Stavangeri lennupiletid

Mil moel osta parimad lennud Stavangeri?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas ikkagi saada rahakotisõbraliku hinnaga lennud Stavangeri? Alusta lihtsalt selle artikli uurimisest! Nii mugav see teema põhimõtteliselt ongi.

Sellesse postitusse oleme koondanud olulise ringvaate lendude tavapärastest hindadest ja valikutest, mis moel maksimaalselt kiiresti ja hõlpsalt endale Stavangeri piletid e-kirjaga meili peale saada. Ja seda lende alustades nii Tallinnast, Helsingist, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Stavangeri

Millised on alternatiivsed usaldusväärsed lennupiletite võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid turvalisi lennupiletite hindade võrdlusportaale. Otsusta ja haara kohe soodsad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Stavangeri lennupiletid tasub ära võtta?

Stavangeri reisimiseks tasub teada, et rohkem kui 164 euro eest müüdavad lennud on ületamas normaalset hinnapiiri. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 133 eurot tasuks ikka kohe ära krabada.

Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kallimad Stavangeri lennud reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisieksperdid võtavad endale preemiaks lendude vahendamisel sageli päris korraliku vaheltkasu, mille peab reisiline enda reisi eelarvest tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud normaalne reisi planeerimise osa.

Uuel kümnendil pole aga normaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot lisatasudeks maksta. Omal käel Stavangeri reisi korraldades ja lennupileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta.

Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes parem otsus.

Leia odava hinnaga lennupiletid Stavangeri

Stavangeri lendude hinnatase ja lennubrändid

Tavaliselt asetuvad Stavangeri lennuotsade hinnad skaalale 142 eurot kuni 210 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võiksid paika määratud aegadeks piletite jahtimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud SAS ja Norwegian.

Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Viimaste aastate taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Stavangeri olnud nibin-nabin 67 eurot. Selliste hindade ostmiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad mõnikord mõne tunniga kaubaks.

Katseta kohe kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Stavangeri

Sisesta sihtkoht ehk Stavanger ja vali klappivad lennupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Stavangeri lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa eestlastest valib Stavangeri lendamise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Omades elukohta Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide leidmiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides lende eksootilisematesse paikadesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast reisi alustamine halb idee olla.

Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle suurepäraseid pakkumisi täpselt lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid piletitele Soomest USAsse.

Lennufirmade kampaaniad Stavangeri odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame uurida Stavangeri tripi jaoks, kas hetkel on möllamas mõnda mõnusat suurmüüki. Võid kokkuvõttes säästa küllaga oma eelarve pealt.

Alati ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade listis Stavangeri lennupileteid olema esile toodud. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Soovides saada pileteid Kanaari saartele, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air välkmüük Tallinnast.

Põhimõtteliselt võiksid saada soodusmüügi raames odavamalt otse Barcelonasse. Sealt on võimalik otsemaid edasi lennata. Pealegi kõvasti madalamate pileti maksumustega võrreldes Eestiga.

Hoiame eranditult suurematel suurmüükidel korralikult silma peal. Uuri ruttu meie lennumüükide rubriiki ja omandad sekundiga ülevaate, mis “kreisid päevad” hetkel ilma teevad.

Leia odavad lennupiletid Stavangeri

Vaata Stavangeri reisidiile

Vabama graafiku korral on hea idee vaadata, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, mitmete võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et leida suurepärase hinnaga Stavangeri lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse tõeliste reisipakkumiste loosungi all aeg-ajalt õudsat prahti. Enne iga värske leiu üles riputamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad üsna, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Stavangeri lende on mõttekas kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige soodsamad piletid Stavangeri taolisest mastaapsest ülevaatest.

Alusmõte on igal korral äärmiselt lihtne. Tšekime kindlal perioodil täiesti kõik odavaimad Stavangeri lennupiletid üle. Seejärel jagame reisidiile reisifännidega.

Hetkel on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on kokkuvõte juba täiesti oma aja ära elanud. Ehk aga pole midagi hullu, kuna avaldame siin samas palju muid tööriistu odavate lendude välja raalimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Stavangeri

Kuhu iganes sa trippi ei plaaniks, lennufirmade soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kel pole kindlad lennuajad nii olulised.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud lennumüügid reaalselt üsna väärtuslikuks. Näiteks saaksid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 272-eurosest eripakkumisest Oslost ookeani taha.

Esimene tunne “Ähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub põnevusega osta lennupiletid iseäranis soodsalt. Vahel annab sel viisil täitsa huvitavaid lennukombinatsioone teha.

Näiteks pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt viib see võimaluseni veelgi enam maailma paiku näha ja terve tripi veelgi kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Stavangeri lennupiletite kohta

loader-image

Täielikult! Odavaima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 103 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt lendamiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal lubab üle 1000 lennufirma ja vahendaja reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja mitte enam kui 2x nädalas. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult paar tundi.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud liinil Tallinn-Stavanger-Tallinn umbkaudu 103 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et isuäratavaid reisidiile on tulevikus veelgi laekumas!

Statistilised kahe otsa lennuhinnad asetuvad Tallinn-Stavanger lennuliinil maksumuse ulatusse 144 eurot kuni 213 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie reisileide kasutades tajutaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top