Lissaboni lennupiletid Portugali

Kuidas otsida head lennupiletid Lissaboni?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Tõttame sulle Lissaboni reisi plaani kavandamisega viivitamatult appi! Oleme juba üle kümne aasta jahtinud keskmisest tunduvalt odavamate hindadega pileteid. Niisiis, jätka lugemist, et välja uurida, missugused on lendude keskmised hinnatasemed, sobivaimad lennufirmad Portugali reisimiseks ning kuidas osta sedamaid just praegusel hetkel soodsaima hinnaga lennud.

Leia parima hinnaga lennupiletid Lissaboni
Fotokon / Shutterstock

Mis on veel tasuta lennuhindade võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid sõltumatuid lennupiletite võrdlusportaale. Tee otsus ja osta kohe odavad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Lissaboni lennupiletid tasub ära krabada?

Portugali reisima minekuks on mõistlik teada, et üle 219 euroga pakutavad lennupiletid on tsipa kallivõitu. Kui hind on aga vähem kui 200 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks südasuvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Krõbedama hinnaga Lissaboni lennupiletid reisikonsultantidelt

Tavalised reisibürood võtavad endale preemiaks lendude hangeldamisel mõnikord korraliku vaheltkasu, mille peab puhkuseplaneerija enda pangaarvelt tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud normaalne reisi eelarve kulurida. Tänasel päeval pole aga vastuvõetav 7 eurot, 10 eurot või isegi 17 eurot lisatasudeks maksta. Iseseisvalt Portugali trippi korraldades ja pileteid šopates saab omada täielikku kontrolli odavaimate hindade saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam otsus. Leia soodsad lennupiletid Lissaboni

Lissaboni piletite hinnatase ja firmad

Harilikult asetuvad Lissaboni lennuotsade hinnad skaalale 156 eurot kuni 211 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saaksid paika määratud aegadeks lennupiletite jahtimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Lufthansa, Ryanair ning odavlennufirmad. Loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule korralikke maiuspalu. Viimaste aastate taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Portugali olnud ligikaudu 56 eurot. Selliste piletite ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest niivõrd vägevad hinnapommid müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Proovi kohe klappivaid reisi kuupäevi Portugali

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Lissabon ja vali eelistatud lennupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Lissaboni lennupiletid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa reisilistest valib Portugali reisimise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Omades elukohta Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad paljudesse linnadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse riikidesse, siis ei pruugi Riiast lennureisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant silmapaistvaid lennudiile antud lennujaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid lennupiletitele Soomest Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Portugali odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame uurida Lissaboni tripi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on toimumas mõnda vinget suurmüüki. Nii saad säästa korralikult raha. Iga kord ei pea isegi müügikampaania sihtkohtade seas Lissaboni lennupileteid olema esile toodud. Võtame suvalise näite. Kui tahad osta lende Tenerifele, siis võib marjaks ära kuluda Ryanair kampaania Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada soodusmüügi käigus säästlikumalt otse Londonisse. Antud lennujaamast on võimalik otsejoones lõppsihtkohta lennata. Seda märkimisväärselt konkurentsivõimelisemate pileti maksumustega Eestiga võrrelduna. Hoiame pidevalt olulisematel promokampaaniatel silma peal. Uuri ruttu Reisitarga lennumüükide lehte ja saad sekundiga ülevaate, millised “kreisid päevad” hetkeseisuga parimaid reisidiile pakuvad. Leia odavad lennupiletid Lissaboni

Vaata Lissaboni lennudiile

Paindliku aja korral on suurepärane mõte uudistada, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisiportaali, erinevate võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et välja panna taskukohase hinnaga Lissaboni lennupiletid. Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse reaalsete lennudiilide asemel aeg-ajalt hingehinda maksvat prügi. Enne iga värske leiu postitamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Lissaboni lende on mõttekas piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab partnerluses DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad leida odavaima hinnaga lennud Portugali antud suurest ülevaatest. Mõte on igal korral äärmiselt lihtne ja otsene. Tšekime ette antud ajaperioodil täiesti kõik odavaimad Lissaboni lennud üle. Pärast jagame reisidiile lugejatega. Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei tuvasta viimasest ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on kokkuvõte juba täiesti oma aja ära elanud. Ehk aga pole midagi hullu, kuna pakume selles postituses palju-palju teisi variante odavate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Portugali

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennufirmade sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisisõpradele, kel pole fikseeritud kuupäevad sedavõrd olulised. Aeg-ajalt võivad kujuneda pealtnäha kasutud lennumüügid tegelikult üsna kasulikuks. Praktiliseks näiteks saad võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 240-eurosest eripakkumisest Londonist Brasiiliasse. Täiesti esimene emotsioon “No ja siis, mingist suvalisest EL linnast” asendub põnevusega saada lennupiletid eriti odavalt. Vahetevahel annab sel viisil korralikult huvitavaid reisikombinatsioone luua. Näiteks pikkade lendude ja odavlendude kokku panemisel võib tekkida vajadus veeta ööd mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal aitab see rohkem sihtkohti avastada ja kogu reisi veelgi kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Portugali lennupiletite kohta

loader-image

Umbkaudsed mõlema otsa lennupiletite hinnad paiknevad Tallinn-Lissabon liinil piirjoonte vahele summas 167 eurot kuni 232 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie lennuleide kasutades tunduval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem võimaldab üle tuhande lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda pileti hinda.

Kõige madalama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud lennuliinil Tallinn-Lissabon-Tallinn keskmiselt 44 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et hüperdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Pole küsimustki! Soodsaima maksumusega piletid võivad isegi olla ainult 44 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt reisimiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top