Rhodose lennupiletid

Mil moel hankida säästuhinnaga lennud Rhodosele?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas broneerida säästuhinnaga lennupiletid Rhodosele? Lihtsalt alusta selle postituse uurimisest! Nii kerge odavate lennureiside temaatika reaalsuses ongi. Oleme kokku kogunud ammendava ringvaate piletite tavalistest maksumustest ja variantidest, mis moel võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale Rhodose pardakaardid tasku pista. Ja seda reisi alustades nii Riiast, Helsingist, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia odava hinnaga lennupiletid Rhodosele

Millised on alternatiivsed turvalised lennupiletite võrdlussaidid?

Võrdle parimaid sõltumatuid lennupiletite võrdlussaite. Tee valik ja broneeri kohemaid odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Rhodose lennupiletid tasub ära krabada?

Rhodosele reisima minekuks tasub teada, et enam kui 253 eurot maksvad lennud on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 184 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks paar nädalat enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kallimad Rhodose lennud reisifirmadelt

Tavalised reisibürood võtavad lennupiletite hangeldamisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mille peab ostja omast taskust kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud ootuspärane reisile mineku kulu.

Tänapäeval ei ole kuskilt otsast vastuvõetav 2 €, 12 € või kogunisti 14 € teenustasudeks maksta. Iseseisvalt Rhodosele reisi korraldades ja pileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes parem variant.

Leia odava hinnaga lennupiletid Rhodosele

Rhodose lendude hinnatase ja firmad

Harilikult jäävad Rhodose lennureiside hinnad vahemikku 147 eurot kuni 196 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida võid kindlateks kuupäevadeks lennupiletite broneerimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Aegean Airlines ja Lufthansa.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt toodud turule korralikke maiuspalu. Viimaste aastate taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Rhodosele olnud umbes 93 eurot. Selliste hindade krabamiseks peab kähku tegutsema, sest niivõrd vahvad hinnapommid ostetakse uskumatult kiiresti.

Katseta kohe kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Rhodosele

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Rhodos ja vali sobivad lennupäevad. Võrdle hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Rhodose lennupiletid Riiast või Helsingist

Osa reisisõpradest valib Rhodosele reisimise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides lende ookeanitagustesse paikadesse, ei pruugi tingimata Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant väga häid kampaaniaid antud lennujaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid piletitele Soomest Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Rhodosele odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid korraldavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Hea mõte on tšekkida Rhodose reisiplaani teostamiseks, kas praegu on käimas mingit kasulikku müüki. Nii saad säästa korralikult raha. Iga kord ei pea sugugi müügikampaania sihtkohtade listis Rhodose lennupileteid nähtaval olema. Toome juhusliku näite. Soovides osta pileteid Hispaania saarele, siis võib appi tulla Wizz Air kiirmüük alguspunktiga Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada promomüügi tulemusena säästlikumalt edasi Pariisi lennujaama. Sealt on võimalik otse edasi lennata. Pealegi palju paremate pileti maksumustega Eestiga võrrelduna. Hoiame kogu aeg tähtsamatel odavkampaaniatel kenasti silma peal. Tšeki lihtsalt Reisitarga kampaaniate lehte ning omandad sekundiga panoraamvaate, millised ostumürglid hetkel esiplaanil on. Leia odava hinnaga lennupiletid Rhodosele

Kontrolli Rhodose reisidiile

Paindlikkuse korral on suurepärane idee heita pilk peale, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime väsimatult läbi diililehti, mitmete otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et leida odava hinnaga Rhodose lennupiletid.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete lennudiilide pähe aeg-ajalt õudsat prahti. Enne iga värske hindade ülevaate levitamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Rhodose lennuotsi tasub kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb koostöös DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige soodsamad lennud Rhodosele taolisest mastaapsest hinnavaatlusest.

Alusidee on igal korral äärmiselt lihtne. Tšekime konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik odavaimad Rhodose piletid üle. Jagame diile reisisõpradega.

Praegu on võimalik, et sa ei tuvasta ülevaatest pileteid Rhodosele või on ostukorv juba korralikult kehtivuse kaotanud. Vast pole muret, kuna tutvustame siin samas terve kamaluga teisi võimalusi taskukohaste lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Rhodosele

Mis iganes kohta sa reisi ei plaaniks, lennukompaniide sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisõpradele, kel pole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul mõttetud kampaaniad tegelikkuses võrdlemisi väärtuslikuks. Juhusliku näitena saaksid osta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 272-eurosest erihinnast Pariisist Austraaliasse.

Esimene reaktsioon “Ähh, kuskilt Euroopast” asendub põnevusega osta lennupiletid iseäranis odavalt. Vahel annab niiviisi korralikult põnevaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks kaugmaalendude ja odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas annab see võimaluse rohkem sihtkohti avastada ja kogu reisi isegi veel unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kopenhaageni lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennusuunal Tallinn-Rhodos-Tallinn ligikaudu 84 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Selge see! Soodsaima hinnaga lennud võivad olla vaid 84 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt reisimiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Harilikud kahe otsa lendude hinnad platseeruvad Tallinn-Rhodos suunal piirjoonte vahele summas 136 eurot kuni 205 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades tajutaval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja mitte rohkem kui 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem võimaldab enam kui 1200 lennukompanii ja edasimüüja reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top