Bari lennupiletid

Kuidas otsida head lennupiletid Barisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Silmapaistva hinnaga reisiväljumiste üles korjamine Apuuliasse pole alati lihtsakoeline toiming. Aga turu hinnataseme valdamine ja lennupiletite portaalide tundmine on oluline. Sest kui sul on eesmärk Apuuliasse reisida, siis on vaieldamatult mõistlik teha seda parema hinnaga. Mis põhjusel anda raha rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Barisse
salarko / Shutterstock

Mis on alternatiivsed tasuta lennupiletite võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel usaldusväärseid lennupiletite võrdlussaite. Tee valik ja osta kohemaid taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Bari lennupiletid tasub ära võtta?

Apuuliasse reisima minekuks tasub arvestada, et rohkem kui 224 eurot maksvad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Nähes piletihinda, mis jääb alla 133 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kopsakama hinnaga Bari lennupiletid reisinõustajatelt

Harilikud reisinõustajad haaravad piletite müümisel sageli päris korraliku rahasumma, mille on sunnitud reisiplaneerija omast taskust kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud ootuspärane reisile mineku kulu. Praegusel ajal ei ole kuskilt otsast aus 7 €, 13 € või kogunisti 18 € lisadeks maksta. Ise Apuuliasse reisi planeerides ja lennupileteid ostukorvi asetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõistlikum variant. Leia odava hinnaga lennupiletid Barisse

Bari lennureisid Riiast või Helsingist

Osa Eesti reisilistest valib Apuuliasse lendamise hoopiski algusega Helsingist. Kui elad näiteks Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia kohe ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide leidmiseks, kuna Riiast lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi jahtides lennupileteid eksootilisematesse riikidesse, siis ei pruugi Riiast lennureisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt vingeid pakkumisi antud lennujaamadest. Näiteks erinevate lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Helsingi lennujaamast Põhja-Ameerikasse.

Proovi kohe praegu kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Apuuliasse

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Bari ja vali klappivad lennupäevad. Võrdle hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Bari piletite hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt asetuvad Bari lennuotsade hinnad skaalale 147 eurot kuni 221 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saaksid paika määratud kuupäevadeks lendude otsimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair, Wizz Air ja teised odavlennufirmad. Otse loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule parajaid kompvekke. Viimaste aastate kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Apuuliasse olnud veidi siia-sinna 92 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest niivõrd vägevad hinnapöörised ostetakse uskumatult kiiresti.

Lennufirmade kampaaniad Apuuliasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Tasub kontrollida Bari reisiplaani jaoks, kas nüüd on käimas mingisugust mõnusat kampaaniat. Võimalik on päeva lõpuks säästa täitsa korralikult raha. Iga kord ei pea sugugi müügikampaania nimekirjas Bari lende olema välja toodud. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Soovides osta lennureisi Korfule, siis võib appi tulla Ryanair kampaania alguspunktiga Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada sooduskampaania raames soodsamalt kohale Pariisi. Sealt on võimalik otsemaid edasi lennata. Pealegi palju eeskujulikemate lennuhindadega alternatiividega kõrvutades. Kindlasti hoiame laiematel sooduskampaaniatel silma peal. Uudista lihtsalt Reisitark.ee lennumüükide lehte ning saad sekundiga panoraamvaate, mis ostumöllud hetkeseisuga käimas on. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Barisse

Jälgi Bari reisidiile

Vabama graafiku puhul on suurepärane mõte vaadata, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime pidevalt läbi diililehti, erinevate otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles kaevata taskukohase hinnaga Bari lennud. Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse tõeliste reisileidude loosungi all aeg-ajalt kalli hinnaga saasta. Enne iga värske diili jagamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Bari lennuotsi tasub piiluda ostukorvist

Reisitark valmistab koos DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige taksukohasemad lennuvõimalused Apuuliasse taolisest suurest hinnavaatlusest. Idee on igal korral väga otsekohene. Kontrollime kindlal ajaperioodil eranditult kõik soodsaimad Bari piletid üle. Seejärel jagame reisidiile lugejatega. Hetkel on tõenäoline, et sa ei suuda leida ülevaatest lende Apuuliasse või on artikkel juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Ehk aga pole probleemi, kuna pakume siin lehel terve kamalutäie muid võimalusi keskmisest soodsamate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Apuuliasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei plaaniks, lennukompaniide soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisilistele, kel ei ole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad niivõrd tähtsad. Aeg-ajalt võivad kujuneda esmapilgul kasutud kampaaniad tegelikult üllatavalt mõistlikuks. Praktiliseks näiteks võid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 270-eurosest erihinnast Berliinist Singapuri. Esmane tunne “Hähh, mingist suvalisest linnast” asendub hoopis võimalusega osta reis iseäranis soodsalt. Mõnikord annab niiviisi täitsa ägedaid lennukombinatsioone teha. Näiteks kaugmaalendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samas aitab see veelgi enam kohti nautida ja kogu reisi isegi veel kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Bari lennupiletite kohta

loader-image

Keskmised edasi ja tagasi lendude hinnad paiknevad Tallinn-Bari lennuliinil maksumuse ulatusse 149 eurot kuni 236 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades selgel määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse rohkem kui 1000 lennufirma ja edasimüüja reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud marsruudil Tallinn-Bari-Tallinn umbkaudu 66 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et hüperdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja mitte rohkem kui 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Täielikult! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla ainult 66 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt lendamiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top