Sarajevo lennupiletid

Mil moel saada head lennupiletid Sarajevosse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas siis ikkagi tasku pista turu keskmistega võrreldes odavama hinnaga lennud Bosnia-Hertsegoviinasse? Palju polegi nende leidmiseks vaja teha, vaid lihtsalt alusta selle kokkuvõtte läbi lugemisest! Just nõnda kerge soodsate lennureiside temaatika lõppude lõpuks ongi.

Järgnevate lõikude näol oleme koondanud põhimõtteliselt täieliku läbilõike lendude tüüpilistest maksumustest ning võimalustest, kuidas võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale Sarajevo lennu pardakaardid vöö vahele susata. Ja seda reisides algusega nii Tallinnast, Helsingist, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Sarajevosse

Millised on alternatiivsed tasuta lennupileti hindade võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennupiletite hindade võrdlusportaale. Otsusta ja haara käigu pealt soodsa hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Sarajevo lennupiletid tasub tasku pista?

Bosnia-Hertsegoviinasse lendamiseks tasub arvestada, et üle 222 eurot maksvad lennud on ületamas normaalset hinnapiiri. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 122 eurot tasub julgelt ära võtta.

Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks augustikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Juurdehindlusega Sarajevo lennud reisifirmadelt

Tüüpilised reisinõustajad nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite hangeldamisel sageli päris eeskujuliku komisjonitasu, mille on sunnitud ostja enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud tavaline reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal ei ole sugugi aus ei 6 eurot, 11 eurot ega 16 eurot müügitasudeks maksta. Ise Bosnia-Hertsegoviinasse trippi korraldades ja pileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ehmatavate lisatasudeta.

Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes targem otsus.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Sarajevosse

Sarajevo lennupiletid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisisõpradest valib Bosnia-Hertsegoviinasse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi planeerides teekonda kaugematesse riikidesse, ei pruugi Riiast lennureisi alustamine kehv mõte olla.

Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle vägevaid reisidiile antud lennujaamadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside massilised allahindlused lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Mehhikosse.

Katseta kohe praegu kõige paremini sobivaid kuupäevi Bosnia-Hertsegoviinasse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Sarajevo ja määra eelistatud päevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Sarajevo lendude hinnatase ja lennufirmad

Üldjoontes jäävad Sarajevo lennupiletite hinnad vahemikku 156 eurot kuni 220 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saad kindlateks aegadeks lennupiletite ostmisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Lufthansa ja Turkish Airlines.

Loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt paisatud lennupiletite turule korralikke reisiisu tõstjaid. Viimaste aastate soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Bosnia-Hertsegoviinasse olnud umbkaudu 166 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks peab gaasi andma, kuna taolised piletid lähevad mõnikord mõne tunniga loosi.

Lennufirmade kampaaniad Bosnia-Hertsegoviinasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Tasub tšekkida Sarajevo reisiplaani teostamiseks, kas praegu on käimas mingisugust mõnusat odavmüüki. Saad kokkuvõttes säästa täitsa korralikult oma eelarve pealt.

Igal korral ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade seas Sarajevo lennupileteid nähtaval olema. Võtame täiesti juhusliku lähteülesande. Soovides broneerida lennupileteid Gran Canariale, siis võib aidata tuntud odavlennufirma kampaania algusega Tallinnast.

Põhimõtteliselt võiksid saada promokampaania käigus säästlikumalt kohale Londoni lennujaama. Sealt kandist saab otsejoones lõpuni välja reisida. Seda palju konkurentsivõimelisemate lennuhindadega võrreldes Eestiga.

Kindlasti hoiame suurematel odavkampaaniatel silma peal. Vaata ruttu meie kampaaniate rubriiki ning omandad sekundiga ülevaate, missugused soodukate rallid parasjagu parimaid reisidiile pakuvad.

Leia odava hinnaga lennupiletid Sarajevosse

Kontrolli Sarajevo lennuleide

Avatud ajakava korral on suurepärane mõte uudistada, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diilisaite, mitmesuguste otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et otsida üles silmapaistva hinnaga Sarajevo lennupiletid.

Ausalt öeldes reklaamitakse tõeliste lennudiilide pähe ikka ja jälle hingehinda maksvat rämpsu. Enne iga uue leiu üles riputamist vaatame ise kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad ruttu, ent siiski võimaldab see luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Sarajevo lende on mõttekas piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark loob partnerluses DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida soodsaimad lennuvõimalused Bosnia-Hertsegoviinasse antud mastaapsest ülevaatest.

Idee on alati väga otsekohene. Vaatame ette antud ajahetkel eranditult kõik soodsama hinnaga Sarajevo piletid üle. Jagame neid reisifännidega.

Alati on tõenäoline, et sa ei leia ostukorvist pileteid Bosnia-Hertsegoviinasse või on ostukorv juba lootusetult oma aja ära elanud. Äkki pole midagi hullu, kuna avaldame siin lehel palju-palju muid variante taskukohaste lennupiletite välja otsimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Bosnia-Hertsegoviinasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisisõpradele, kel ei ole kindlad välja- ja tagasilennu ajad niivõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud lennumüügid tegelikkuses võrdlemisi mõistlikuks. Näiteks saaksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 260-eurosest kampaaniahinnast Barcelonast Brasiiliasse.

Täiesti esimene tunne “No mida, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis õhinaga broneerida reis iseäranis taskukohaselt. Mõnikord annab niiviisi korralikult põnevaid reisikombinatsioone luua.

Kasvõi pikkade lendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus veeta ööd mingis vahepealses linnas. Samal ajal annab see võimaluse veelgi enam kohti nautida ja kogu reisi isegi veel kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Sarajevo lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud marsruudil Tallinn-Sarajevo-Tallinn keskeltläbi 106 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et superdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Absoluutselt! Odavaima hinnaga lennud võivad isegi olla ainult 106 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt lendamiseks on oluline oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Tavalised edasi ja tagasi lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Sarajevo liinil vahemikku maksumuses 167 eurot kuni 282 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid ostes poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie lennuleide jälgides tunduval määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba uudiskirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab üle tuhande lennukompanii ja edasimüüja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine muuda lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top