Odavad lennupiletid Zürichisse

Mil moel soetada head lennupiletid Zürichisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas siis ikkagi broneerida suurepärasase hinnaga lennud Šveitsi? Lihtsalt alusta selle kokkuvõtte läbi lugemisest! Just niivõrd kerge kogu see teema põhimõtteliselt ongi. Oleme koondanud olulise ringvaate lendude harilikest maksumustest ning variantidest, mil moel maksimaalse kiiruse ja mugavusega endale Zürichi lennu pardakaardid taskusse susata. Ja seda lennureisi alustades nii Tallinnast, Helsingist, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia soodsad lennupiletid Rooma

Millised on alternatiivsed kvaliteetsed lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Võrdle parimaid sõltumatuid lennupiletite võrdlusportaale. Otsusta ja osta kohemaid soodsa hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Zürichi lennupiletid tasub ära napsata?

Šveitsi lendamiseks tasub teada, et enam kui 172 euro eest müüdavad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 121 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Juurdehindlusega Zürichi lennupiletid reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisivahenduse OÜd võtavad endale preemiaks lendude müümisel tihtilugu eeskujuliku summa, mille peab lennupiletite ostja enda pangaarvelt kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud tavaline reisile mineku kulu.

Tänasel päeval pole sugugi normaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot lisadeks maksta. Ise Šveitsi trippi planeerides ja lennupileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisinõustajate ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam lähenemine.

Leia lend Zürichi

Zürichi lennureisid Riiast või Helsingist

Osa eestlastest valib Šveitsi lendamise hoopistükkis algusega Helsingist. Elades Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides reisi eksootilisematesse paikadesse, siis ei pruugi Riiast lennureisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant väga häid reisidiile neist sõlmjaamadest. Näiteks erinevate lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid piletitele Helsingi lennujaamast Kariibi mere saartele.

Testi kohe praegu sobilikke reisi kuupäevi Šveitsi

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Zürich ja määra klappivad lennupäevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki peamiseid peamiseid lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Zürichi lennupiletite hinnatase ja lennukompaniid

Harilikult asetuvad Zürichi lennuotsade hinnad skaalale 139 eurot kuni 212 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida võid fikseeritud aegadeks piletite broneerimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud SWISS ja airBaltic.

Loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt paisatud turule tõelisi maiuspalu. Läbi aegade kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Šveitsi olnud umbkaudu 74 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest sedavõrd vahvad hinnapöörised ostetakse jahmatava kiirusega ära.

Lennufirmade kampaaniad Šveitsi odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Hea mõte on uurida Zürichi tripi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on toimumas mingisugust mõnusat müüki. Võid kokku hoida palju raha. Alati ei pea otseselt kampaania nimekirjas Zürichi pileteid nähtaval olema. Võtame suvalise näite. Kui soovid soetada lende Tenerife South lennujaama, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma kampaania Eestist. Nimelt võid saada kampaania käigus säästlikumalt edasi Berliini. Sealt on võimalik otsejoones lõppsihtkohta põrutada. Pealegi tunduvalt eeskujulikemate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna. Me hoiame olulisematel odavkampaaniatel silma peal. Uuri lihtsalt meie lennukampaaniate lehte ja omandad sekundiga 360° vaate, missugused “hullud päevad” hetkel ilma teevad. Leia odavad Zürichi

Kontrolli Zürichi reisidiile

Paindliku aja puhul on suurepärane idee heita pilk peale, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diililehti, mitmete võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et teha kindlaks eeskujuliku hinnaga Zürichi lennupiletid.

Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse tõeliste lennuleidude pähe ikka ja jälle õudsat rämpsu. Enne iga uue kampaania postitamist kontrollime käsitsi kõik hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Zürichi lennuotsi on mõttekas uurida ostukorvist

Reisitark teeb koos DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Võid avastada odavaimad lennupiletid Šveitsi antud mastaapsest ülevaatest.

Vundamendina toimiv idee on ikka ja alati tõeliselt otsekohene. Tšekime konkreetsel perioodil täiesti kõik soodsaimad Zürichi lennupiletid üle. Jagame reisidiile reisifännidega.

Alati on võimalik, et sa ei tuvasta ülevaatest lende Šveitsi või on kokkuvõte juba lootusetult kehtivuse kaotanud. Vast pole hullu, kuna avaldame siin lehel küllaga teisi variante taskukohaste lendude välja otsimiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Šveitsi

Kuhu iganes sa reisi ei planeeriks, lennukompaniide soodusmüügid tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kel pole kindlad lennuajad sedavõrd tähtsad.

Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha kasutud soodusmüügid tegelikkuses üsna mõistlikuks. Juhusliku näitena võid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest erihinnast Londonist Argentinasse.

Täiesti esimene reaktsioon “Pff, kuskilt Euroopast” asendub võimalusega broneerida lennureis eriti taskukohaselt. Vahel annab sel viisil täitsa ägedaid reisikombinatsioone luua.

Kasvõi kaugmaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt aitab see veelgi enam sihtkohti näha ja kogu tripi veelgi meeldejäävamaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Zürichi lennupiletite kohta

loader-image

Ootuspärased edasi-tagasi piletihinnad jäävad Tallinn-Zürich liinil vahemikku 80 eurot kuni 150 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie lennudiile kasutades tunduval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse üle 1000 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennupileti hinda.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Zürich-Tallinn keskeltläbi 72 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi laekumas!

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Pole küsimustki! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 72 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt lendamiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top