Odavad lennupiletid Münchenisse

Mil viisil osta head lennud Münchenisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas haarata mõistliku hinnaga lennud Münchenisse? Palju polegi nende leidmiseks vaja teha, vaid lihtsalt alusta selle ülevaate uurimisest! Nii mugav antud teema päeva lõpuks ongi.

Oleme koondanud vajaliku läbilõike lendude harilikest maksumustest ja võimalustest, mis moel võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale Müncheni piletid vöö vahele susata. Ja seda algusega nii Helsingist, Riiast, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia soodsad lennupiletid Müncheni

Mis on muud usaldusväärsed lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta parimaid turvalisi lennupiletite hindade võrdlussaite. Otsusta ja osta kohe odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Müncheni lennupiletid tasub ära krabada?

Münchenisse reisima minekuks on mõistlik teada, et enam kui 192 euroga pakutavad lennupiletid on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 104 eurot tasuks ikka kohe ära krabada.

Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks paar nädalat enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kõrgema hinnaga Müncheni lennud reisibüroodelt

Tüüpilised reisinõustajad võtavad lendude müümisel tihtilugu korraliku komisjonitasu, mida peab reisisõber enda pangaarvelt kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Uuel kümnendil pole sugugi ratsionaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot teenustasudeks maksta. Iseseisvalt Münchenisse reisi korraldades ja pileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid.

Igal juhul on ise ostmine reisifirmade ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõttekam variant.

Leia lennupiletid Münchenisse

Müncheni lennupiletid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa eestlastest valib Münchenisse reisimise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Elades Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt stardivad paljudesse paikadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi plaanides reisi kaugematesse riikidesse, ei pruugi tingimata Helsingist lennu alustamine halb mõte olla.

Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant silmapaistvaid lennudiile just nimelt nendest linnadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Helsingist USAsse ja Kanadasse.

Katseta kohe kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Münchenisse

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk München ja vali eelistatud kuupäevad. Võrdle hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Müncheni lendude hinnatase ja lennufirmad

Tavaliselt jäävad Müncheni lennureiside hinnad skaalale 145 eurot kuni 226 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida saad fikseeritud aegadeks lendude ostmisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Lufthansa.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt jagatud turule tõelisi maiuspalu. Lähiajaloo kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Münchenisse olnud umbkaudu 101 eurot. Selliste hindade broneerimiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest sellise mastaabiga vahvad hinnapommid müüakse läbi imeruttu.

Lennufirmade kampaaniad Münchenisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Tasub uurida Müncheni tripi jaoks, kas praegu on käimas mõnda mõnusat kampaaniat. Võid säästa täitsa korralikult raha.

Alati ei pea isegi kampaania sihtkohtade listis Müncheni pileteid olema välja toodud. Toome suvalise näidisolukorra. Soovides broneerida lennureisi Fuerteventurale, siis võib aidata tuntud odavlennufirma välkmüük Tallinnast.

Nimelt võid saada selle tulemusena taskukohasemalt kohale Barcelona lennujaama. Sealt on reaalne otsemaid edasi põrutada. Seda kõvasti madalamate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna.

Hoiame alati olulisematel promomüükidel korralikult silma peal. Kontrolli lihtsalt Reisitarga lennumüükide sektsiooni ning saad sekundiga ülevaate, missugused “hullud päevad” antud päeval suurimat väärtust pakuvad.

Leia soodsad lennupiletid Müncheni

Uuri Müncheni reisidiile

Paindlikuma ajakava korral on suurepärane mõte uurida, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisisaite, mitmesuguste võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et välja panna suurepärase hinnaga Müncheni lennud.

Kahjuks reklaamitakse reaalsete reisidiilide nime all ikka ja jälle kallist saasta. Enne iga värske kampaania jagamist kontrollime ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad kähku, ent siiski annab see võimaluse tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Müncheni hindu on mõttekas kontrollida ostukorvist

Reisitark valmistab koostöös Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige säästlikuma hinnaga lennupiletid Münchenisse sellest laiapõhjalisest ülevaatest.

Taustal olev idee on igal korral väga otsekohene. Tšekime ette antud perioodil kõik soodsaimad Müncheni lennud üle. Jagame neid lugejatega.

Alati on realistlik, et sa ei leia ostukorvist pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Ehk aga pole midagi hullu, kuna näitame siin lehel küllaga muid võimalusi soodsate lendude leidmiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Münchenisse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei planeeriks, lennukompaniide sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisellidele, kel ei ole konkreetsed lennuajad sedavõrd tähtsad.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud odavmüügid tegelikkuses võrdlemisi mõistlikuks. Suvalise näitena võiksid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 240-eurosest eripakkumisest Roomast Aafrikasse.

Täiesti esimene tunne “Ähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub võimalusega broneerida lennupiletid iseäranis taskukohaselt. Vahetevahel saab sel moel korralikult põnevaid lennukombinatsioone garanteerida.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude miksimisel võib tulla vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samaaegselt aitab see veelgi enam sihtkohti avastada ja kogu tripi isegi veel kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Müncheni lennupiletite kohta

loader-image

Justament! Odavaima hinnaga lennud võivad olla ainult 82 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt lendamiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait lubab rohkem kui 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine muuda pileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba uudiskirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud suunal Tallinn-München-Tallinn keskeltläbi 82 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et superpakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Tüüpilised edasi ja tagasi lennupiletite hinnad paiknevad Tallinn-München liinil maksumuse ulatusse 100 eurot kuni 170 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades olulisel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top