Torino lennupiletid

Kuidas broneerida ideaalse hinnaga lennud Torinosse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Keskmisest soodsamate lennuvõimaluste leidmine Torinosse pole alati kerge toiming. Aga turuhindade valdamine ning otsimootorite tundmine on tähtis. Sest kui sul on otsus tehtud Torinosse reisida, siis on päevselgelt otstarbekas teha seda soodsama hinnaga. Miks maksta rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid

Millised on alternatiivsed kvaliteetsed lendude võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel turvalisi lennupiletite võrdlussaite. Langeta oma valik ja osta kohemaid taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Torino lennupiletid tasub ära osta?

Torinosse reisima minekuks on mõttekas eeldada, et üle 182 euroga pakutavad lennud on tsipa kallivõitu. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 135 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kopsakama hinnaga Torino lennud reisikonsultantidelt

Harilikud reisifirmad nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite vahendamisel võrdlemisi korraliku vaheltkasu, mida peab reisiline enda rahakotist tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Uuel kümnendil pole sugugi aus ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Torinosse trippi korraldades ja lennupileteid ostes saab omada täielikku kontrolli parimate lendude saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisinõustajate ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõistlikum variant.

Torino lennureisid Riiast või Helsingist

Osa reisilistest valib Torinosse lendamise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Oletame, et elad Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide avastamiseks, kuna sealt poolt stardivad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi otsides lennupileteid kaugematesse riikidesse, ei pruugi Riiast lennu alustamine halb idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant suurepäraseid lennudiile neist sõlmjaamadest. Näiteks erinevate lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid piletitele Helsingist USAsse ja Kariibidele.

Proovi hetkega sobilikke lendude kuupäevi Torinosse

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Torino ja vali eelistatud päevad. Võrdle hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Torino piletite hinnatase ja kompaniid

Üldjoontes platseeruvad Torino lennureiside hinnad vahemikku 123 eurot kuni 204 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saaksid fikseeritud aegadeks lendude broneerimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair ja Lufthansa.

Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt paisatud turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Torinosse olnud ligikaudu 47 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna sellised hinnamaasikad lähevad mõnikord mõne tunniga kaubaks.

Lennufirmade kampaaniad Torinosse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Hea mõte on tšekkida Torino reisi odavamaks tegemiseks, kas täna on toimumas mõnda vinget kampaaniat. Võid säästa korralikult oma eelarve pealt. Igal korral ei pea sugugi kampaania sihtkohtade seas Torino lende nähtaval olema. Võtame täiesti juhusliku näite. Kui tahad osta lennupileteid mõnele Kreeka saarele, siis võib appi tulla Ryanair kiirmüük Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada müügi tulemusena taskukohasemalt edasi Barcelonasse. Sealt on reaalne otsejoones lõpuni välja põrutada. Seda tunduvalt paremate lennuhindadega võrreldes Eestiga. Hoiame pidevalt tähtsamatel suurmüükidel korralikult silma peal. Uudista ruttu Reisitarga kampaaniate lehte ning omandad sekundiga 360° vaate, millised kreisid müügid praegusel hetkel parimaid reisidiile pakuvad. Leia odavad lennupiletid Torinosse

Uuri Torino lennuleide

Paindlikkuse korral on hea mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime pidevalt läbi diililehti, mitmesuguste otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles kaevata silmapaistva hinnaga Torino lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse reaalsete lennuleidude asemel nii mõnigi kord kallist prahti. Enne iga uue pakkumise levitamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Torino hindu on mõttekas piiluda ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada parima hinnaga lennupiletid Torinosse antud laiapõhjalisest ülevaatest.

Aluseks olev idee on igal korral väga lihtne ja otsene. Kontrollime ette antud perioodil kõik soodsama hinnaga Torino lennupiletid üle. Jagame reisidiile lugejatega.

Igal hetkel on realistlik, et sa ei leia viimasest ülevaatest pileteid Torinosse või on ostukorv juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole muret, kuna avaldame siin lehel küllaga teisi variante keskmisest soodsamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Torinosse

Mis iganes kohta sa reisi ei kavandaks, lennuettevõtete kampaaniad muudavad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kel pole kindlad lennuajad nii olulised.

Vahel võivad kujuneda pealtnäha mõttetud allahindlused tegelikkuses võrdlemisi kasulikuks. Praktiliseks näiteks võiksid haarata odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 270-eurosest eripakkumisest Berliinist Ameerikasse.

Esmane tunne “Hähh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis võimalusega osta reis eriti soodsalt. Vahel annab sel moel täitsa põnevaid eelarve kärpeid luua.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mõnes suurlinnas. Samal ajal viib see võimaluseni veelgi enam maailma paiku näha ja kogu reisi veelgi meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Torino lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Parima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla ainult 61 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt lendamiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait võimaldab üle tuhande lennufirma ja vahendussaidi konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmivaba uudiskirja mitte enam kui 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Kõige parema hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud lennuliinil Tallinn-Torino-Tallinn ligikaudu 61 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi laekumas!

Statistilised mõlema suuna lennupiletite hinnad paiknevad Tallinn-Torino suunal piirjoonte vahele summas 133 eurot kuni 212 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie lennudiile kasutades tunduval määral keskmiste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top