Vigo lennupiletid

Kuidas hankida soodsad lennupiletid Vigosse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Mis moel ikkagi broneerida tavapärasest soodsamad lennupiletid Vigosse? Hakka aga pihta selle kokkuvõtte uurimisest! Just nii mugav lennupiletite küsimus ongi. Sellesse ülevaatlikkusse postitusse oleme koondanud olulise läbilõike piletite tavalistest hindadest ning võimalustest, mis moel maksimaalselt kiiresti ja hõlpsalt endale Vigo lennu pardakaardid kotti pista. Ja seda reisi alustades nii Tallinnast, Helsingist, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Vigosse

Mis on alternatiivsed tasuta lennuhindade võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennupiletite võrdlusportaale. Otsusta ja broneeri käigu pealt odavad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Vigo lennupiletid tasub ära krabada?

Vigosse reisima minekuks tasub arvestada, et enam kui 221 euroga pakutavad piletid on veidi liiga kallid. Igasugune hind, mis on vähem kui 126 eurot tasub julgelt ära võtta. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi mõni nädal enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Juurdehindlusega Vigo lennupiletid reisinõustajatelt

Tavalised reisibürood panevad kõrvale lendude müümisel mõnikord eeskujuliku vaheltkasu, mille peab tarbija omast taskust maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud loomulik reisi eelarve kulurida.

Täna ei ole sugugi mõistlik ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot tasudeks maksta. Omal käel Vigosse reisi planeerides ja lennupileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes parem tegu.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Vigosse
Rafael Edy Purwanto / Shutterstock

Vigo lennureisid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa eestlastest valib Vigosse reisimise hoopistükkis algusega Riiast. Elades Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi kui sa oled teel kaugematesse riikidesse, ei pruugi koheselt põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant väga häid pakkumisi just nimelt nendest linnadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodukad piletitele Helsingi lennujaamast USAsse.

Proovi hetkega sobilikke kuupäevi Vigosse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Vigo ja vali klappivad päevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Vigo piletite hinnatase ja vedajad

Tavaliselt jäävad Vigo lennureiside hinnad skaalale 154 eurot kuni 221 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saad fikseeritud aegadeks lennupiletite jahtimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule parajaid kompvekke. Lähiajaloo soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Vigosse olnud umbkaudu 163 eurot. Selliste hindade krabamiseks peab gaasi andma, kuna need lähevad mõnikord loetud tundidega kaubaks.

Lennufirmade kampaaniad Vigosse

Kuhu iganes sa trippi ei planeeriks, lennufirmade sooduskampaaniad teevad reisi odavamaks. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kel pole kindlad välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda esmapilgul mõttetud odavmüügid tegelikkuses võrdlemisi mõistlikuks. Suvalise näitena võiksid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 240-eurosest eripakkumisest Milanost Tansaaniasse.

Esimene reaktsioon “Ähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis õhinaga osta lennupiletid iseäranis odavalt. Mõnikord annab sel viisil täitsa ägedaid reisikombinatsioone teha.

Kasvõi pikamaalendude ja odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus ööbida mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal annab see võimaluse rohkem sihtkohti näha ja kogu tripi veel unustamatumaks muuta.

Leia odava hinnaga lennupiletid Vigosse
Olivier Guiberteau / Shutterstock

Jälgi Vigo reisidiile

Paindlikkuse korral tasub vaadata, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diiliportaale, mitmete otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles kaevata madala hinnaga Vigo lennud.

Otsesõnu jagatakse reaalsete lennupakkumiste loosungi all nii mõnigi kord erakordset prahti. Enne iga uue hindade ülevaate levitamist kontrollime oma jõududega kõik hinnad üle. Tahtmatult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent siiski annab see võimaluse tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Vigo lende tasub kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob koos DELFI reisirubriigiga igakuist piletite ostukorvi. Idee poolest saad leida kõige säästlikuma hinnaga lennupiletid Vigosse taolisest mastaapsest ülevaatest.

Vundamendina toimiv idee on igal korral tõeliselt lihtne. Tšekime konkreetsel ajahetkel kõik odavaima hinnaga Vigo lennupiletid üle. Seejärel jagame leide reisiplaneerijatega.

Alati on võimalik, et sa ei suuda leida ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on ülevaade juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Ehk aga pole muret, kuna tutvustame selles postituses küllaga muid variante keskmisest odavamate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Vigosse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Soovitame kontrollida Vigo reisi teostamiseks, kas praegu on möllamas mingit kasulikku odavmüüki. Võimalik on säästa küllaga oma eelarve pealt. Alati ei pea otseselt soodusmüügi nimekirjas Vigo lende nähtaval olema. Võtame aluseks suvalise näidisolukorra. Soovides osta lende mõnele Kreeka saarele, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air kampaania Tallinnast. Nimelt võid saada promomüügi tulemusena säästlikumalt kohale Berliini. Sealt kandist saab otse lõpuni välja lennata. Ja seda palju odavamate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame alati olulisematel sooduskampaaniatel korralikult silma peal. Uudista lihtsalt Reisitarga kampaaniate sektsiooni ja saad hetkega panoraamvaate, millised “hullud päevad” parasjagu suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Vigo lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Vigo-Tallinn keskeltläbi 63 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et superdiile on edaspidi veelgi laekumas!

Selge see! Odavaima hinnaga lennud võivad isegi olla vaid 63 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Tavalised mõlema otsa piletihinnad paiknevad Tallinn-Vigo liinil maksumuse ulatusse 143 eurot kuni 222 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades nähtaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba uudiskirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab üle 1000 lennukompanii ja vahendaja reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top