Odavad lennupiletid Barcelonasse

Kuidas hankida soodsad lennupiletid Barcelonasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas ikkagi haarata reisimessi hindadest veelgi odavamad lennud Barcelonasse? Tee esimene samm ning alusta selle artikli uurimisest! Nii lihtne soodsate lennureiside temaatika reaalsuses ongi. Siia oleme koondanud ammendava läbilõike lennupiletite tüüpilistest maksumustest ja variantidest, mis moel võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale Barcelona piletid e-kirjaga meili peale saada. Ja seda algusega nii Riiast, Helsingist, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia soodsad lennupiletid Barcelona

Mis on veel kvaliteetsed lennupileti hindade võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennupiletite võrdlussaite. Tee valik ja broneeri käigu pealt soodsad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Barcelona lennupiletid tasub tasku pista?

Barcelonasse reisima minekuks on mõistlik meeles pidada, et rohkem kui 232 eurot maksvad lennud on ületamas normaalset hinnapiiri. Igasugune hind, mis on vähem kui 105 eurot tasub julgelt ära võtta.

Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Krõbedama hinnaga Barcelona lennud reisivahenduse OÜdelt

Tavalised reisifirmad võtavad piletite hangeldamisel sageli päris eeskujuliku vaheltkasu, mille on sunnitud reisiplaneerija enda rahakotist kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud ootuspärane reisile mineku kulu.

Praegusel ajal pole sugugi ratsionaalne 7 eurot, 10 eurot või lausa 18 eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Barcelonasse reisi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma õlgu kehitama panevate lisatasudeta.

Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes parem variant.

Leia odavad lennupiletid Barcelona

Barcelona lennupiletite hinnatase ja lennubrändid

Harilikult platseeruvad Barcelona lennupiletite hinnad vahemikku 123 eurot kuni 190 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida saaksid fikseeritud kuupäevadeks piletite ostmisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule parajaid maiuspalu. Lähiajaloo odavaimad piletihinnad on Tallinnast Barcelonasse olnud umbes 12 eurot. Selliste hindade krabamiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna taolised hinnapommid lähevad enamasti mõne tunniga loosi.

Proovi kohe praegu sobilikke lendude kuupäevi Barcelonasse

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Barcelona ja määra eelistatud päevad. Võrdle vähem kui minutiga absoluutselt kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Barcelona lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Barcelonasse lendamise hoopiski algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Elades Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse sihtkohtadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi otsides lennupileteid ookeanitagustesse riikidesse, ei pruugi koheselt põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine halb idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle vägevaid pakkumisi just linnadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Lennufirmade soodusmüügid Barcelonasse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennuettevõtete sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad nii tähtsad.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul kasutud lennumüügid tegelikult üllatavalt mõistlikuks. Juhusliku näitena võiksid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest erihinnast Pariisist Ameerikasse.

Täiesti esimene tunne “Mida veel, mingist suvalisest linnast” asendub hoopis õhinaga saada reis iseäranis odavalt. Vahetevahel annab niiviisi täitsa huvitavaid eelarve kärpeid garanteerida.

Näiteks pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus ööbida mõnes vahepealses linnas. Samas viib see võimaluseni veel rohkem maailma paiku näha ja terve tripi veelgi kustumatumaks muuta.

Leia soodsad lennupiletid Barcelona

Uuri Barcelona lennudiile

Paindlikkuse korral tasub vaadata, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, mitmesuguste otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et otsida üles megasoodsa hinnaga Barcelona lennud.

Otsesõnu reklaamitakse tõeliste lennuleidude pähe ikka ja jälle kallist saasta. Enne iga värske leiu postitamist kontrollime ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent siiski võimaldab see tuua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Barcelona lende on mõttekas kontrollida ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada odavaimad lennuvariandid Barcelonasse antud suurest kokkuvõttest.

Mõte on igal korral äärmiselt lihtne ja otsene. Vaatame kindlal ajaperioodil kõik odavaimad Barcelona piletid üle. Pärast jagame neid lugejatega.

Hetkel on tõenäoline, et sa ei tuvasta viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on artikkel juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole midagi hullu, kuna pakume siin samas palju-palju teisi võimalusi keskmisest soodsamate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Barcelonasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Tasub kontrollida Barcelona reisi odavamaks tegemiseks, kas täna on toimumas mingisugust ägedat odavmüüki. Saad säästa palju raha. Iga kord ei pea isegi soodusmüügi sihtkohtade listis Barcelona lende olema välja toodud.

Võtame suvalise lähteülesande. Kui tahad soetada lennupileteid Tenerife South lennujaama, siis võib appi tulla Ryanair suurmüük algusega Tallinnast. Täpsemalt võid saada promokampaania käigus taskukohasemalt kohale Londoni lennujaama.

Sealt kandist on võimalik otsejoones edasi reisida. Seda kõvasti konkurentsivõimelisemate piletihindadega Eestiga võrrelduna. Me hoiame olulisematel soodusmüükidel silma peal. Kontrolli ruttu Reisitark.ee kampaaniate sektsiooni ning omandad sekundiga ülevaate, missugused kreisid müügid hetkel ilma teevad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Barcelona lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Soodsaima maksumusega piletid võivad olla ainult 27 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab üle tuhande lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine muuda pileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennuliinil Tallinn-Barcelona-Tallinn ligikaudu 27 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et vau-efektiga diile on tulevikus veelgi tulemas!

Ootuspärased mõlema otsa lennuhinnad jäävad Tallinn-Barcelona suunal piirjoonte vahele summas 64 eurot kuni 97 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie reisidiile jälgides nähtaval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top