Odavad lennupiletid Milanosse

Mil moel saada säästuhinnaga lennud Milanosse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Lendame sulle Milano tripi plaanide pidamisega sedamaid appi! Oleme juba üle kümne aasta otsinud silmapaistvaimate hindadega lende. Seega, keri aga allapoole, et saada jälile, missugused on lennureiside ootuspärased hinnad, sobilikumad lennuvedajad Põhja-Itaaliasse rändamiseks ning kuidas hankida otsemaid konkurentsitult parima hinnaga lennupiletid.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Milanosse
Kokophotos / Shutterstock

Millised on muud tasuta lendude võrdlusportaalid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdlusportaale. Tee valik ja broneeri kohemaid mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Milano lennupiletid tasub tasku pista?

Põhja-Itaaliasse lendamiseks tasub teada, et enam kui 128 euro eest müüdavad lennupiletid on ikka üle keskmise eelarve. Igasugune hind, mis on vähem kui 137 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi mõni nädal enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Juurdehindlusega Milano lennupiletid reisivahenduse OÜdelt

Tavalised reisibürood haaravad piletite müümisel mõnikord eeskujuliku vaheltkasu, mille on sunnitud lennupiletite ostja enda pangaarvelt kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud tavaline reisi planeerimise osa.

Tänasel päeval ei ole sugugi mõistlik ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot lisatasudeks välja käia. Iseseisvalt Põhja-Itaaliasse reisi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma õlgu kehitama panevate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” otsus.

Leia soodsad lennupiletid Milanosse

Milano lendude hinnatase ja lennukompaniid

Üldjoontes asetuvad Milano lennupiletite hinnad vahemikku 135 eurot kuni 196 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida võiksid kindlateks aegadeks lendude ostmisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Wizz Air ja Ryanair.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt toodud turule korralikke maiuspalu. Viimase aastakümne taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Põhja-Itaaliasse olnud umbes 6 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna taolised piletid lähevad mõnikord loetud tundidega kaubaks.

Katseta kohe praegu kõige paremini sobivaid kuupäevi Põhja-Itaaliasse

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Milano ja vali eelistatud lennupäevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki peamiseid põhilisi lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Milano lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa kaasmaalastest valib Põhja-Itaaliasse lendamise hoopiski algusega Riiast. Omades elukohta Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki head hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate leidmiseks, kuna Riiast lendavad kümnetesse linnadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi jahtides lennupileteid ookeanitagustesse sihtkohtadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant väga häid reisidiile just linnadest. Näiteks erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad piletitele Soomest USAsse ja Mehhikosse.

Lennukompaniide kampaaniad Põhja-Itaaliasse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei kavandaks, lennukompaniide soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kel pole fikseeritud lennuajad nii olulised.

Aeg-ajalt võivad kujuneda esmapilgul kasutud lennumüügid tegelikult üsna mõistlikuks. Praktiliseks näiteks saaksid osta odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 270-eurosest erihinnast Roomast Kariibi mere äärde.

Täiesti esimene tunne “Mida veel, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis põnevusega osta reis iseäranis odavalt. Mõnikord saab sel viisil korralikult huvitavaid lennukombinatsioone teha.

Näiteks pikamaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mõnes vahepealses linnas. Samal ajal aitab see rohkem kohti avastada ja terve tripi veel meeldejäävamaks muuta.

Leia parima hinnaga lennupiletid Milanosse

Kontrolli Milano lennudiile

Paindliku aja korral on hea mõte uurida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diiliportaale, mitmete otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles kaevata silmapaistva hinnaga Milano lennud.

Kahjuks jagatakse reaalsete reisipakkumiste nime all nii mõnigi kord hingehinda maksvat saasta. Enne iga uue pakkumise levitamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Milano lennuotsi tasub kontrollida ostukorvist

Reisitark teeb koostöös DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Võid avastada kõige säästlikuma hinnaga piletid Põhja-Itaaliasse sellest suurest hinnavaatlusest.

Vundamendina toimiv idee on alati äärmiselt otsekohene. Vaatame kindlal ajaperioodil täiesti kõik odavaimad Milano piletid üle. Seejärel jagame leide reisisõpradega.

Igal hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta ostukorvist lende antud sihtkohta või on ülevaade juba korralikult oma aja ära elanud. Äkki pole probleemi, kuna pakume selles artiklis küllaga teisi võimalusi odavate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Põhja-Itaaliasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad aeg-ajalt soodusmüüke. Tasub kontrollida Milano reisiplaani jaoks, kas hetkel on käimas mingisugust kasulikku suurmüüki. Võid päeva lõpuks säästa korralikult raha. Alati ei pea sugugi kampaania sihtkohtade listis Milano lennupileteid olema välja toodud. Võtame aluseks juhusliku näite. Kui soovid broneerida lennureisi Kreetale, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma välkmüük algusega Tallinnast. Nimelt võid saada sooduskampaania raames odavamalt edasi Berliini. Sealt saab otsejoones lõpuni välja põrutada. Ja seda kõvasti eeskujulikemate piletihindadega võrreldes Eestiga. Kindlasti hoiame tähtsamatel piletimüükidel silma peal. Vaata sujuvalt meie lennumüükide lehte ja saad sekundiga panoraamvaate, mis kreisid müügid hetkel suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Milano lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla ainult 6 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt reisimiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse üle tuhande lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba uudiskirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud liinil Tallinn-Milano-Tallinn umbkaudu 6 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et vau-efektiga diile on edaspidi veelgi tulemas!

Statistilised mõlema otsa lennupiletite hinnad jäävad Tallinn-Milano lennuliinil maksumuse ulatusse 22 eurot kuni 79 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie lennudiile kasutades tunduval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top