Ateena lennupiletid

Kuidas soetada parima hinnaga lennud Ateenasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Keskmisest soodsamate lennuväljumiste üles leidmine Ateenasse pole alati kerge. Ent turu hinnataseme teadmine ja lennuportaalide tundmine on vajalik. Sest kui sul on siht Ateenasse kihutada, siis on igal juhul loogiline teha seda odavama hinnaga. Milleks käia raha välja rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnasildiga?

Leia odavad lennupiletid Ateena

Missugused on muud sõltumatud lennuhindade võrdlussaidid?

Võrdle parimaid turvalisi lennuhindade võrdlussaite. Tee valik ja osta käigu pealt odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Ateena lennupiletid tasub tasku pista?

Ateenasse reisimiseks tasub teada, et üle 222 euroga pakutavad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Igasugune hind, mis on vähem kui 122 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kopsakama hinnaga Ateena lennud reisinõustajatelt

Tüüpilised reisifirmad võtavad endale preemiaks lennupiletite hangeldamisel tihtilugu korraliku vaheltkasu, mida peab reisiplaneerija enda reisi eelarvest maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Täna ei ole sugugi ratsionaalne ei 5 eurot, 13 eurot ega 18 eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Ateenasse reisi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõistlikum tegu.

Leia lennupiletid Ateena

Ateena lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa eestlastest valib Ateenasse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist. Omades elukohta Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris mitmed kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse suundadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi jahtides lennupileteid kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast lennureisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle vägevaid pakkumisi neist linnadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused piletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Katseta mõne hetkega klappivaid reisi kuupäevi Ateenasse

Sisesta sihtkoht ehk Ateena ja vali eelistatud kuupäevad. Võrdle mõne hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Ateena lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Tavaliselt jäävad Ateena lennuotsade hinnad vahemikku 157 eurot kuni 208 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saad kindlateks kuupäevadeks lennupiletite otsimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Aegean Airlines ja Lufthansa.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule parajaid reisiisu tõstjaid. Läbi aegade kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Ateenasse olnud umbkaudu 78 eurot. Selliste hindade krabamiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest taolise soodukaga ägedad hinnapöörised müüakse läbi uskumatult kiiresti.

Lennufirmade kampaaniad Ateenasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame tšekkida Ateena reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas täna on käimas mõnda kasulikku kampaaniat. Nii saad säästa korralikult raha. Alati ei pea sugugi kampaania nimekirjas Ateena lende nähtaval olema. Võtame suvalise lähteülesande. Kui soovid osta lende mõnele Kanaari saarele, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada selle tulemusena taskukohasemalt kohale Pariisi lennujaama. Antud lennujaamast saab otse lõppsihtkohta lennata. Pealegi palju odavamate hindadega Eestiga võrrelduna. Hoiame pidevalt laiematel odavkampaaniatel silma peal. Vaata lihtsalt meie kampaaniate sektsiooni ja saad sekundiga panoraamvaate, missugused soodukate rallid hetkeseisuga suurimat väärtust pakuvad. Leia odavad lennupiletid Ateena

Vaata Ateena reisidiile

Paindlikuma ajakava puhul on hea mõte heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisisaite, paljude võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles tuhnida odava hinnaga Ateena lennud.

Kahjuks reklaamitakse reaalsete lennuleidude asemel ikka ja jälle kallist saasta. Enne iga uue pakkumise jagamist vaatame ükshaaval lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Ateena lende on mõistlik uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab partnerluses DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad leida kõige soodsamad lennud Ateenasse taolisest mastaapsest hinnavaatlusest.

Kõige aluseks olev idee on alati äärmiselt otsekohene. Vaatame ette antud ajahetkel kõik soodsama hinnaga Ateena lennud üle. Pärast jagame reisidiile lugejatega.

Igal hetkel on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest pileteid antud sihtkohta või on kokkuvõte juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole midagi hullu, kuna tutvustame siin samas palju-palju teisi variante keskmisest soodsamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Ateenasse

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei kavandaks, lennukompaniide soodusmüügid tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel pole kindlad välja- ja tagasilennu ajad niivõrd tähtsad.

Aeg-ajalt võivad osutuda esmapilgul kasutud soodusmüügid tegelikult võrdlemisi väärtuslikuks. Suvalise näitena saaksid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 272-eurosest eripakkumisest Londonist Vaikse ookeani saarele.

Täiesti esimene reaktsioon “Pfhhh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis õhinaga osta lennupiletid eriti odavalt. Vahel annab sel moel täitsa huvitavaid lennukombinatsioone garanteerida.

Kasvõi kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse rohkem maailma paiku avastada ja terve tripi veelgi kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Ateena lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennumarsruudil Tallinn-Ateena-Tallinn keskeltläbi 68 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et superdiile on tulevikus veelgi laekumas!

Selge see! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla ainult 68 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Statistilised mõlema otsa lennuhinnad platseeruvad Tallinn-Ateena liinil vahemikku maksumuses 95 eurot kuni 166 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik tuntavalt raha välja käia ega meie lennuleide kasutades olulisel määral tavaliste hindade pealt raha kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab üle tuhande lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top