Antalya lennupiletid

Mis moodi saada taskukohased lennud Antalyasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Tõttame sulle Antalya reisi plaanimisega kohe appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud jahmatavate hindadega lennupileteid. Niisiis, suuna pilk allapoole, et aru saada, missugused on lendude ootuspärased maksumused, paremini klappivad lennufirmad Antalyasse siirdumiseks ning mis moel broneerida kohemaid selgelt parima hinnaga lennupiletid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Antalyasse
frantic00 / Shutterstock

Mis on alternatiivsed sõltumatud lennuhindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlussaite. Otsusta ja haara kohe odavad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Antalya lennupiletid tasub kotti pista?

Antalyasse reisimiseks tasub arvestada, et üle 316 euroga pakutavad piletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Igasugune hind, mis on vähem kui 160 eurot tasub julgelt ära võtta. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Näiteks juunikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kõrgema hinnaga Antalya lennud reisivahenduse OÜdelt

Tavalised reisinõustajad võtavad lennupiletite müümisel tihtilugu eeskujuliku vaheltkasu, mille on sunnitud ostja enda rahakotist tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud normaalne reisi planeerimise osa. Uuel kümnendil pole aga mõistlik 5 eurot, 11 eurot või isegi 16 eurot tasudeks välja käia. Iseseisvalt Antalyasse reisi korraldades ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” variant. Leia soodsad lennupiletid Antalyasse

Antalya lendude hinnatase ja vedajad

Tavaliselt jäävad Antalya lennureiside hinnad vahemikku 290 eurot kuni 321 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saaksid paika määratud kuupäevadeks lendude jahtimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud SunExpress, Pegasus ja teised odavlennufirmad. Otse loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt toodud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Läbi aegade soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Antalyasse olnud umbkaudu 85 eurot. Selliste piletite ostmiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest sedavõrd vahvad hinnalangusega piletid müüakse läbi kibekiiresti.

Testi mõne hetkega klappivaid kuupäevi Antalyasse

Pane sisse sihtkoht ehk Antalya ja määra sobivad kuupäevad. Võrdle hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Antalya lennupiletid Riiast või Helsingist

Osa Eesti reisilistest valib Antalyasse reisimise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate leidmiseks, kuna sealt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi plaanides lende eksootilisematesse paikadesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast reisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt väga häid lennudiile just sõlmjaamadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Helsingist Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Antalyasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub uurida Antalya tripi odavamaks tegemiseks, kas praegu on möllamas mingit ägedat odavmüüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade seas Antalya lende olema välja toodud. Toome suvalise näite. Kui tahad soetada lennupileteid Ibiza saarele, siis võib aidata Wizz Air välkmüük Tallinnast lennujaamast. Nimelt võiksid saada promokampaania raames odavamalt kohale Berliini lennujaama. Antud lennujaamast on reaalne otsemaid edasi põrutada. Seda palju madalamate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame eranditult laiematel sooduskampaaniatel silma peal. Tšeki lihtsalt meie lennumüükide rubriiki ning saad sekundiga 360° vaate, mis ostumürglid antud päeval parimaid reisidiile pakuvad. Leia odavad lennupiletid Antalyasse

Jälgi Antalya reisileide Reisitargast

Paindlikuma ajakava puhul tasub heita pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, paljude võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et päevavalguse kätte säästuhinnaga Antalya lennupiletid. Ausalt öeldes jagatakse tõeliste lennuleidude loosungi all ikka ja jälle hingehinda maksvat prahti. Enne iga uue leiu jagamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad üsna, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Antalya lennuotsi on mõistlik uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab partnerluses Reisijuhiga igakuist lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige säästlikuma hinnaga lennud Antalyasse antud mastaapsest kokkuvõttest. Aluseks olev idee on ikka ja alati tõeliselt lihtne. Kontrollime kindlal perioodil eranditult kõik odavaimad Antalya piletid üle. Jagame reisidiile reisiplaneerijatega. Hetkel on tõenäoline, et sa ei tuvasta ostukorvist lende Antalyasse või on ülevaade juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole probleemi, kuna tutvustame siin lehel terve kamalutäie muid võimalusi taskukohaste lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Antalyasse

Kuhu iganes sa reisi ei kavandaks, lennufirmade soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisilistele, kel ei ole kindlad lennuajad niivõrd olulised. Aeg-ajalt võivad osutuda esmapilgul kasutud allahindlused tegelikkuses võrdlemisi väärtuslikuks. Juhusliku näitena võid osta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 270-eurosest eripakkumisest Oslost Kariibi mere äärde. Esimene reaktsioon “Õghh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis põnevusega broneerida lennupiletid eriti soodsalt. Vahetevahel saab sel moel päris põnevaid reisikombinatsioone teha. Kasvõi kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus ööbida mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt viib see võimaluseni veel rohkem maailma paiku nautida ja terve tripi isegi veel kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Antalya lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud lennuliinil Tallinn-Antalya-Tallinn umbkaudu 74 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et vapustavaid lennupakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Täielikult! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla vaid 74 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt lendamiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Ootuspärased mõlema otsa lennuhinnad paiknevad Tallinn-Antalya lennuliinil vahemikku 167 eurot kuni 254 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie lennudiile kasutades selgel määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab rohkem kui 1000 lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top