Albaania lennupiletid

Mil viisil saada soodukaga lennud Tiranasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Taskukohaste reisiväljumiste üles leidmine Albaaniasse pole alati just lapsemäng. Ent turu tavaliste hindade teadmine ja diilisaitide tundmine on oluline. Sest kui sul on otsus tehtud Albaaniasse trippida, siis on enam kui selgelt asjalik teha seda soodsama hinnaga. Mis põhjusel anda raha rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnasildiga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Tiranasse
Katsiuba Volha / Shutterstock

Mis on veel usaldusväärsed lennupileti hindade võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennupiletite võrdlussaite. Otsusta ja haara käigu pealt taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Tirana lennupiletid tasub ära osta?

Albaaniasse lendamiseks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 223 eurot maksvad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Kui hind on aga vähem kui 117 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kõrgema hinnaga Tirana lennud reisiekspertidelt

Harilikud reisieksperdid nõuavad endale palga maksmiseks lendude vahendamisel võrdlemisi korraliku komisjonitasu, mida peab reisisell enda reisi eelarvest tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud tavaline reisile mineku kulu.

Uuel kümnendil pole sugugi ratsionaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot müügitasudeks maksta. Omal käel Albaaniasse trippi planeerides ja lennupileteid šopates saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes targem lähenemine.

Leia odava hinnaga lennupiletid Tiranasse
saaton / Shutterstock

Tirana lendude hinnatase ja lennuvedajad

Harilikult asetuvad Tirana lennureiside hinnad skaalale 135 eurot kuni 198 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida saad kindlateks kuupäevadeks piletite broneerimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Lufthansa ja Turkish Airlines.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Läbi aegade kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Albaaniasse olnud umbes 91 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks peab gaasi andma, kuna need lähevad mõnikord loetud tundidega loosi.

Uuri hetkega kõige paremini sobivaid kuupäevi Albaaniasse

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Tirana ja määra eelistatud päevad. Võrdle mõne hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Tirana lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Albaaniasse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist. Oletame, et elad Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide avastamiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse paikadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi jahtides lennupileteid kaugematesse riikidesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast reisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt vägevaid lennudiile just linnadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid lennupiletitele Helsingist Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Albaaniasse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Hea mõte on kontrollida Tirana reisi teostamiseks, kas praegu on toimumas mingit mõnusat kampaaniat. Nii saad kokkuvõttes säästa küllaga raha. Alati ei pea sugugi soodusmüügi nimekirjas Tirana pileteid olema esile toodud. Toome juhusliku lähteülesande. Kui soovid saada pileteid Tenerife South lennujaama, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kampaania alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võiksid saada promomüügi raames taskukohasemalt edasi Londoni lennujaama. Sealt on reaalne otsemaid lõppsihtkohta põrutada. Seda märkimisväärselt eeskujulikemate piletihindadega Eestiga võrrelduna. Hoiame laiematel piletikampaaniatel korralikult silma peal. Uuri sujuvalt meie lennumüükide lehte ja omandad koheselt 360° vaate, millised kreisid müügid parasjagu ilma teevad. Leia odavad lennupiletid Tiranasse

Vaata Tirana reisidiile

Vabama graafiku puhul on suurepärane idee uurida, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisiportaali, mitmete otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et leida super hinnaga Tirana lennupiletid.

Kahjuks reklaamitakse reaalsete reisidiilide asemel aeg-ajalt kallist saasta. Enne iga värske diili üles riputamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Tirana lende on mõttekas piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab partnerluses Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida absoluutselt madalaima hinnaga lennuvõimalused Albaaniasse taolisest laiapõhjalisest ülevaatest.

Vundamendina toimiv idee on ikka ja alati äärmiselt lihtne. Tšekime ette antud perioodil eranditult kõik soodsama hinnaga Tirana piletid üle. Jagame diile reisiplaneerijatega.

Igal hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta viimasest ülevaatest pileteid Albaaniasse või on artikkel juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole hullu, kuna tutvustame selles postituses palju-palju muid võimalusi keskmisest odavamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Albaaniasse

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei kavandaks, lennufirmade kampaaniad teevad reisi soodsamaks. Enim sobivad need reisilistele, kellel ei ole konkreetsed lennuajad nii olulised.

Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha mõttetud lennumüügid reaalselt üsna väärtuslikuks. Näiteks saad võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 272-eurosest eripakkumisest Londonist Kariibi mere äärde.

Esimene reaktsioon “Hähh, kuskilt Euroopast” asendub põnevusega broneerida lennupiletid iseäranis taskukohaselt. Mõnikord saab sel viisil täitsa ägedaid reisikombinatsioone garanteerida.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus veeta ööd mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas viib see võimaluseni veelgi enam kohti avastada ja kogu reisi isegi veel kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Albaania lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Tirana-Tallinn keskeltläbi 104 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi tulemas!

Täielikult! Odavaima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla ainult 104 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt lendamiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima lennupileti maksumuse.

Tüüpilised edasi ja tagasi piletihinnad paiknevad Tallinn-Tirana lennuliinil vahemikku summas 136 eurot kuni 243 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie reisileide kasutades tajutaval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult paar tundi.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal võimaldab enam kui 1000 lennufirma ja vahendussaidi reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine muuda lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top