Cagliari lennupiletid Sardiiniasse

Mis moodi otsida säästuhinnaga lennud Cagliarisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Lendame sulle Cagliari reisi plaani sepitsemisega kohemaid appi! Oleme juba üle kümne aasta jahtinud super heade hindadega lennupileteid. Niisiis, liigu aga allapoole, et saada ülevaade, millised on lennureiside normikohased hinnatasemed, klappivamad lennukompaniid Sardiiniasse lendamiseks ning kuidas saada kohe turu parima hinnaga lennupiletid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Cagliari
Travellaggio / Shutterstock

Mis on veel turvalised lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta parimaid sõltumatuid lennuhindade võrdluslehti. Otsusta ja broneeri käigu pealt soodsad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Cagliari lennupiletid tasub tasku pista?

Sardiiniasse lendamiseks on mõttekas eeldada, et enam kui 239 eurot maksvad lennud on ületamas normaalset hinnapiiri. Kui hind on aga vähem kui 116 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Juurdehindlusega Cagliari lennupiletid reisikonsultantidelt

Harilikud reisivahenduse OÜd võtavad endale preemiaks lennupiletite hangeldamisel tihtilugu eeskujuliku vaheltkasu, mille peab reisiplaneerija enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud loomulik reisile mineku kulu.

Praegusel ajal ei ole sugugi mõistlik 6 eurot, 12 eurot või lausa 20 eurot tasudeks välja käia. Ise Sardiiniasse trippi korraldades ja pileteid ostukorvi pannes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõttekam otsus.

Leia odava hinnaga lennupiletid Cagliari

Cagliari lendude hinnatase ja lennufirmad

Harilikult jäävad Cagliari lennuotsade hinnad vahemikku 121 eurot kuni 222 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida võiksid kindlateks kuupäevadeks lendude broneerimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair.

Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule tõelisi maiuspalu. Läbi aegade odavaimad lennupiletid on Tallinnast Sardiiniasse olnud umbkaudu 52 eurot. Selliste piletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest niivõrd vahvad hinnapöörised ostetakse uskumatult kiiresti.

Proovi kohe sobilikke reisi kuupäevi Sardiiniasse

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Cagliari ja määra klappivad päevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid peamiseid lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Cagliari lennupiletid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Sardiiniasse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Omades elukohta Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate avastamiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi otsides lennupileteid kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi koheselt Riiast lennu alustamine kehv mõte olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle väga häid reisidiile antud linnadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Soomest Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Sardiiniasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad ikka ja jälle soodusmüüke. Soovitame kontrollida Cagliari reisiplaani teostamiseks, kas hetkel on käimas mingisugust vinget kampaaniat. Saad kokkuvõttes säästa korralikult oma eelarve pealt. Igal korral ei pea sugugi kampaania nimekirjas Cagliari lende nähtaval olema. Võtame juhusliku näite. Soovides osta lennureisi mõnele Kreeka saarele, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air välkmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võid saada promomüügi tulemusena taskukohasemalt otse Barcelonasse. Sealt kandist on reaalne otsejoones lõppsihtkohta lennata. Seda tunduvalt paremate lennuhindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame pidevalt laiematel promomüükidel korralikult silma peal. Vaata lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate sektsiooni ja saad hetkega panoraamvaate, millised “kreisid päevad” hetkeseisuga käimas on. Leia odavad lennupiletid Cagliari

Jälgi Cagliari reisileide Reisitargast

Paindlikuma ajakava puhul on hea mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, paljude otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et otsida üles vähese hinnaga Cagliari lennupiletid.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse reaalsete lennuleidude asemel aeg-ajalt hingehinda maksvat prügi. Enne iga värske pakkumise levitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski võimaldab see tuua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Cagliari hindu on mõistlik uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb koostöös DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige säästlikuma hinnaga lennuvõimalused Sardiiniasse sellest mastaapsest ülevaatest.

Idee on alati tõeliselt lihtne ja otsene. Tšekime ette antud ajahetkel eranditult kõik odavaimad Cagliari piletid üle. Pärast jagame leide lugejatega.

Hetkel on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba lootusetult aegunud. Ehk aga pole muret, kuna tutvustame selles artiklis terve kamalutäie teisi tööriistu soodsate lennupiletite leidmiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Sardiiniasse

Kuhu iganes sa trippi ei kavandaks, lennuettevõtete soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisisõpradele, kel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad kujuneda pealtnäha mõttetud soodusmüügid tegelikult üsna väärtuslikuks. Suvalise näitena saaksid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 275-eurosest erihinnast Pariisist Taisse.

Esmane emotsioon “Õghh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis põnevusega broneerida lennupiletid eriti taskukohaselt. Vahetevahel saab sel viisil korralikult huvitavaid reisikombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikkade lendude ja odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus võtta öömaja mõnes vahepealses linnas. Samaaegselt annab see võimaluse rohkem kohti näha ja kogu tripi isegi veel meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Cagliari lennupiletite kohta

loader-image

Keskmised edasi-tagasi lendude hinnad platseeruvad Tallinn-Cagliari suunal maksumuse ulatusse 132 eurot kuni 288 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie reisileide jälgides selgel määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab üle 1200 lennufirma ja vahendaja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kõige odavama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud marsruudil Tallinn-Cagliari-Tallinn keskmiselt 54 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et vapustavaid lennupakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Pole küsimustki! Odavaima hinnaga piletid võivad olla ainult 54 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top