Jerevani lennupiletid

Kuidas soetada ideaalse hinnaga lennupiletid Jerevani?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Keskmisest soodsamate lennupiletite avastamine Armeeniasse pole alati just naljategu. Aga turu hinnataseme valdamine ja lennutrippide saitide tundmine on vajalik.

Sest kui sul on sihiks Armeeniasse maanduda, siis on vaieldamatult ratsionaalne teha seda parema hinnaga. Milleks anda raha rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Jerevani
Ruslan Harutyunov / Shutterstock

Mis on alternatiivsed tasuta lennupileti hindade võrdluslehed?

Võrdle tipptasemel sõltumatuid lennupiletite võrdluslehti. Langeta oma valik ja osta kohe odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Jerevani lennupiletid tasub ära napsata?

Armeeniasse lendamiseks on mõistlik meeles pidada, et üle 315 eurot maksvad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Nähes piletihinda, mis jääb alla 191 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks.

Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks südasuvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kõrgema hinnaga Jerevani lennud reisinõustajatelt

Harilikud reisifirmad võtavad endale preemiaks piletite hangeldamisel sageli päris eeskujuliku komisjonitasu, mille peab tarbija enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Tänapäeval pole sugugi ratsionaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Armeeniasse trippi planeerides ja lennupileteid ostes saab omada täielikku kontrolli odavaimate lendude saamise osas.

Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisibüroode ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes targem variant.

Leia odavad lennupiletid Jerevani

Jerevani lendude hinnatase ja vedajad

Üldjoontes jäävad Jerevani lennupiletite hinnad vahemikku 281 eurot kuni 321 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida saaksid fikseeritud aegadeks lendude jahtimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud LOT, Aeroflot, Turkish Airlines ja Lufthansa.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt toodud turule parajaid kompvekke. Läbi aegade soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Armeeniasse olnud veidi siia-sinna 172 eurot. Selliste piletite ostmiseks peab kähku tegutsema, sest sellise mastaabiga ägedad hinnapöörised müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Proovi kohe sobilikke lendude kuupäevi Armeeniasse

Sisesta sihtkoht ehk Jerevan ja määra sobivad lennupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Jerevani lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Armeeniasse reisimise hoopiski algusega Helsingist. Elades Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides reisi eksootilisematesse riikidesse, ei pruugi koheselt Helsingist või Riiast reisi alustamine kahtlane mõte olla.

Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt vägevaid lennudiile antud linnadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Armeeniasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Tasub uurida Jerevani tripi teostamiseks, kas täna on käimas mingisugust kasulikku suurmüüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa piisaval hulgal oma eelarve pealt.

Iga kord ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade seas Jerevani lennupileteid olema välja toodud. Võtame aluseks täiesti juhusliku näite. Soovides saada lennureisi Ibiza saarele, siis võib aidata tuntud odavlennufirma kiirmüük Tallinnast.

Täpsemalt võid saada soodusmüügi raames soodsamalt kohale Londonisse. Sealt saab otsemaid edasi reisida. Ja seda märkimisväärselt madalamate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna.

Hoiame alati laiematel odavkampaaniatel silma peal. Uuri ruttu Reisitark.ee lennukampaaniate sektsiooni ja saad hetkega panoraamvaate, missugused soodukate möllud antud päeval käivad.

Leia soodsad lennupiletid Jerevani

Kontrolli Jerevani reisileide Reisitargast

Paindlikuma ajakava korral on suurepärane mõte uurida, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, mitmete otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles riputada silmapaistva hinnaga Jerevani lennupiletid.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse reaalsete reisidiilide pähe ikka ja jälle kalli hinnaga prügi. Enne iga uue hindade ülevaate postitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Jerevani lennuotsi on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab koos DELFI reisirubriigiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Võid avastada odavaima hinnaga lennupiletid Armeeniasse antud suurest kokkuvõttest.

Idee on ikka ja alati tõeliselt otsekohene. Vaatame ette antud ajaperioodil eranditult kõik odavaimad Jerevani lennud üle. Seejärel jagame diile külastajatega.

Praegu on realistlik, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba täiesti oma aja ära elanud. Äkki pole probleemi, kuna pakume siin lehel palju-palju muid võimalusi odavate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Armeeniasse

Kuhu iganes sa reisi ei planeeriks, lennufirmade kampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisõpradele, kel ei ole fikseeritud kuupäevad sedavõrd tähtsad.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud soodusmüügid reaalselt üllatavalt väärtuslikuks. Suvalise näitena saaksid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 240-eurosest eripakkumisest Milanost Tansaaniasse.

Täiesti esimene reaktsioon “Hähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub põnevusega osta lennureis iseäranis odavalt. Mõnikord saab sel viisil päris põnevaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks kaugmaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mõnes suurlinnas. Samas aitab see veelgi enam kohti näha ja terve reisi isegi veel meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Armeenia lennupiletite kohta

loader-image

Tavalised mõlema suuna lendude hinnad paiknevad Tallinn-Jerevan suunal piirjoonte vahele summas 169 eurot kuni 264 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid soetades poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades tajutaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem võimaldab enam kui 1000 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Jerevan-Tallinn umbkaudu 152 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult paar tundi.

Pole küsimustki! Parima hinnaga piletid võivad olla ainult 152 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt lendamiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top