Bonni lennupiletid

Kuidas leida head lennupiletid Kölni?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Rahakoti suhtes sõbralike reisiväljumiste kätte saamine Kölni pole alati just liivakastimäng. Aga turu tavaliste hindade valdamine ja alternatiivide tundmine on oluline. Sest kui sul on siht Kölni lennata, siis on igal juhul loogiline teha seda parema hinnaga. Miks anda raha rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnaga?

Leia lennupiletid Kölni

Millised on alternatiivsed tasuta lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee otsus ja osta käigu pealt mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Kölni lennupiletid tasub ära napsata?

Kölni lendamiseks on mõistlik meeles pidada, et rohkem kui 176 euro eest müüdavad lennupiletid on ikka üle keskmise eelarve. Nähes piletihinda, mis jääb alla 106 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata odavaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kallimad Kölni lennupiletid reisibüroodelt

Harilikud reisibürood nõuavad endale palga maksmiseks lendude hangeldamisel tihtilugu eeskujuliku vaheltkasu, mille peab tarbija enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud loomulik reisi planeerimise osa.

Tänasel päeval ei ole sugugi mõistlik ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot lisatasudeks välja käia. Iseseisvalt Kölni trippi planeerides ja pileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisinõustajate ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõistlikum lähenemine.

Leia parima hinnaga lennupiletid Kölni

Kölni piletite hinnatase ja firmad

Harilikult asetuvad Kölni lennureiside hinnad skaalale 153 eurot kuni 225 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida võid paika määratud aegadeks lennupiletite broneerimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud turule tõelisi kompvekke. Läbi aegade odavaimad lennupiletid on Tallinnast Kölni olnud ligikaudu 24 eurot. Selliste piletite broneerimiseks peab gaasi andma, kuna taolised hinnapommid lähevad enamasti loetud tundidega kaubaks.

Uuri kohe praegu klappivaid reisi kuupäevi Kölni

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Köln ja vali sobivad kuupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Kölni lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa kaasmaalastest valib Kölni reisimise hoopiski algusega Riiast. Kui elad näiteks Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi kui sa oled teel väga kaugetesse paikadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast lennureisi alustamine kehv mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant silmapaistvaid pakkumisi antud lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Kölni odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Tasub kontrollida Kölni tripi teostamiseks, kas hetkel on käimas mingit vinget kampaaniat. Saad päeva lõpuks säästa täitsa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea isegi müügikampaania nimekirjas Kölni pileteid olema esile toodud. Võtame aluseks juhusliku näite. Kui tahad osta lennupileteid Korfule, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kiirmüük alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võiksid saada soodusmüügi raames soodsamalt otse Londonisse. Sealt saab otsejoones edasi põrutada. Pealegi tunduvalt madalamate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame alati suurematel soodusmüükidel kenasti silma peal. Tšeki sujuvalt Reisitarga lennumüükide rubriiki ja omandad sekundiga panoraamvaate, millised “osturallid” praegusel hetkel suurimat väärtust pakuvad. Leia soodsad lennupiletid Kölni

Vaata Kölni lennuleide

Vabama graafiku korral on suurepärane idee vaadata, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime väsimatult läbi reisiportaali, mitmesuguste otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et päevavalguse kätte soodsa hinnaga Kölni lennupiletid.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse reaalsete lennuleidude nime all nii mõnigi kord kõrge hinnaga prügi. Enne iga värske hindade ülevaate üles riputamist kontrollime käsitsi kõik hinnad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Kölni lennuotsi on mõistlik kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab koostöös Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Idee poolest saad leida kõige säästlikuma hinnaga lennuvõimalused Kölni sellest suurest hinnavaatlusest.

Alusmõte on ikka ja alati tõeliselt lihtne. Vaatame ette antud ajahetkel täiesti kõik odavaima hinnaga Kölni piletid üle. Pärast jagame diile reisiplaneerijatega.

Absoluutselt on realistlik, et sa ei tuvasta viimasest kokkuvõttest lende Kölni või on kokkuvõte juba lootusetult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole muret, kuna tutvustame siin samas küllaga teisi tööriistu taskukohaste lendude välja raalimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Kölni

Mis iganes kohta sa trippi ei planeeriks, lennukompaniide kampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisõpradele, kel ei ole konkreetsed lennuajad sedavõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad kujuneda pealtnäha kasutud kampaaniad reaalselt üllatavalt mõistlikuks. Näiteks saaksid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 200-eurosest erihinnast Roomast Austraaliasse.

Esmane reaktsioon “Hähh, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis õhinaga osta reis eriti soodsalt. Vahetevahel saab niiviisi täitsa põnevaid eelarve kärpeid garanteerida.

Kasvõi kaugmaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt viib see võimaluseni veelgi enam sihtkohti avastada ja kogu tripi veelgi unustamatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kölni lennupiletite kohta

loader-image

Kõige odavama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud lennuliinil Tallinn-Köln-Tallinn keskmiselt 74 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et hüperdiile on edaspidi veelgi laekumas!

Justament! Odavaima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla ainult 74 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt lendamiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Tüüpilised mõlema otsa piletihinnad jäävad Tallinn-Köln suunal piirjoonte vahele summas 112 eurot kuni 166 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie reisipakkumisi jälgides tunduval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal võimaldab üle 1000 lennufirma ja vahendaja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top