Bergeni lennupiletid

Mil moel soetada säästuhinnaga lennud Bergenisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas siis ikkagi tasku pista soodsad lennupiletid Bergenisse? Alusta lihtsalt selle ülevaate lugemisest! Nii mugav lennupiletite küsimus reaalsuses ongi. Oleme kokku kogunud ammendava info lennupiletite tüüpilistest maksumustest ja viisidest, mil moel võimalikult kiirelt ja lihtsalt endale Bergeni lennu pardakaardid e-kirjaga meili peale saada. Ja seda lende alustades nii Stockholmist, Helsingist, Riiast kui ka Tallinnast.

Leia parima hinnaga lennupiletid Bergeni
saiko3p / Shutterstock

Millised on veel turvalised lennupileti hindade võrdluslehed?

Võrdle tipptasemel sõltumatuid lennupiletite hindade võrdluslehti. Otsusta ja osta kohe odavad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Bergeni lennupiletid tasub ära napsata?

Bergenisse reisimiseks tasub arvestada, et enam kui 185 eurot maksvad lennud on ikka üle keskmise eelarve. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 138 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kopsakama hinnaga Bergeni lennupiletid reisivahenduse OÜdelt

Tavalised reisikonsultandid võtavad piletite hangeldamisel tihtilugu korraliku vaheltkasu, mille on sunnitud tarbija enda pangaarvelt maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud tavaline reisi planeerimise osa.

Uuel kümnendil pole aga reaalne 3 eurot, 9 eurot või isegi 20 eurot müügitasudeks välja käia. Ise Bergenisse reisi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma õlgu kehitama panevate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes targem variant.

Leia odava hinnaga lennupiletid Bergeni

Bergeni lennureisid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Bergenisse lendamise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris mitmed kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide avastamiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi plaanides reisi eksootilisematesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata Helsingist reisi alustamine halb idee olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle vägevaid pakkumisi just nimelt nendest lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid piletitele Helsingist USAsse.

Proovi kohe sobilikke lendude kuupäevi Bergenisse

Pane sisse sihtkoht ehk Bergen ja määra klappivad lennupäevad. Võrdle hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Bergeni piletite hinnatase ja firmad

Enamjaolt jäävad Bergeni lennupiletite hinnad skaalale 132 eurot kuni 186 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida saad kindlateks kuupäevadeks piletite broneerimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Norwegian.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule parajaid kompvekke. Viimase aastakümne kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Bergenisse olnud veidi siia-sinna 43 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks peab kähku tegutsema, kuna need lähevad mõnikord vaid tundide jooksul loosi.

Lennufirmade sooduskampaaniad Bergenisse

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei kavandaks, lennuettevõtete sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel pole kindlad kuupäevad sedavõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad kujuneda pealtnäha mõttetud odavmüügid reaalselt võrdlemisi kasulikuks. Juhusliku näitena võid haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 220-eurosest kampaaniahinnast Oslost Tansaaniasse.

Esimene emotsioon “No mida, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis õhinaga broneerida lennureis iseäranis soodsalt. Vahetevahel annab sel moel korralikult põnevaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks pikkade lendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus ööbida mõnes suurlinnas. Samaaegselt viib see võimaluseni rohkem sihtkohti avastada ja kogu tripi veelgi kustumatumaks teha.

Leia soodsad lennupiletid Bergeni

Jälgi Bergeni lennudiile

Paindliku aja puhul on hea idee uudistada, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisilehti, mitmesuguste otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles riputada vähese hinnaga Bergeni lennupiletid.

Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse tõeliste reisipakkumiste asemel ikka ja jälle erakordset rämpsu. Enne iga uue diili postitamist vaatame ise kõik hinnad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad kähku, ent siiski võimaldab see luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Bergeni hindu on mõistlik uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab partnerluses DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige odavamad lennupiletid Bergenisse antud suurest ülevaatest.

Aluseks olev idee on ikka ja alati tõeliselt otsekohene. Tšekime ette antud perioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Bergeni piletid üle. Seejärel jagame leide reisisõpradega.

Hetkel on tõenäoline, et sa ei tuvasta ülevaatest lende Bergenisse või on kokkuvõte juba korralikult aegunud. Äkki pole midagi hullu, kuna tutvustame selles artiklis palju muid tööriistu soodsate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Bergenisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Hea mõte on tšekkida Bergeni tripi odavamaks tegemiseks, kas praegu on käimas mingit vinget suurmüüki. Nii saad päeva lõpuks säästa piisaval hulgal oma eelarve pealt. Alati ei pea otseselt soodusmüügi nimekirjas Bergeni pileteid olema esile toodud. Toome täiesti juhusliku näite. Kui tahad osta pileteid Ibiza saarele, siis võib aidata Ryanair kampaania Tallinnast lennujaamast. Täpsemalt võiksid saada soodusmüügi tulemusena säästlikumalt kohale Barcelona lennujaama. Antud lennujaamast saab otsemaid edasi põrutada. Ja seda tunduvalt konkurentsivõimelisemate pileti maksumustega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame kogu aeg tähtsamatel soodusmüükidel korralikult silma peal. Vaata sujuvalt meie lennumüükide lehte ning omandad hetkega panoraamvaate, missugused kreisid müügid hetkeseisuga esiplaanil on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Bergeni lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud suunal Tallinn-Bergen-Tallinn keskmiselt 49 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et superpakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Pole küsimustki! Soodsaima maksumusega lennud võivad olla vaid 49 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt reisimiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Ootuspärased edasi ja tagasi lendude hinnad jäävad Tallinn-Bergen lennuliinil vahemikku maksumuses 88 eurot kuni 154 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie reisidiile kasutades tajutaval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse rohkem kui 1000 lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top