Knocki lennupiletid

Mis moodi otsida soodsad lennupiletid Knock’i?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas ikkagi hankida magusate hindadega lennud Knock’i? Astu esimene samm odavamate piletite poole ning alusta selle postituse uurimisest! Just nii lihtne odavate lennureiside teema lõppude lõpuks ongi. Siia ülevaatlikku artiklisse oleme kokku kogunud põhilise ringvaate piletite tavalistest hindadest ning variantidest, mis moel võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale Knock’i pardakaardid vöö vahele susata. Ja seda reisides algusega nii Tallinnast, Helsingist, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Knock'i
shutterupeire / Shutterstock

Millised on veel usaldusväärsed lennupileti hindade võrdlussaidid?

Kõrvuta kvaliteetseid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee valik ja haara käigu pealt mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Knock’i lennupiletid tasub ära napsata?

Knock’i reisimiseks tasub arvestada, et üle 183 eurot maksvad lennud on tsipa kallivõitu. Kui hind on aga vähem kui 131 eurot tasub julgelt ära võtta. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kõrgema hinnaga Knock’i lennud reisivahenduse OÜdelt

Harilikud reisieksperdid haaravad lendude hangeldamisel mõnikord korraliku rahasumma, mille on sunnitud reisiline enda reisi eelarvest maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud tavaline reisile mineku kulu. Uuel kümnendil pole sugugi ratsionaalne ei 2 eurot, 13 eurot ega 18 eurot müügitasudeks maksta. Iseseisvalt Knock’i trippi planeerides ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma judinaid tekitavate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes parem lähenemine.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Knock'i
Only Fabrizio / Shutterstock

Knock’i piletite hinnatase ja lennuvedajad

Üldjoontes platseeruvad Knock’i lennureiside hinnad skaalale 126 eurot kuni 226 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saad paika määratud aegadeks lendude jahtimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad. Loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt paisatud turule parajaid maiuspalu. Viimaste aastate kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Knock’i olnud umbkaudu 89 eurot. Selliste hindade ostmiseks peab gaasi andma, sest sellise mastaabiga vägevad hinnakommid ostetakse väga ruttu.

Testi mõne hetkega kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Knock’i

Sisesta soovitud sihtkoht ehk Knock ja vali klappivad lennupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Knock’i lennud Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa reisilistest valib Knock’i lendamise hoopiski algusega Riiast. Omades elukohta Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide leidmiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse linnadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi planeerides teekonda väga kaugetesse riikidesse, ei pruugi koheselt põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant vingeid kampaaniaid neist sõlmjaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside odavmüügid lennupiletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Knock’i

Mis iganes kohta sa trippi ei planeeriks, lennufirmade soodusmüügid muudavad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kellel pole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd olulised. Mõnikord võivad osutuda pealtnäha kasutud kampaaniad tegelikult üsna mõistlikuks. Praktiliseks näiteks saaksid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 270-eurosest erihinnast Berliinist Kariibi mere äärde. Täiesti esimene emotsioon “Pfhhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis õhinaga osta reis eriti soodsalt. Vahel annab sel viisil täitsa põnevaid eelarve kärpeid luua. Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mingis vahepealses linnas. Samal ajal aitab see veel rohkem maailma paiku näha ja kogu reisi veelgi meeldejäävamaks teha. Leia odava hinnaga lennupiletid Knock'i

Kontrolli Knock’i reisileide Reisitargast

Vabama graafiku korral on suurepärane mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisiportaali, erinevate otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et otsida üles sõbraliku hinnaga Knock’i lennud. Ausalt öeldes reklaamitakse tõeliste lennudiilide loosungi all nii mõnigi kord hingehinda maksvat prahti. Enne iga uue pakkumise üles riputamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski võimaldab see luua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Knock’i hindu on mõttekas uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Võid leida kõige taksukohasemad lennuvariandid Knock’i sellest laiapõhjalisest hinnavaatlusest. Alusidee on alati tõeliselt lihtne ja otsene. Vaatame konkreetsel perioodil kõik odavaima hinnaga Knock’i lennupiletid üle. Pärast jagame neid reisifännidega. Praegu on võimalik, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba korralikult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole midagi hullu, kuna pakume siin samas terve kamaluga teisi võimalusi keskmisest odavamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Knock’i odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Tasub tšekkida Knock’i tripi jaoks, kas täna on möllamas mingit vinget kampaaniat. Nii saad päeva lõpuks säästa küllaga oma eelarve pealt. Igal korral ei pea sugugi soodusmüügi nimekirjas Knock’i pileteid olema esile toodud. Toome suvalise lähteülesande. Kui soovid broneerida lennureisi Tenerife North lennujaama, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air kiirmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada sooduskampaania käigus soodsamalt otse Pariisi. Antud lennujaamast saab otsejoones lõpuni välja reisida. Ja seda palju konkurentsivõimelisemate hindadega Eestiga võrrelduna. Kindlasti hoiame olulisematel sooduskampaaniatel korralikult silma peal. Kontrolli lihtsalt Reisitark.ee lennumüükide sektsiooni ja omandad koheselt 360° vaate, missugused ostumöllud parasjagu käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Knocki lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennuliinil Tallinn-Knock-Tallinn umbkaudu 153 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et superdiile on edaspidi veelgi tulemas!

Loomulikult! Parima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla vaid 153 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt lendamiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima lennupileti maksumuse.

Keskmised mõlema otsa lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Knock suunal vahemikku maksumuses 166 eurot kuni 231 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid hankides poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie reisidiile kasutades nähtaval määral tavaliste hindade pealt raha kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale jamavaba uudiskirja maksimaalselt 2x nädalas. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait võimaldab üle tuhande lennufirma ja edasimüüja reaalajas müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top