Alghero lennupiletid

Kuidas otsida hea hinnaga lennud Algherosse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas broneerida odavad piletid Sardiiniasse? Palju polegi nende leidmiseks vaja teha, vaid lihtsalt alusta selle postituse läbi lugemisest! Just niivõrd mugav antud teema tegelikult ongi. Siia oleme koondanud olulise info lennupiletite tüüpilistest hindadest ja viisidest, mil moel maksimaalse kiiruse ja mugavusega endale Alghero pardakaardid taskusse susata. Ja seda algusega nii Helsingist, Riiast, Tallinnast kui Stockholmist. Leia parima hinnaga lennupiletid Algherosse

Mis on alternatiivsed tasuta lennupileti hindade võrdluslehed?

Kõrvuta tipptasemel turvalisi lennupiletite võrdlusportaale. Tee otsus ja broneeri kohemaid odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Alghero lennupiletid tasub kotti pista?

Sardiiniasse lendamiseks on mõistlik teada, et rohkem kui 231 euroga pakutavad piletid on tsipa kallivõitu. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 123 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Krõbedama hinnaga Alghero lennupiletid reisiekspertidelt

Tüüpilised reisibürood nõuavad endale palga maksmiseks piletite hangeldamisel võrdlemisi eeskujuliku summa, mille peab ostja enda pangaarvelt kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud tavaline reisile mineku kulu. Nüüd ei ole kuskilt otsast mõistlik ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot tasudeks välja käia. Omal käel Sardiiniasse reisi korraldades ja pileteid ostukorvi pannes saab omada täielikku kontrolli odavaimate hindade saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisinõustajate ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõttekam otsus. Leia odava hinnaga lennupiletid Algherosse

Alghero lennupiletite hinnatase ja vedajad

Harilikult asetuvad Alghero lennuotsade hinnad skaalale 129 eurot kuni 192 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saad paika määratud aegadeks piletite otsimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad. Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud turule parajaid reisiisu tõstjaid. Lähiajaloo taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Sardiiniasse olnud veidi siia-sinna 43 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest taolise soodukaga ägedad hinnapommid müüakse läbi imeruttu.

Proovi mõne hetkega klappivaid lendude kuupäevi Sardiiniasse

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Alghero ja vali eelistatud päevad. Võrdle hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Alghero lennureisid Riiast või Helsingist

Osa kaasmaalastest valib Sardiiniasse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia õige pea ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse paikadesse, ei pruugi koheselt Helsingist või Riiast lennu alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant väga häid kampaaniaid täpselt lennujaamadest. Muuhulgas erinevate lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Helsingist USAsse.

Lennufirmade soodusmüügid Sardiiniasse

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei plaaniks, lennuettevõtete sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad. Vahel võivad osutuda esmapilgul mõttetud allahindlused tegelikkuses üllatavalt mõistlikuks. Näiteks võiksid võtta odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest eripakkumisest Barcelonast Kariibi mere äärde. Täiesti esimene tunne “Njah, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis õhinaga broneerida lennupiletid iseäranis taskukohaselt. Vahetevahel saab sel viisil täitsa ägedaid lennukombinatsioone teha. Kasvõi pikamaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib kerkida vajadus ööbida mõnes vahepealses linnas. Samas annab see võimaluse rohkem kohti nautida ja terve tripi veel kustumatumaks teha. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Algherosse

Uuri Alghero reisileide Reisitargast

Lahtise ajakava puhul on suurepärane idee visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diililehti, mitmete otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et välja panna sõbraliku hinnaga Alghero lennupiletid. Kahjuks jagatakse tõeliste reisidiilide loosungi all nii mõnigi kord tõelist rämpsu. Enne iga uue leiu üles riputamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad lendude hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Alghero lende on mõistlik uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab koos DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida kõige säästlikuma hinnaga piletid Sardiiniasse taolisest suurest kokkuvõttest. Alusmõte on ikka ja alati väga lihtne. Tšekime konkreetsel ajaperioodil kõik odavaima hinnaga Alghero lennud üle. Jagame reisidiile reisiplaneerijatega. Praegu on tõenäoline, et sa ei suuda leida ülevaatest pileteid Sardiiniasse või on kokkuvõte juba täiesti oma aja ära elanud. Ehk aga pole muret, kuna tutvustame siin lehel palju-palju muid variante odavate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Sardiiniasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Hea mõte on uurida Alghero tripi teostamiseks, kas täna on toimumas mingit ägedat odavmüüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa palju oma eelarve pealt. Iga kord ei pea otseselt kampaania sihtkohtade seas Alghero lende nähtaval olema. Võtame täiesti juhusliku näidisolukorra. Soovides soetada lennureisi Tenerife South lennujaama, siis võib aidata Ryanair välkmüük Tallinnast lennujaamast. Nimelt võid saada promokampaania tulemusena soodsamalt otse Londoni lennujaama. Sealt on võimalik otsemaid lõppsihtkohta reisida. Pealegi tunduvalt konkurentsivõimelisemate lennuhindadega Eestiga võrrelduna. Kindlasti hoiame olulisematel sooduskampaaniatel kenasti silma peal. Vaata ruttu meie lennumüükide rubriiki ja saad hetkega 360° vaate, mis soodusrallid hetkeseisuga käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Alghero lennupiletite kohta

loader-image

Harilikud edasi ja tagasi lendude hinnad platseeruvad Tallinn-Alghero liinil piirjoonte vahele summas 136 eurot kuni 254 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie lennudiile jälgides selgel määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab rohkem kui 1000 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud suunal Tallinn-Alghero-Tallinn keskmiselt 57 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et superpakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Loomulikult! Odavaima hinnaga lennud võivad isegi olla ainult 57 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt reisimiseks on vajalik oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top