Odavad lennupiletid Istanbuli

Mil viisil saada säästuhinnaga lennupiletid Istanbuli?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

Tormame sulle Istanbuli reisi plaani sepitsemisega sedamaid appi! Oleme juba üle kümne aasta taga ajanud keskmisest tunduvalt soodsamate hindadega lende. Niisiis, liigu aga edasi, et saada ülevaade, millised on lendude ootuspärased hinnatasemed, sobivaimad lennufirmad Istanbuli siirdumiseks ning mis moel saada viivitamata hea hinnaga lennupiletid.

Missugused on alternatiivsed tasuta lennupileti hindade võrdluslehed?

Kõrvuta tipptasemel sõltumatuid lennupiletite võrdluslehti. Langeta oma valik ja broneeri kohemaid soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Istanbuli lennupiletid tasub tasku pista?

Istanbuli reisima minekuks on mõistlik teada, et enam kui 178 eurot maksvad lennud on veidi liiga kallid. Nähes piletihinda, mis jääb alla 210 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kopsakama hinnaga Istanbuli lennud reisibüroodelt

Tüüpilised reisibürood võtavad lendude hangeldamisel võrdlemisi eeskujuliku komisjonitasu, mille on sunnitud ostja enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud tavaline reisile mineku kulu.

Praegusel ajal pole aga mõistlik 7 eurot, 12 eurot või isegi 20 eurot lisatasudeks maksta. Ise Istanbuli reisi korraldades ja lennupileteid soetades saab omada täielikku kontrolli odavaimate lendude saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes targem otsus.

Istanbuli piletite hinnatase ja lennukompaniid

Enamjaolt asetuvad Istanbuli lennureiside hinnad vahemikku 112 eurot kuni 221 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida saaksid fikseeritud kuupäevadeks lennupiletite otsimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Turkish Airlines.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt toodud turule parajaid kompvekke. Viimaste aastate kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Istanbuli olnud umbkaudu 76 eurot. Selliste piletite krabamiseks peab gaasi andma, kuna taolised hinnapommid lähevad mõnikord mõne tunniga kaubaks.

Katseta kohe kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Istanbuli

Pane sisse sihtkoht ehk Istanbul ja vali klappivad lennupäevad. Kõrvuta hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Istanbuli lennureisid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa eestlastest valib Istanbuli reisimise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi plaanides reisi eksootilisematesse riikidesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt vägevaid kampaaniaid antud linnadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside sooduskampaaniad lennupiletitele Helsingist USAsse ja Kanadasse.

Lennufirmade kampaaniad Istanbuli

Mis iganes kohta sa reisi ei plaaniks, lennufirmade kampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kel ei ole fikseeritud kuupäevad sedavõrd olulised.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul kasutud odavmüügid tegelikult üsna mõistlikuks. Näiteks saad osta odavlennu Tallinnast, et saada kasu 275-eurosest erihinnast Pariisist Tansaaniasse.

Täiesti esimene emotsioon “Njah, mingist suvalisest linnast” asendub hoopistükkis võimalusega osta lennupiletid iseäranis odavalt. Vahel annab sel moel täitsa põnevaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus veeta ööd mingis vahepealses linnas. Samal ajal annab see võimaluse rohkem kohti nautida ja terve reisi veel meeldejäävamaks muuta.

Uuri Istanbuli lennudiile

Paindlikuma ajakava puhul on hea idee uurida, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime pidevalt läbi diiliportaale, erinevate otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et välja panna taskukohase hinnaga Istanbuli lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse tõeliste reisipakkumiste loosungi all aeg-ajalt tõelist rämpsu. Enne iga uue kampaania postitamist kontrollime käsitsi kõik hinnad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent siiski annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Istanbuli lennuotsi tasub kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab koostöös DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Võid avastada soodsaimad piletid Istanbuli sellest mastaapsest hinnavaatlusest.

Taustal olev idee on ikka ja alati väga lihtne ja otsene. Vaatame kindlal perioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Istanbuli piletid üle. Pärast jagame neid lugejatega.

Alati on tõenäoline, et sa ei tuvasta ülevaatest lende Istanbuli või on ostukorv juba täiesti kehtivuse kaotanud. Siiski ehk pole hullu, kuna avaldame siin samas terve kamaluga muid võimalusi odavate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Istanbuli odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad aeg-ajalt soodusmüüke. Soovitame tšekkida Istanbuli reisiplaani jaoks, kas nüüd on toimumas mõnda ägedat odavmüüki. Saad kokku hoida küllaga raha. Alati ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade seas Istanbuli lende nähtaval olema. Võtame aluseks suvalise lähteülesande.

Kui soovid saada lennureisi Korfule, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma suurmüük Eestist. Nimelt võid saada promomüügi käigus odavamalt otse Pariisi lennujaama. Sealt kandist on võimalik otsejoones edasi reisida. Ja seda kõvasti odavamate piletihindadega kodumaiste hindadega võrrelduna.

Hoiame kogu aeg suurematel sooduskampaaniatel korralikult silma peal. Tšeki ruttu meie lennukampaaniate lehte ja saad sekundiga 360° vaate, millised “osturallid” praegusel hetkel parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Istanbuli lennupiletite kohta

loader-image

Tüüpilised edasi ja tagasi piletihinnad jäävad Tallinn-Istanbul suunal piiridesse maksumuses 145 eurot kuni 200 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie lennuleide kasutades tajutaval määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait lubab üle 1200 lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine muuda lennu hinda.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud marsruudil Tallinn-Istanbul-Tallinn umbkaudu 82 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et hüperdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Loomulikult! Odavaima maksumusega lennupiletid võivad olla ainult 82 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt reisimiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top