Haugesundi lennupiletid

Mil moel soetada head lennud Haugesundi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Tuleme sulle Haugesundi reisi plaani kavandamisega kohe appi! Oleme juba üle kümne aasta kinni püüdnud oi-oi reaktsiooni tekitavate hindadega pileteid. Seega, suuna pilk allapoole, et sotti saada, mis on lennuotsade ootuspärased hinnanivood, paremini klappivad lennuvedajad Haugesundi jõudmiseks ning kuidas soetada viivitamata parima hinnaga lennupiletid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Haugesundi
Uta Scholl / Shutterstock

Missugused on alternatiivsed sõltumatud lendude võrdlusportaalid?

Võrdle parimaid turvalisi lennuhindade võrdlusportaale. Tee otsus ja broneeri käigu pealt odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Haugesundi lennupiletid tasub tasku pista?

Haugesundi reisimiseks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 229 eurot maksvad lennud on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 127 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Krõbedama hinnaga Haugesundi lennupiletid reisibüroodelt

Tavalised reisifirmad panevad kõrvale piletite vahendamisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mille peab reisiplaneerija enda reisi eelarvest maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud normaalne reisi planeerimise osa. Uuel kümnendil pole aga normaalne 4 eurot, 12 eurot või lausa 16 eurot lisatasudeks välja käia. Omal käel Haugesundi trippi korraldades ja pileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma õlgu kehitama panevate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisibüroode ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes parem tegu.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Haugesundi
Paulo_Bites / Shutterstock

Haugesundi lennud Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa kaasmaalastest valib Haugesundi reisimise hoopiski algusega Riiast. Oletame, et elad Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia õige pea ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad paljudesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi jahtides lennupileteid ookeanitagustesse paikadesse, ei pruugi tingimata Helsingist või Riiast lennu alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant vingeid reisidiile antud linnadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside sooduskampaaniad lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kanadasse.

Uuri mõne hetkega kõige paremini sobivaid kuupäevi Haugesundi

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Haugesund ja vali eelistatud päevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Haugesundi piletite hinnatase ja vedajad

Tavaliselt jäävad Haugesundi lennupiletite hinnad vahemikku 148 eurot kuni 222 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida saad fikseeritud kuupäevadeks lendude broneerimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Otse loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt toodud lennupiletite turule parajaid maiuspalu. Viimase aastakümne odavaimad lennupiletid on Tallinnast Haugesundi olnud ligikaudu 81 eurot. Selliste hindade broneerimiseks peab kähku tegutsema, sest taolise soodukaga vinged hinnalangusega piletid müüakse läbi uskumatult kiiresti.

Lennukompaniide kampaaniad Haugesundi

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel pole kindlad välja- ja tagasilennu ajad niivõrd tähtsad. Vahel võivad osutuda esmapilgul kasutud odavmüügid reaalselt võrdlemisi kasulikuks. Praktiliseks näiteks saad osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 270-eurosest kampaaniahinnast Barcelonast Taisse. Esimene tunne “Õhh, mingist suvalisest linnast” asendub õhinaga osta reis iseäranis taskukohaselt. Mõnikord annab sel viisil päris huvitavaid reisikombinatsioone teha. Kasvõi pikamaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tulla vajadus veeta ööd mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samal ajal annab see võimaluse veelgi enam kohti nautida ja kogu tripi veelgi meeldejäävamaks muuta. Leia odavad lennupiletid Haugesundi

Jälgi Haugesundi lennuleide

Avatud ajakava puhul tasub visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime väsimatult läbi diililehti, paljude otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles tuhnida sõbraliku hinnaga Haugesundi lennupiletid. Ausalt öeldes reklaamitakse reaalsete reisipakkumiste nime all aeg-ajalt kallist prahti. Enne iga uue diili levitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Haugesundi lennuotsi on mõttekas kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb koostöös DELFI reisirubriigiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad leida parima hinnaga lennud Haugesundi antud suurest hinnavaatlusest. Alusidee on igal korral tõeliselt lihtne. Kontrollime kindlal perioodil täiesti kõik soodsaimad Haugesundi lennud üle. Seejärel jagame reisidiile reisiplaneerijatega. Praegu on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest pileteid Haugesundi või on artikkel juba täiesti kehtivuse kaotanud. Äkki pole midagi hullu, kuna avaldame selles artiklis terve kamalutäie teisi variante keskmisest soodsamate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Haugesundi odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad ikka ja jälle soodusmüüke. Hea mõte on kontrollida Haugesundi tripi teostamiseks, kas nüüd on möllamas mingit kasulikku odavmüüki. Võimalik on kokku hoida täitsa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea otseselt kampaania nimekirjas Haugesundi pileteid olema esile toodud. Toome täiesti juhusliku näite. Kui tahad osta lende Kanaaridele, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania algusega Tallinnast. Nimelt võid saada müügi tulemusena säästlikumalt otse Barcelona lennujaama. Sealt saab otsejoones edasi põrutada. Pealegi tunduvalt odavamate piletihindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame eranditult suurematel sooduskampaaniatel kenasti silma peal. Uuri lihtsalt Reisitarga lennumüükide lehte ning saad koheselt panoraamvaate, mis ostumöllud hetkeseisuga käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Haugesundi lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud suunal Tallinn-Haugesund-Tallinn ligikaudu 91 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et superpakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Täielikult! Parima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla vaid 91 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt lendamiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Ootuspärased mõlema suuna lendude hinnad asetuvad Tallinn-Haugesund lennuliinil maksumuse ulatusse 127 eurot kuni 179 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie reisipakkumisi kasutades tajutaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba uudiskirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem lubab enam kui tuhande lennukompanii ja edasimüüja reaalajas pakutavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top