Assooride lennupiletid

Mil moel broneerida soodsad lennud Assooridele?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Tuleme sulle Assooride reisi plaani kavandamisega koheselt appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud parimate hindadega pileteid. Niisiis, liigu edasi, et saada ülevaade, millised on lennupiletite tavalised hinnatasemed, parimad lennukompaniid Assooridele kohale jõudmiseks ning kuidas saada kohemaid reaalajas parima hinnaga lennud. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Assooridele

Millised on muud turvalised lennupiletite võrdluslehed?

Kõrvuta kvaliteetseid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdlussaite. Tee valik ja osta kohe odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Assooride lennupiletid tasub kotti pista?

Assooridele lendamiseks tasub arvestada, et enam kui 321 euro eest müüdavad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Kui hind on aga vähem kui 163 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks suvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kopsakama hinnaga Assooride lennupiletid reisiekspertidelt

Tüüpilised reisifirmad haaravad lendude müümisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mille peab ostja enda pangaarvelt maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud loomulik reisi eelarve kulurida. Nüüd ei ole sugugi aus 2 eurot, 13 eurot või isegi 15 eurot teenustasudeks välja käia. Ise Assooridele reisi planeerides ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisifirmade ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” variant. Leia parima hinnaga lennupiletid Assooridele

Assooride lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa reisilistest valib Assooridele reisimise hoopiski algusega Riiast. Omades elukohta Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia kohe ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna sealt stardivad paljudesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi otsides lennupileteid ookeanitagustesse riikidesse, ei pruugi Helsingist reisi alustamine kehv mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle väga häid kampaaniaid täpselt linnadest. Näiteks erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad lennupiletitele Soomest Kariibi mere saartele.

Proovi kohe praegu klappivaid kuupäevi Assooridele

Sisesta sihtriigi lennujaam ehk Assoorid ja vali eelistatud päevad. Kõrvuta hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Assooride lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Harilikult jäävad Assooride lennuotsade hinnad vahemikku 297 eurot kuni 314 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida võid fikseeritud kuupäevadeks lendude otsimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt jagatud turule tõelisi kompvekke. Viimaste aastate odavaimad piletihinnad on Tallinnast Assooridele olnud umbes 87 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks peab gaasi andma, sest sedavõrd vahvad hinnalangusega piletid müüakse läbi väga ruttu.

Lennufirmade kampaaniad Assooridele odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Hea mõte on uurida Assooride tripi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on käimas mingit kasulikku müüki. Võid säästa korralikult oma eelarve pealt. Igal korral ei pea isegi kampaania sihtkohtade seas Assooride lennupileteid olema välja toodud. Võtame suvalise näidisolukorra. Soovides broneerida pileteid Tenerife North lennujaama, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kiirmüük algusega Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada müügi tulemusena soodsamalt otse Berliini. Sealt saab otse lõppsihtkohta põrutada. Ja seda tunduvalt eeskujulikemate hindadega võrreldes Eestiga. Hoiame suurematel promokampaaniatel silma peal. Kontrolli ruttu meie lennukampaaniate sektsiooni ja saad sekundiga ülevaate, mis “kreisid päevad” praegusel hetkel suurimat väärtust pakuvad. Leia odava hinnaga lennupiletid Assooridele

Jälgi Assooride reisileide Reisitargast

Paindlikkuse puhul on suurepärane idee visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diilisaite, mitmesuguste otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et leida super hinnaga Assooride lennupiletid. Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse reaalsete lennudiilide nime all aeg-ajalt õudsat rämpsu. Enne iga uue diili postitamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent siiski võimaldab see tuua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Assooride hindu on mõttekas kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb partnerluses Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad leida absoluutselt madalaima hinnaga piletid Assooridele taolisest mastaapsest hinnavaatlusest. Idee on ikka ja alati tõeliselt otsekohene. Vaatame ette antud ajahetkel eranditult kõik odavaima hinnaga Assooride piletid üle. Seejärel jagame reisidiile lugejatega. Praegu on tõenäoline, et sa ei leia ülevaatest lende Assooridele või on ülevaade juba korralikult aegunud. Ehk aga pole probleemi, kuna avaldame siin lehel palju-palju muid tööriistu soodsate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Assooridele

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei kavandaks, lennukompaniide kampaaniad tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisisellidele, kellel ei ole fikseeritud lennuajad nii tähtsad. Vahel võivad osutuda pealtnäha kasutud lennumüügid tegelikkuses võrdlemisi väärtuslikuks. Juhusliku näitena saaksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 200-eurosest erihinnast Oslost Ameerikasse. Esmane reaktsioon “No ja siis, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis põnevusega broneerida lennureis iseäranis taskukohaselt. Vahetevahel saab sel viisil korralikult huvitavaid lennukombinatsioone garanteerida. Kasvõi kaugmaalendude ja odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samas annab see võimaluse veel rohkem kohti avastada ja terve reisi isegi veel meeldejäävamaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Assooride lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud lennusuunal Tallinn-Assoorid-Tallinn keskmiselt 81 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et isuäratavaid reisidiile on edaspidi veelgi laekumas!

Aga loomulikult! Odavaima maksumusega piletid võivad olla vaid 81 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on vaja oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Tavalised kahe otsa lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Assoorid liinil piiridesse summas 179 eurot kuni 311 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid soetades poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie lennudiile kasutades olulisel määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte enam kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait võimaldab üle 1000 lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top