Odavad lennupiletid Malagasse

Mil moel soetada säästuhinnaga piletid Malagasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Jookseme sulle Malaga tripi plaanide pidamisega kohe appi! Oleme juba üle kümne aasta otsinud keskmisest märkimisväärselt paremate hindadega lennupileteid. Seega, liigu edasi, et välja uurida, mis on lendude ootuspärased hinnad, paremini klappivad lennufirmad Lõuna-Hispaaniasse maandumiseks ning kuidas osta koheselt suurepärase hinnaga lennud.

Leia soodsad lennupiletid Malagasse

Missugused on alternatiivsed usaldusväärsed lennupiletite võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennupiletite hindade võrdlusportaale. Langeta oma valik ja osta kohe odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Malaga lennupiletid tasub ära krabada?

Lõuna-Hispaaniasse lendamiseks on mõistlik teada, et rohkem kui 253 euroga pakutavad lennupiletid on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Kui hind on aga vähem kui 131 eurot tasub julgelt ära võtta. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Krõbedama hinnaga Malaga lennupiletid reisibüroodelt

Tüüpilised reisifirmad võtavad endale preemiaks piletite vahendamisel võrdlemisi eeskujuliku summa, mida peab lennupiletite ostja enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud normaalne reisile mineku kulu.

Nüüd ei ole sugugi ratsionaalne ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Lõuna-Hispaaniasse reisi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ebamugavate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisinõustajate ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes targem tegu.

Leia soodsad lennupiletid Malagasse

Malaga piletite hinnatase ja vedajad

Enamjaolt asetuvad Malaga lennureiside hinnad vahemikku 130 eurot kuni 193 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida võid paika määratud aegadeks lendude jahtimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud airBaltic ja Lufthansa.

Selgelt on lähiajaloos lennufirmade poolt jagatud turule korralikke maiuspalu. Lähiajaloo kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Lõuna-Hispaaniasse olnud umbkaudu 77 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest sellise mastaabiga vägevad hinnatormid müüakse läbi kibekiiresti.

Katseta mõne hetkega klappivaid kuupäevi Lõuna-Hispaaniasse

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Malaga ja määra klappivad kuupäevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki peamiseid põhilisi lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Malaga lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa kaasmaalastest valib Lõuna-Hispaaniasse lendamise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse linnadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi planeerides teekonda eksootilisematesse sihtkohtadesse, ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant silmapaistvaid reisidiile just lennujaamadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside odavmüügid lennupiletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Lennufirmade soodusmüügid Lõuna-Hispaaniasse

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei planeeriks, lennukompaniide sooduskampaaniad muudavad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole fikseeritud kuupäevad sedavõrd olulised.

Vahel võivad osutuda pealtnäha kasutud allahindlused reaalselt üllatavalt mõistlikuks. Juhusliku näitena saaksid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 270-eurosest kampaaniahinnast Roomast Vaikse ookeani saarele.

Täiesti esimene tunne “Õghh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub õhinaga osta reis eriti taskukohaselt. Mõnikord annab niiviisi täitsa põnevaid eelarve kärpeid luua.

Kasvõi pikkade lendude ja odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus ööbida mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samas viib see võimaluseni veel rohkem kohti nautida ja kogu tripi isegi veel kustumatumaks teha.

Leia lennupiletid Malagasse

Jälgi Malaga reisileide Reisitargast

Paindliku aja puhul on hea idee uudistada, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diililehti, erinevate võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles riputada vähese hinnaga Malaga lennud.

Kahjuks jagatakse tõeliste reisipakkumiste asemel aeg-ajalt erakordset prahti. Enne iga uue hindade ülevaate jagamist kontrollime oma jõududega kõik üksikud kuupäevad üle. Tahtmatult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent siiski annab see võimaluse tuua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Malaga lennuotsi on mõttekas piiluda ostukorvist

Reisitark koostab partnerluses DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige taksukohasemad lennud Lõuna-Hispaaniasse antud mastaapsest kokkuvõttest.

Alusmõte on alati tõeliselt lihtne. Vaatame kindlal ajahetkel kõik soodsaimad Malaga lennud üle. Pärast jagame neid reisisõpradega.

Absoluutselt on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest lende antud sihtkohta või on kokkuvõte juba korralikult kehtivuse kaotanud. Ehk aga pole hullu, kuna näitame siin lehel palju teisi variante taskukohaste lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Lõuna-Hispaaniasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad aeg-ajalt soodusmüüke. Tasub kontrollida Malaga tripi jaoks, kas hetkel on toimumas mõnda vinget kampaaniat. Võid päeva lõpuks säästa küllaga oma eelarve pealt. Alati ei pea isegi kampaania sihtkohtade seas Malaga lende olema välja toodud. Võtame aluseks suvalise näite. Soovides saada lende Tenerifele, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma kampaania Eestist. Nimelt võiksid saada kampaania raames taskukohasemalt edasi Barcelona lennujaama. Sealt on reaalne otse lõpuni välja reisida. Pealegi tunduvalt eeskujulikemate piletihindadega võrreldes Eestiga. Hoiame eranditult olulisematel sooduskampaaniatel silma peal. Kontrolli lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate rubriiki ja saad sekundiga panoraamvaate, mis soodukate rallid praegusel hetkel esiplaanil on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Malaga lennupiletite kohta

loader-image

Justament! Parima maksumusega piletid võivad olla ainult 58 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait võimaldab üle 1000 lennufirma ja edasimüüja reaalajas müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine muuda lennu hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Malaga-Tallinn ligikaudu 58 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi laekumas!

Umbkaudsed mõlema suuna lendude hinnad paiknevad Tallinn-Malaga lennuliinil piiridesse summas 122 eurot kuni 198 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid soetades poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisidiile kasutades tajutaval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top