Olbia lennupiletid

Mil viisil saada parimad lennud Olbiasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Lendame sulle Olbia tripi planeerimisega koheselt appi! Oleme juba üle kümne aasta jahtinud magusaimate hindadega lennupileteid. Seega, keri aga allapoole, et sotti saada, millised on lennuotsade normaalsed maksumused, parimad lennukompaniid Olbiasse jõudmiseks ning mis moel leida otsejoones tänase seisuga parima hinnaga lennureisid.

Leia soodsad lennupiletid Olbiasse

Millised on muud tasuta lennuhindade võrdluslehed?

Kõrvuta tipptasemel sõltumatuid lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee otsus ja haara kohemaid mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Olbia lennupiletid tasub ära napsata?

Olbiasse lendamiseks on mõistlik teada, et üle 175 euroga pakutavad piletid on ületamas normaalset hinnapiiri. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 130 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kopsakama hinnaga Olbia lennupiletid reisifirmadelt

Tüüpilised reisivahenduse OÜd panevad kõrvale piletite müümisel sageli päris eeskujuliku komisjonitasu, mida peab tarbija enda reisi eelarvest maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud tavaline reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal ei ole kuskilt otsast vastuvõetav 7 eurot, 9 eurot või isegi 18 eurot tasudeks välja käia. Omal käel Olbiasse reisi korraldades ja lennupileteid šopates saab omada täielikku kontrolli odavaimate hindade saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes targem otsus.

Leia parima hinnaga lennupiletid Olbiasse

Olbia lennupiletite hinnatase ja lennukompaniid

Enamjaolt asetuvad Olbia lennupiletite hinnad vahemikku 156 eurot kuni 211 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saaksid paika määratud aegadeks lennupiletite jahtimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Läbi aegade odavaimad piletihinnad on Tallinnast Olbiasse olnud nibin-nabin 45 eurot. Selliste piletite ostmiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna sellised hinnamaasikad lähevad enamasti vaid tundide jooksul kaubaks.

Testi mõne hetkega sobilikke kuupäevi Olbiasse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Olbia ja vali sobivad kuupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Olbia lennud Riiast või Helsingist

Osa kaasmaalastest valib Olbiasse reisimise hoopiski algusega Helsingist. Kui elad näiteks Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda ookeanitagustesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant väga häid reisidiile neist sõlmjaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Helsingist USAsse ja Kariibidele.

Lennufirmade kampaaniad Olbiasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame tšekkida Olbia reisi jaoks, kas täna on käimas mingisugust mõnusat kampaaniat. Saad kokku hoida piisaval hulgal raha. Alati ei pea isegi kampaania sihtkohtade listis Olbia pileteid nähtaval olema. Toome täiesti juhusliku lähteülesande. Kui tahad osta lende Fuerteventurale, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma kiirmüük Eestist. Põhimõtteliselt võiksid saada promokampaania raames odavamalt edasi Londoni lennujaama. Sealt on reaalne otsejoones lõppsihtkohta reisida. Ja seda märkimisväärselt odavamate piletihindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame alati suurematel odavkampaaniatel kenasti silma peal. Vaata sujuvalt meie lennumüükide lehte ning saad sekundiga 360° vaate, mis “kreisid päevad” hetkeseisuga käimas on. Leia odavad lennupiletid Olbiasse

Vaata Olbia lennuleide

Avatud ajakava puhul on hea idee vaadata, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisilehti, mitmesuguste otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et leida odava hinnaga Olbia lennupiletid.

Kahjuks reklaamitakse tõeliste lennudiilide asemel ikka ja jälle tõelist saasta. Enne iga värske kampaania jagamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Olbia lennuotsi tasub uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark koostab koostöös Reisijuhiga igakuist piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige odavamad lennuvariandid Olbiasse taolisest suurest hinnavaatlusest.

Taustal olev idee on ikka ja alati äärmiselt lihtne. Tšekime ette antud ajaperioodil kõik odavaima hinnaga Olbia lennupiletid üle. Pärast jagame diile reisisõpradega.

Alati on tõenäoline, et sa ei leia ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on kokkuvõte juba lootusetult aegunud. Äkki pole probleemi, kuna näitame siin samas terve kamaluga muid tööriistu odavate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Olbiasse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennukompaniide soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisõpradele, kel ei ole kindlad lennuajad nii tähtsad.

Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha mõttetud lennukampaaniad tegelikkuses üsna kasulikuks. Juhusliku näitena võid võtta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 260-eurosest eripakkumisest Milanost Aafrikasse.

Esmane reaktsioon “Õghh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis võimalusega broneerida lennupiletid iseäranis soodsalt. Vahel saab niiviisi korralikult ägedaid lennukombinatsioone luua.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mõnes suurlinnas. Samas annab see võimaluse veel rohkem sihtkohti nautida ja terve tripi veel unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Olbia lennupiletite kohta

loader-image

Pole küsimustki! Odavaima maksumusega piletid võivad isegi olla vaid 72 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt lendamiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait annab võimaluse üle tuhande lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine muuda lennupileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Kõige madalama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud marsruudil Tallinn-Olbia-Tallinn keskmiselt 72 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et superpakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Umbkaudsed mõlema otsa piletihinnad asetuvad Tallinn-Olbia suunal vahemikku maksumuses 133 eurot kuni 245 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisidiile kasutades olulisel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top