Odavad lennupiletid Bukaresti

Mil viisil hankida head lennupiletid Bukaresti?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Lendame sulle Bukaresti tripi plaani sepitsemisega otsemaid appi! Oleme juba üle kümne aasta nuuskinud odavaimate hindadega lende. Seega, loe edasi, et omada täielikku ülevaadet, mis on lendude igapäevased hinnad, sobivaimad lennukompaniid Rumeeniasse jõudmiseks ning mis moel hankida otsemaid parima hinnaga lennupiletid.

Leia lennupiletid Bukaresti
F8 studio / Shutterstock

Mis on alternatiivsed turvalised lennuhindade võrdluslehed?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee otsus ja broneeri kohemaid soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Bukaresti lennupiletid tasub tasku pista?

Rumeeniasse reisima minekuks tasub arvestada, et üle 189 eurot maksvad lennupiletid on veidi liiga kallid. Kui hind on aga vähem kui 107 eurot tasub julgelt ära võtta. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Kasvõi mõni nädal enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kõrgema hinnaga Bukaresti lennupiletid reisikonsultantidelt

Tavalised reisibürood nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite vahendamisel tihtilugu korraliku vaheltkasu, mille peab reisiline enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud normaalne reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal pole sugugi normaalne ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot tasudeks maksta. Ise Rumeeniasse reisi korraldades ja pileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõistlikum tegu.

Leia odavad lennupiletid Bukaresti

Bukaresti lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa reisisõpradest valib Rumeeniasse lendamise hoopiski algusega Riiast. Oletame, et elad Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris mitmed kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda ookeanitagustesse riikidesse, ei pruugi Riiast reisi alustamine halb mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant vingeid lennudiile just linnadest. Kasvõi mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodukad piletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Proovi kohe klappivaid kuupäevi Rumeeniasse

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Bukarest ja vali eelistatud päevad. Võrdle hetkega kõiki peamiseid lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Bukaresti lendude hinnatase ja lennuvedajad

Tavaliselt asetuvad Bukaresti lennuotsade hinnad skaalale 124 eurot kuni 193 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida saaksid kindlateks kuupäevadeks lendude otsimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Lufthansa ja SAS.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud turule korralikke reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Rumeeniasse olnud umbkaudu 66 eurot. Selliste piletite krabamiseks peab gaasi andma, kuna taolised hinnapommid lähevad enamasti vaid tundide jooksul kaubaks.

Lennukompaniide kampaaniad Rumeeniasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei kavandaks, lennufirmade kampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kel ei ole kindlad kuupäevad sedavõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud kampaaniad tegelikult üsna kasulikuks. Näiteks saad haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et võtta maksimum 240-eurosest erihinnast Roomast Vaikse ookeani saarele.

Täiesti esimene tunne “Pff, mingist suvalisest linnast” asendub hoopistükkis põnevusega saada reis iseäranis soodsalt. Mõnikord annab sel viisil täitsa huvitavaid reisikombinatsioone teha.

Näiteks pikamaalendude ja odavlendude kokku panemisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mõnes suurlinnas. Samaaegselt viib see võimaluseni rohkem maailma paiku avastada ja kogu reisi veelgi kustumatumaks teha.

Leia lennupiletid Bukaresti

Kontrolli Bukaresti reisileide Reisitargast

Lahtise ajakava puhul on suurepärane idee heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime pidevalt läbi diiliportaale, mitmete võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles tuhnida taskukohase hinnaga Bukaresti lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse tõeliste reisidiilide loosungi all nii mõnigi kord kõrge hinnaga prügi. Enne iga uue kampaania üles riputamist vaatame ükshaaval lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Bukaresti hindu tasub kontrollida ostukorvist

Reisitark valmistab koostöös DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada absoluutselt madalaima hinnaga lennuvariandid Rumeeniasse antud suurest kokkuvõttest.

Alusidee on alati äärmiselt otsekohene. Vaatame ette antud perioodil täiesti kõik odavaimad Bukaresti lennupiletid üle. Jagame reisidiile reisifännidega.

Alati on tõenäoline, et sa ei suuda leida ülevaatest lende Rumeeniasse või on ülevaade juba lootusetult aegunud. Ehk aga pole midagi hullu, kuna tutvustame selles artiklis küllaga muid tööriistu odavate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Rumeeniasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame tšekkida Bukaresti reisiplaani jaoks, kas täna on möllamas mingit mõnusat müüki. Võid säästa küllaga raha. Iga kord ei pea otseselt kampaania sihtkohtade seas Bukaresti lennupileteid olema esile toodud.

Võtame suvalise lähteülesande. Kui soovid saada lende Hispaania saarele, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air välkmüük Eestist. Nimelt võid saada selle tulemusena odavamalt edasi Berliini lennujaama. Sealt kandist saab otsemaid lõpuni välja lennata.

Pealegi tunduvalt paremate piletihindadega võrreldes Eestiga. Hoiame pidevalt laiematel sooduskampaaniatel kenasti silma peal. Kontrolli sujuvalt meie lennumüükide rubriiki ja saad koheselt ülevaate, mis “osturallid” antud päeval esiplaanil on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Bukaresti lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennusuunal Tallinn-Bukarest-Tallinn ligikaudu 43 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et superdiile on edaspidi veelgi tulemas!

Pole küsimustki! Parima maksumusega lennupiletid võivad olla ainult 43 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Tavalised edasi-tagasi lennuhinnad platseeruvad Tallinn-Bukarest suunal vahemikku maksumuses 123 eurot kuni 179 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie reisidiile kasutades selgel määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem võimaldab üle 1200 lennufirma ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top