Dalamani lennupiletid

Mis moodi otsida odavad lennupiletid Dalamani?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Odava hinnaga lennuvõimaluste avastamine Dalamani pole alati kerge toiming. Aga turu hinnataseme valdamine ning lennutrippide saitide tundmine on oluline. Sest kui sul on plaan Dalamani reisida, siis on igal juhul arukas teha seda soodsama hinnaga. Milleks puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Dalamani

Millised on veel kvaliteetsed lennuhindade võrdlussaidid?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennupiletite hindade võrdlussaite. Tee otsus ja osta käigu pealt taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Dalamani lennupiletid tasub ära võtta?

Dalamani reisima minekuks on mõttekas eeldada, et enam kui 319 eurot maksvad lennud on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 183 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kallimad Dalamani lennud reisiekspertidelt

Harilikud reisibürood võtavad lennupiletite hangeldamisel võrdlemisi korraliku komisjonitasu, mille on sunnitud reisisõber omast taskust tasuma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Tänapäeval ei ole kuskilt otsast mõistlik 4 eurot, 8 eurot või lausa 18 eurot lisatasudeks välja käia. Omal käel Dalamani trippi korraldades ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma kriipivate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” variant.

Leia odavad lennupiletid Dalamani

Dalamani lennupiletite hinnatase ja vedajad

Tavaliselt asetuvad Dalamani lennupiletite hinnad skaalale 294 eurot kuni 318 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saaksid paika määratud aegadeks lennupiletite broneerimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Turkish Airlines ja Pegasus.

Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Läbi aegade kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Dalamani olnud ligikaudu 213 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest niivõrd vahvad hinnalangusega piletid ostetakse imeruttu.

Uuri kohe sobilikke kuupäevi Dalamani

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Dalaman ja määra sobivad kuupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Dalamani lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Dalamani lendamise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Omades elukohta Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia kohe mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse paikadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi planeerides teekonda kaugematesse paikadesse, siis ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle väga häid kampaaniaid just nimelt nendest lennujaamadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kanadasse.

Lennufirmade kampaaniad Dalamani odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Hea mõte on kontrollida Dalamani reisiplaani teostamiseks, kas praegu on käimas mõnda ägedat suurmüüki. Võimalik on kokku hoida täitsa korralikult oma eelarve pealt. Iga kord ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade seas Dalamani lende olema välja toodud. Võtame suvalise näidisolukorra. Kui tahad saada pileteid Kanaari saartele, siis võib aidata tuntud odavlennufirma suurmüük alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võiksid saada müügi käigus säästlikumalt kohale Berliini. Antud lennujaamast saab otse lõpuni välja reisida. Pealegi märkimisväärselt konkurentsivõimelisemate hindadega võrreldes Eestiga. Hoiame alati olulisematel piletikampaaniatel silma peal. Uudista sujuvalt Reisitark.ee lennukampaaniate lehte ja saad sekundiga ülevaate, mis soodukate möllud hetkel ilma teevad. Leia soodsad lennupiletid Dalamani

Kontrolli Dalamani lennudiile

Lahtise ajakava korral tasub kontrollida, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisiportaali, mitmesuguste otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et teha kindlaks silmapaistva hinnaga Dalamani lennud.

Kahjuks jagatakse reaalsete lennupakkumiste asemel ikka ja jälle hingehinda maksvat prügi. Enne iga uue kampaania levitamist vaatame ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad hinnad üsna, ent siiski annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Dalamani hindu on mõttekas kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige taksukohasemad lennupiletid Dalamani sellest mastaapsest kokkuvõttest.

Mõte on igal korral äärmiselt otsekohene. Vaatame kindlal ajahetkel eranditult kõik odavaima hinnaga Dalamani lennupiletid üle. Pärast jagame reisidiile külastajatega.

Praegu on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba korralikult kehtivuse kaotanud. Ehk aga pole hullu, kuna tutvustame siin samas palju-palju muid variante keskmisest odavamate lendude välja raalimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Dalamani

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei plaaniks, lennuettevõtete soodusmüügid tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel pole fikseeritud kuupäevad niivõrd tähtsad.

Vahel võivad osutuda esmapilgul kasutud kampaaniad tegelikult üllatavalt kasulikuks. Näiteks võid osta odavlennu Tallinnast, et saada kasu 272-eurosest kampaaniahinnast Oslost Vaikse ookeani saarele.

Esmane reaktsioon “Hähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub võimalusega osta lennupiletid iseäranis odavalt. Vahetevahel annab sel viisil päris põnevaid lennukombinatsioone luua.

Näiteks pikkade lendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse rohkem maailma paiku näha ja kogu tripi veelgi meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Dalamani lennupiletite kohta

loader-image

Selge see! Odavaima maksumusega lennupiletid võivad olla ainult 177 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait annab võimaluse enam kui tuhande lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud lennuliinil Tallinn-Dalaman-Tallinn umbkaudu 177 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et isuäratavaid reisidiile on edaspidi veelgi tulemas!

Ootuspärased edasi ja tagasi lennupiletite hinnad paiknevad Tallinn-Dalaman liinil vahemikku summas 223 eurot kuni 356 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades tunduval määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top