Odavad lennupiletid Dublinisse

Kuidas soetada parimad piletid Dublinisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Lendame sulle Dublini reisi plaanide pidamisega kohemaid appi! Oleme juba üle kümne aasta otsinud legendaarselt odavate hindadega lende. Seega, loe edasi, et saada teada, mis on lennureiside normikohased hinnad, paremini klappivad lennuvedajad Iirimaale minekuks ning mis moel soetada kohe eriti hea hinnaga lennud.

Leia odavad lennupiletid Dublini
Rolf G Wackenberg / Shutterstock

Millised on alternatiivsed usaldusväärsed lennupileti hindade võrdlussaidid?

Kõrvuta kvaliteetseid sõltumatuid lennupiletite võrdlussaite. Otsusta ja haara käigu pealt soodsa hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Dublini lennupiletid tasub ära osta?

Iirimaale reisimiseks tasub arvestada, et rohkem kui 144 euro eest müüdavad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 101 eurot tasub julgelt ära võtta. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kallimad Dublini lennud reisibüroodelt

Tavalised reisivahenduse OÜd võtavad piletite vahendamisel sageli päris eeskujuliku komisjonitasu, mida peab lennupiletite ostja enda reisi eelarvest maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud normaalne reisi planeerimise osa. Nüüd ei ole sugugi vastuvõetav 4 eurot, 8 eurot või lausa 16 eurot lisadeks välja käia. Ise Iirimaale trippi korraldades ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ehmatavate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes targem tegu. Leia lennupiletid Dublini

Dublini lendude hinnatase ja kompaniid

Üldjoontes platseeruvad Dublini lennureiside hinnad vahemikku 42 eurot kuni 82 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida saad kindlateks kuupäevadeks lendude otsimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair. Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt paisatud turule parajaid reisiisu tõstjaid. Viimaste aastate kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Iirimaale olnud nibin-nabin 10 eurot. Selliste hindade ostmiseks peab kähku tegutsema, kuna taolised piletid lähevad mõnikord loetud tundidega loosi.

Katseta hetkega sobilikke lendude kuupäevi Iirimaale

Pane sisse sihtkoht ehk Dublin ja vali klappivad lennupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Dublini lennureisid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Iirimaale lendamise hoopiski algusega Riiast. Kui elad näiteks Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia kohe mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi plaanides reisi kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle väga häid lennudiile just lennujaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad piletitele Soomest USAsse ja Kanadasse.

Lennufirmade kampaaniad Iirimaale odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Hea mõte on uurida Dublini tripi odavamaks tegemiseks, kas praegu on käimas mõnda ägedat odavmüüki. Võid päeva lõpuks säästa palju raha. Igal korral ei pea otseselt soodusmüügi nimekirjas Dublini lennupileteid nähtaval olema. Toome juhusliku näidisolukorra.Kui tahad soetada lende Lanzarotele, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma suurmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada promokampaania raames soodsamalt otse Pariisi. Antud lennujaamast on võimalik otse edasi lennata. Ja seda palju eeskujulikemate hindadega võrreldes Eestiga. Hoiame eranditult olulisematel piletimüükidel korralikult silma peal. Kontrolli ruttu meie kampaaniate lehte ja saad sekundiga 360° vaate, mis kreisid müügid parasjagu suurimat väärtust pakuvad.

Leia odavad lennupiletid Dublini
Rolf G Wackenberg / Shutterstock

Jälgi Dublini lennuleide

Paindlikuma ajakava korral on hea idee uurida, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diililehti, paljude võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et otsida üles super hinnaga Dublini lennupiletid. Otsesõnu reklaamitakse reaalsete lennupakkumiste loosungi all aeg-ajalt kallist prügi. Enne iga värske leiu postitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Dublini lende tasub uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb koostöös Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Võid leida parima hinnaga lennud Iirimaale sellest suurest ülevaatest. Alusmõte on igal korral äärmiselt lihtne ja otsene. Kontrollime ette antud ajaperioodil kõik odavaimad Dublini lennud üle. Jagame leide reisiplaneerijatega. Hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta ostukorvist lende Iirimaale või on kokkuvõte juba täiesti aegunud. Äkki pole probleemi, kuna avaldame siin samas terve kamaluga muid võimalusi taskukohaste lennupiletite leidmiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Iirimaale

Mis iganes kohta sa trippi ei kavandaks, lennufirmade kampaaniad tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisilistele, kel ei ole fikseeritud lennuajad sedavõrd tähtsad. Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha kasutud lennumüügid tegelikkuses üllatavalt väärtuslikuks. Juhusliku näitena saad osta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 270-eurosest kampaaniahinnast Oslost Tšiilisse. Täiesti esimene reaktsioon “Njah, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis põnevusega osta lennureis eriti taskukohaselt. Vahel saab niiviisi päris huvitavaid eelarve kärpeid teha. Kasvõi pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samal ajal annab see võimaluse veelgi enam kohti avastada ja kogu reisi veel kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Dublini lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Dublin-Tallinn keskmiselt 7 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et isuäratavaid reisidiile on tulevikus veelgi laekumas!

Loomulikult! Soodsaima hinnaga piletid võivad isegi olla ainult 7 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt lendamiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Umbkaudsed kahe otsa piletihinnad paiknevad Tallinn-Dublin liinil vahemikku maksumuses 18 eurot kuni 78 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides tajutaval määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba uudiskirja mitte enam kui 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait lubab enam kui 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top