Ponte Delgada lennupiletid

Mil viisil leida säästuhinnaga lennud Ponta Delgadasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Soodsa hinnaga lendude üles korjamine Ponta Delgadasse pole alati lihtne. Aga turu keskmiste lennupiletite maksumuste valdamine ja võimaluste tundmine on tähtis. Sest kui sul on plaan Ponta Delgadasse reisida, siis on vaieldamatult loogiline teha seda parima hinnaga. Miks tasuda rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnaga? Leia parima hinnaga lennupiletid Ponta Delgadasse

Mis on veel usaldusväärsed lennupileti hindade võrdluslehed?

Võrdle tipptasemel sõltumatuid lennuhindade võrdlusportaale. Tee otsus ja osta käigu pealt odava hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Ponta Delgada lennupiletid tasub ära võtta?

Ponta Delgadasse reisimiseks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 310 euroga pakutavad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Igasugune hind, mis on vähem kui 159 eurot tasub julgelt ära võtta. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Krõbedama hinnaga Ponta Delgada lennupiletid reisinõustajatelt

Tüüpilised reisivahenduse OÜd haaravad lendude vahendamisel võrdlemisi korraliku vaheltkasu, mida peab reisiline enda reisi eelarvest tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud ootuspärane reisi eelarve kulurida. Tänasel päeval pole aga reaalne 3 eurot, 9 eurot või lausa 17 eurot müügitasudeks välja käia. Omal käel Ponta Delgadasse trippi korraldades ja pileteid ostukorvi pannes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” otsus. Leia Soodsad lennupiletid Ponta Delgadasse

Ponta Delgada lendude hinnatase ja lennufirmad

Üldjoontes asetuvad Ponta Delgada lennureiside hinnad vahemikku 290 eurot kuni 313 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võiksid paika määratud aegadeks piletite broneerimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Viimase aastakümne taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Ponta Delgadasse olnud umbes 81 eurot. Selliste piletite ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna need lähevad enamasti loetud tundidega loosi.

Uuri kohe praegu kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Ponta Delgadasse

Sisesta sihtkoht ehk Ponta Delgada ja määra eelistatud lennupäevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Ponta Delgada lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa kaasmaalastest valib Ponta Delgadasse lendamise hoopistükkis algusega Riiast. Omades elukohta Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia kohe mitte ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi plaanides lende kaugematesse paikadesse, ei pruugi koheselt Helsingist reisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle suurepäraseid kampaaniaid täpselt lennujaamadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid piletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Lennufirmade sooduskampaaniad Ponta Delgadasse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei planeeriks, lennukompaniide sooduskampaaniad teevad reisi odavamaks. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kellel ei ole konkreetsed kuupäevad sedavõrd olulised. Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha mõttetud soodusmüügid tegelikkuses võrdlemisi väärtuslikuks. Suvalise näitena saaksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 275-eurosest kampaaniahinnast Pariisist Vaikse ookeani saarele. Esimene reaktsioon “Pfhhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis võimalusega osta lennupiletid eriti odavalt. Vahel annab niiviisi korralikult huvitavaid eelarve kärpeid garanteerida. Näiteks pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt viib see võimaluseni veel rohkem sihtkohti näha ja kogu tripi isegi veel kustumatumaks teha. Leia odavad lennupiletid Ponta Delgadasse

Uuri Ponta Delgada reisileide Reisitargast

Vabama graafiku korral on hea mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisisaite, mitmete otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et leida soodsa hinnaga Ponta Delgada lennud. Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse tõeliste lennuleidude loosungi all nii mõnigi kord tõelist rämpsu. Enne iga uue pakkumise levitamist kontrollime ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad üsna, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Ponta Delgada lende on mõistlik kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb koostöös Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige soodsamad lennuvariandid Ponta Delgadasse antud suurest hinnavaatlusest. Vundamendina toimiv idee on ikka ja alati väga lihtne ja otsene. Kontrollime konkreetsel perioodil täiesti kõik odavaimad Ponta Delgada piletid üle. Pärast jagame diile reisifännidega. Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei leia ostukorvist lende antud sihtkohta või on ostukorv juba korralikult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole probleemi, kuna tutvustame siin samas palju-palju teisi võimalusi odavate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Ponta Delgadasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Soovitame tšekkida Ponta Delgada tripi jaoks, kas nüüd on käimas mingit vinget odavmüüki. Nii saad päeva lõpuks säästa täitsa korralikult raha. Igal korral ei pea sugugi kampaania nimekirjas Ponta Delgada lennupileteid olema esile toodud. Võtame täiesti juhusliku näite. Kui soovid soetada pileteid mõnele Kreeka saarele, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võiksid saada kampaania käigus soodsamalt kohale Berliini lennujaama. Sealt kandist saab otsemaid lõpuni välja põrutada. Ja seda kõvasti paremate lennuhindadega Eestiga võrrelduna. Hoiame olulisematel piletikampaaniatel kenasti silma peal. Uudista sujuvalt Reisitark.ee lennumüükide sektsiooni ja omandad hetkega ülevaate, millised müügirallid hetkeseisuga parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Ponte Delgada lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud lennumarsruudil Tallinn-Ponta Delgada-Tallinn keskmiselt 94 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et vau-efektiga diile on edaspidi veelgi tulemas!

Umbkaudsed edasi-tagasi piletihinnad asetuvad Tallinn-Ponta Delgada lennuliinil piiridesse maksumuses 165 eurot kuni 303 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisipakkumisi jälgides olulisel määral keskmiste hindade pealt säästa.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte enam kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse rohkem kui 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top