Szczecini lennupiletid

Kuidas haarata säästuhinnaga lennud Szczecini?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas siis ikkagi leida hullude päevade hindadega lennud Szczecinisse? Hakka aga pihta selle postituse lugemisest! Nii lihtne antud küsimus ongi. Allpoolsetesse lõikudesse oleme koondanud olulise info lennupiletite tüüpilistest hindadest ning võimalustest, kuidas võimalikult ruttu ja kergesti endale Szczecini lennupiletid taskusse susata. Ja seda reisi alustades nii Stockholmist, Riiast, Helsingist kui Tallinnastnii Helsingist, Tallinnast, Riiast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Szczecini
Eric Valenne geostory / Shutterstock

Millised on veel turvalised lennuhindade võrdlussaidid?

Võrdle tipptasemel usaldusväärseid lennupiletite võrdlusportaale. Otsusta ja broneeri kohemaid soodsad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Szczecini lennupiletid tasub ära napsata?

Szczecinisse reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et enam kui 240 euroga pakutavad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 167 eurot tasub julgelt ära võtta. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks juulikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kõrgema hinnaga Szczecini lennupiletid reisivahenduse OÜdelt

Harilikud reisifirmad panevad kõrvale piletite hangeldamisel võrdlemisi eeskujuliku summa, mida peab puhkuseplaneerija omast taskust maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud tavaline reisile mineku kulu. Praegusel ajal ei ole kuskilt otsast ratsionaalne 7 eurot, 8 eurot või lausa 14 eurot lisadeks välja käia. Omal käel Szczecinisse trippi korraldades ja lennupileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõttekam otsus. Leia odavad lennupiletid Szczecini

Szczecini lennupiletite hinnatase ja lennuvedajad

Tavaliselt asetuvad Szczecini lennupiletite hinnad vahemikku 133 eurot kuni 217 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võiksid kindlateks aegadeks piletite otsimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Selgelt on läbi aegade lennukompaniide poolt paisatud turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Läbi aegade soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Szczecinisse olnud veidi siia-sinna 88 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks peab kähku tegutsema, kuna need lähevad enamasti mõne tunniga kaubaks.

Uuri kohe klappivaid kuupäevi Szczecinisse

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Szczecin ja määra klappivad kuupäevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki peamiseid põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Szczecini lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa eestlastest valib Szczecinisse reisimise hoopiski algusega Helsingist. Elades Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse linnadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi planeerides teekonda ookeanitagustesse sihtkohtadesse, ei pruugi Riiast reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt väga häid lennudiile täpselt lennujaamadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid lennupiletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Szczecinisse

Kuhu iganes sa reisi ei plaaniks, lennukompaniide sooduskampaaniad muudavad reisi odavamaks. Enim sobivad need reisisõpradele, kel ei ole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad nii olulised. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud kampaaniad tegelikkuses üllatavalt kasulikuks. Suvalise näitena saad võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 270-eurosest erihinnast Barcelonast Kariibi mere äärde. Täiesti esimene tunne “Hähh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub õhinaga saada reis iseäranis taskukohaselt. Vahel annab niiviisi korralikult põnevaid reisikombinatsioone luua. Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mõnes vahepealses linnas. Samas aitab see rohkem kohti näha ja terve tripi veelgi meeldejäävamaks teha. Leia soodsad lennupiletid Szczecini

Jälgi Szczecini lennuleide

Vabama graafiku korral on suurepärane mõte heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime väsimatult läbi reisisaite, mitmesuguste otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles riputada super hinnaga Szczecini lennud. Otsesõnu reklaamitakse tõeliste lennuleidude pähe nii mõnigi kord õudsat prügi. Enne iga uue hindade ülevaate levitamist vaatame ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Szczecini hindu on mõttekas kontrollida ostukorvist

Reisitark valmistab partnerluses DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada absoluutselt madalaima hinnaga lennud Szczecinisse sellest laiapõhjalisest hinnavaatlusest. Vundamendina toimiv idee on igal korral tõeliselt lihtne. Kontrollime kindlal ajaperioodil kõik odavaimad Szczecini lennupiletid üle. Jagame reisidiile reisiplaneerijatega. Praegu on tõenäoline, et sa ei suuda leida ostukorvist pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Ehk aga pole probleemi, kuna avaldame siin samas palju-palju muid tööriistu soodsate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Szczecinisse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Tasub kontrollida Szczecini tripi odavamaks tegemiseks, kas nüüd on käimas mingisugust kasulikku odavmüüki. Võid säästa küllaga raha. Alati ei pea isegi kampaania nimekirjas Szczecini pileteid nähtaval olema. Võtame täiesti juhusliku lähteülesande. Kui tahad saada pileteid La Palmasse, siis võib aidata Ryanair välkmüük Eestist. Põhimõtteliselt võiksid saada kampaania käigus odavamalt kohale Londoni lennujaama. Sealt on võimalik otse edasi reisida. Seda tunduvalt odavamate piletihindadega alternatiividega kõrvutades. Hoiame tähtsamatel promokampaaniatel kenasti silma peal. Uudista ruttu meie kampaaniate sektsiooni ja saad koheselt 360° vaate, millised ostumöllud parasjagu käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Szczecini lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud lennuliinil Tallinn-Szczecin-Tallinn keskeltläbi 112 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi tulemas!

Täielikult! Odavaima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 112 eurot. Samas tuleb jälgida, et odavalt lendamiseks on oluline oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Keskmised mõlema suuna piletihinnad jäävad Tallinn-Szczecin lennuliinil piirjoonte vahele summas 132 eurot kuni 193 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades tajutaval määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult paar tundi.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait lubab üle 1200 lennufirma ja edasimüüja reaalajas müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top