need lähevad enamasti mõne tunniga loosi.

Lennufirmade kampaaniad Pescarasse

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei kavandaks, lennuettevõtete sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel ei ole konkreetsed lennuajad sedavõrd olulised. Vahel võivad kujuneda esmapilgul mõttetud odavmüügid tegelikkuses võrdlemisi kasulikuks. Näiteks saaksid võtta odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 240-eurosest eripakkumisest Oslost Aafrikasse. Esmane emotsioon “Pff, mingist suvalisest EL linnast” asendub võimalusega saada lennureis iseäranis taskukohaselt. Vahel annab sel viisil korralikult huvitavaid reisikombinatsioone teha. Näiteks pikkade lendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus veeta ööd mõnes suurlinnas. Samas viib see võimaluseni veelgi enam kohti nautida ja terve tripi veelgi kustumatumaks muuta. Leia odava hinnaga lennupiletid Pescarasse

Jälgi Pescara reisidiile

Paindliku graafiku puhul on suurepärane idee visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisisaite, mitmesuguste otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et teha kindlaks vähese hinnaga Pescara lennud. Ausalt öeldes jagatakse reaalsete reisileidude nime all nii mõnigi kord õudsat saasta. Enne iga värske diili jagamist kontrollime käsitsi kõik hinnad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Pescara hindu tasub piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga igakuist lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige soodsamad lennuvõimalused Pescarasse taolisest laiapõhjalisest ülevaatest. Kõige aluseks olev idee on igal korral väga otsekohene. Vaatame kindlal perioodil kõik odavaimad Pescara piletid üle. Jagame leide külastajatega. Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on artikkel juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Ehk aga pole probleemi, kuna avaldame selles artiklis palju-palju muid võimalusi odavate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Pescarasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub tšekkida Pescara reisiplaani teostamiseks, kas praegu on möllamas mõnda ägedat müüki. Võid päeva lõpuks säästa korralikult oma eelarve pealt. Iga kord ei pea sugugi kampaania nimekirjas Pescara lennupileteid olema välja toodud. Võtame täiesti juhusliku näidisolukorra. Kui tahad osta pileteid Fuerteventurale, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air kiirmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada selle raames soodsamalt kohale Berliini. Sealt kandist on võimalik otsemaid lõpuni välja reisida. Seda märkimisväärselt konkurentsivõimelisemate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame pidevalt suurematel promokampaaniatel korralikult silma peal. Vaata sujuvalt Reisitarga kampaaniate lehte ning saad sekundiga ülevaate, mis soodusrallid hetkel suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Pescara lennupiletite kohta

loader-image

Umbkaudsed mõlema suuna lendude hinnad asetuvad Tallinn-Pescara lennuliinil vahemikku 114 eurot kuni 207 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisileide kasutades selgel määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal lubab enam kui tuhande lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine muuda lennupileti hinda.

Kõige parema hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennuliinil Tallinn-Pescara-Tallinn ligikaudu 92 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et hüperdiile on tulevikus veelgi laekumas!

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Aga loomulikult! Parima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla ainult 92 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt reisimiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top