Pisa lennupiletid

Mil viisil hankida säästuhinnaga lennud Pisasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Eeskujuliku hinnaga reisipiletite kätte saamine Pisasse pole alati just imelihtne. Aga turu keskmiste hindade valdamine ja lennupiletite otsimootorite tundmine on oluline. Sest kui sul on eesmärk Pisasse trippida, siis on vaieldamatult otstarbekas teha seda odavama hinnaga. Mis põhjusel tasuda rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Pisasse
Catarina Belova / Shutterstock.com

Millised on veel turvalised lennuhindade võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennuhindade võrdlussaite. Tee otsus ja osta kohe soodsad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Pisa lennupiletid tasub tasku pista?

Pisasse reisima minekuks tasub teada, et rohkem kui 209 eurot maksvad lennupiletid on ületamas normaalset hinnapiiri. Nähes piletihinda, mis jääb alla 167 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Krõbedama hinnaga Pisa lennud reisiekspertidelt

Harilikud reisifirmad võtavad endale preemiaks piletite hangeldamisel sageli päris eeskujuliku summa, mille peab reisisell enda pangaarvelt tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud loomulik reisi eelarve kulurida. Praegusel ajal pole aga ratsionaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot lisadeks välja käia. Iseseisvalt Pisasse trippi korraldades ja pileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõttekam lähenemine.

Leia soodsad lennupiletid Pisasse
Anton Watman / Shutterstock

Pisa piletite hinnatase ja lennukompaniid

Üldjoontes platseeruvad Pisa lennuotsade hinnad vahemikku 128 eurot kuni 212 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida saad kindlateks kuupäevadeks piletite broneerimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Lufthansa, Ryanair ning odavlennufirmad. Loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt toodud turule korralikke maiuspalu. Viimaste aastate kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Pisasse olnud umbes 44 eurot. Selliste hindade krabamiseks peab kähku tegutsema, kuna taolised piletid lähevad enamasti vaid tundide jooksul loosi.

Proovi kohe praegu klappivaid lendude kuupäevi Pisasse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Pisa ja määra klappivad kuupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Pisa lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa reisilistest valib Pisasse reisimise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Omades elukohta Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia kohe ühtki odavat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse paikadesse, siis ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast lennu alustamine halb idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant suurepäraseid reisidiile just lennujaamadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside massilised allahindlused piletitele Helsingist Põhja-Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Pisasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad ikka ja jälle soodusmüüke. Soovitame kontrollida Pisa tripi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on möllamas mõnda ägedat odavmüüki. Saad kokku hoida küllaga oma eelarve pealt. Alati ei pea sugugi kampaania sihtkohtade listis Pisa lende nähtaval olema. Toome juhusliku näite. Soovides saada lennureisi Gran Canariale, siis võib appi tulla Ryanair kiirmüük Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada selle käigus taskukohasemalt edasi Pariisi lennujaama. Sealt on reaalne otsemaid edasi lennata. Seda palju eeskujulikemate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame tähtsamatel promokampaaniatel kenasti silma peal. Kontrolli lihtsalt meie lennukampaaniate sektsiooni ning omandad koheselt 360° vaate, missugused soodusrallid hetkel käivad. Leia odavad lennupiletid Pisasse

Kontrolli Pisa reisileide Reisitargast

Paindlikkuse korral on suurepärane idee heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diililehti, mitmete otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles kaevata säästuhinnaga Pisa lennupiletid. Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse reaalsete reisileidude asemel aeg-ajalt hingehinda maksvat prahti. Enne iga uue pakkumise jagamist kontrollime oma jõududega kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Pisa lende on mõistlik uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga igakuist lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige taksukohasemad lennupiletid Pisasse sellest suurest hinnavaatlusest. Vundamendina toimiv idee on ikka ja alati äärmiselt lihtne ja otsene. Kontrollime kindlal perioodil kõik soodsaimad Pisa piletid üle. Seejärel jagame diile reisifännidega. Igal hetkel on võimalik, et sa ei tuvasta viimasest kokkuvõttest lende Pisasse või on ostukorv juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole midagi hullu, kuna avaldame siin samas küllaga muid variante soodsate lendude leidmiseks.

Lennukompaniide kampaaniad Pisasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei plaaniks, lennukompaniide sooduskampaaniad teevad reisi odavamaks. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kel pole fikseeritud kuupäevad niivõrd olulised. Vahel võivad osutuda esmapilgul mõttetud allahindlused tegelikkuses võrdlemisi mõistlikuks. Näiteks saaksid osta odavlennu Tallinnast, et saada kasu 200-eurosest kampaaniahinnast Berliinist Tansaaniasse. Esmane emotsioon “No ja siis, mingist suvalisest linnast” asendub põnevusega osta reis iseäranis odavalt. Vahetevahel saab sel viisil täitsa ägedaid lennukombinatsioone teha. Kasvõi kaugmaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mingis vahepealses linnas. Samaaegselt aitab see veel rohkem kohti näha ja terve tripi veelgi meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Pisa lennupiletite kohta

loader-image

Absoluutselt! Odavaima hinnaga piletid võivad olla ainult 53 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt reisimiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal lubab üle tuhande lennukompanii ja edasimüüja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte enam kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Kõige madalama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud liinil Tallinn-Pisa-Tallinn keskmiselt 53 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et isuäratavaid reisidiile on edaspidi veelgi tulemas!

Ootuspärased edasi-tagasi lennupiletite hinnad jäävad Tallinn-Pisa suunal vahemikku maksumuses 147 eurot kuni 233 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid soetades poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie lennuleide jälgides olulisel määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top