Shannoni lennupiletid

Mil viisil otsida soodsad lennud Shannonisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Broneerimiskõlbuliku hinnaga lendude leidmine Shannonisse pole alati just kukepea. Ent turu hinnataseme valdamine ning võimaluste tundmine on oluline. Sest kui sul on sihiks Shannonisse maanduda, siis on päevselgelt arukas teha seda madalama hinnaga. Mis põhjusel maksta rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnasildiga? Leia parima hinnaga lennupiletid Shannonisse

Missugused on veel turvalised lendude võrdluslehed?

Võrdle parimaid turvalisi lennupiletite hindade võrdlusportaale. Tee valik ja broneeri käigu pealt odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Shannoni lennupiletid tasub ära võtta?

Shannonisse reisimiseks on mõttekas eeldada, et üle 228 eurot maksvad piletid on ületamas normaalset hinnapiiri. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 118 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kallimad Shannoni lennud reisinõustajatelt

Tavalised reisibürood võtavad piletite vahendamisel sageli päris korraliku vaheltkasu, mida peab reisiplaneerija enda rahakotist kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud tavaline reisi eelarve kulurida. Nüüd pole sugugi mõistlik 4 €, 9 € või kogunisti 14 € teenustasudeks välja käia. Ise Shannonisse reisi korraldades ja pileteid ostes saab omada täielikku kontrolli odavaimate hindade saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisiekspertide ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõistlikum otsus. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Shannonisse

Shannoni piletite hinnatase ja lennufirmad

Tavaliselt jäävad Shannoni lennuotsade hinnad vahemikku 127 eurot kuni 225 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida võiksid fikseeritud kuupäevadeks lendude broneerimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair. Loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt toodud turule parajaid maiuspalu. Viimaste aastate kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Shannonisse olnud ligikaudu 103 eurot. Selliste hindade ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti loetud tundidega loosi.

Katseta hetkega sobilikke lendude kuupäevi Shannonisse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Shannon ja määra sobivad lennupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Shannoni lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Shannonisse reisimise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Kui elad näiteks Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia kohe ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad paljudesse linnadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi otsides lennupileteid ookeanitagustesse paikadesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast lennu alustamine halb mõte olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant väga häid lennudiile täpselt lennujaamadest. Näiteks erinevate lennufirmade koostöös sündinud soodukad piletitele Helsingist Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Shannonisse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Tasub kontrollida Shannoni reisiplaani teostamiseks, kas nüüd on möllamas mõnda ägedat kampaaniat. Nii saad kokku hoida piisaval hulgal oma eelarve pealt. Iga kord ei pea sugugi kampaania sihtkohtade seas Shannoni pileteid olema esile toodud. Toome juhusliku lähteülesande. Soovides saada lennupileteid mõnele Kanaari saarele, siis võib aidata Wizz Air suurmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada selle tulemusena taskukohasemalt edasi Pariisi lennujaama. Sealt kandist saab otsejoones lõppsihtkohta lennata. Pealegi märkimisväärselt paremate pileti maksumustega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame alati laiematel piletikampaaniatel korralikult silma peal. Uuri lihtsalt Reisitarga lennumüükide lehte ning omandad sekundiga 360° vaate, millised soodukate rallid praegusel hetkel parimaid reisidiile pakuvad. Leia odavad lennupiletid Shannonisse

Vaata Shannoni reisidiile

Paindlikuma ajakava puhul on hea mõte vaadata, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisisaite, mitmete otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles kaevata taskukohase hinnaga Shannoni lennupiletid. Kahjuks jagatakse tõeliste reisidiilide nime all ikka ja jälle hingehinda maksvat prügi. Enne iga uue diili levitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent siiski võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Shannoni lende on mõttekas uurida ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Võid avastada kõige taksukohasemad lennupiletid Shannonisse sellest suurest hinnavaatlusest. Vundamendina toimiv idee on igal korral tõeliselt lihtne. Kontrollime konkreetsel perioodil täiesti kõik soodsama hinnaga Shannoni lennupiletid üle. Jagame diile reisiplaneerijatega. Igal hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta viimasest kokkuvõttest lende Shannonisse või on kokkuvõte juba lootusetult aegunud. Äkki pole muret, kuna pakume selles artiklis küllaga muid variante odavate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Shannonisse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei planeeriks, lennuettevõtete sooduskampaaniad teevad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kellel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad nii olulised. Aeg-ajalt võivad kujuneda pealtnäha kasutud soodusmüügid reaalselt võrdlemisi mõistlikuks. Praktiliseks näiteks võiksid osta odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 240-eurosest kampaaniahinnast Berliinist Aafrikasse. Täiesti esimene emotsioon “No ja siis, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis õhinaga broneerida lennureis eriti odavalt. Vahel annab sel moel täitsa huvitavaid eelarve kärpeid garanteerida. Näiteks pikkade lendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib kerkida vajadus veeta ööd mingis suurlinnas. Samas viib see võimaluseni veel rohkem sihtkohti nautida ja kogu reisi veelgi unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Shannoni lennupiletite kohta

loader-image

Tüüpilised mõlema suuna lennuhinnad paiknevad Tallinn-Shannon lennuliinil piiridesse maksumuses 202 eurot kuni 306 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid hankides poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie reisipakkumisi kasutades tunduval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse üle 1000 lennufirma ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine muuda pileti hinda.

Kõige parema hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud liinil Tallinn-Shannon-Tallinn ligikaudu 146 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et superdiile on edaspidi veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Pole küsimustki! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla ainult 146 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt reisimiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top