Tel Avivi lennupiletid

Mil viisil hankida hea hinnaga lennupiletid Tel Avivi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Mis moel siis ikkagi haarata hullude päevade hindadega piletid Iisraelisse? Alusta lihtsalt selle postituse läbi lugemisest! Just nõnda mugav soodsate lendude teema lühidalt kokku võttes ongi.

Sellesse postitusse oleme koondanud põhilise ringvaate lennupiletite harilikest maksumustest ja viisidest, mil moel võimalikult kiirelt ja lihtsalt endale Tel Avivi piletid vöö vahele susata. Ja seda lennureisi alustades nii Helsingist, Tallinnast, Riiast kui ka Stockholmist.

Leia soodsad lennupiletid Tel Avivi

Millised on muud usaldusväärsed lennuhindade võrdlusportaalid?

Võrdle parimaid turvalisi lennupiletite võrdlusportaale. Otsusta ja osta käigu pealt odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Tel Avivi lennupiletid tasub ära napsata?

Iisraelisse reisimiseks tasub arvestada, et rohkem kui 312 euro eest müüdavad piletid on tsipa kallivõitu. Nähes piletihinda, mis jääb alla 189 eurot tasub julgelt ära võtta.

Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Juurdehindlusega Tel Avivi lennud reisivahenduse OÜdelt

Harilikud reisibürood nõuavad endale palga maksmiseks lendude müümisel sageli päris korraliku vaheltkasu, mida peab tarbija enda rahakotist kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud loomulik reisi planeerimise osa.

Nüüd pole sugugi aus 5 eurot, 11 eurot või isegi 14 eurot lisadeks välja käia. Ise Iisraelisse reisi korraldades ja lennupileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta.

Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes targem tegu.

Leia parima hinnaga lennupiletid Tel Avivi

Tel Avivi lendude hinnatase ja lennubrändid

Enamjaolt asetuvad Tel Avivi lennupiletite hinnad skaalale 297 eurot kuni 314 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida saaksid kindlateks aegadeks lendude ostmisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Wizz Air Riia kaudu.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt paisatud lennupiletite turule korralikke reisiisu tõstjaid. Läbi aegade soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Iisraelisse olnud ligikaudu 53 eurot. Selliste hindade ostmiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna sellised hinnamaasikad lähevad mõnikord mõne tunniga loosi.

Katseta kohe praegu klappivaid reisi kuupäevi Iisraelisse

Sisesta soovitud sihtkoht ehk Tel Aviv ja määra klappivad päevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Tel Avivi lennud Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa eestlastest valib Iisraelisse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist. Oletame, et elad Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna Riiast lendavad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast lennu alustamine küsitav idee olla.

Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt suurepäraseid pakkumisi just nimelt nendest lennujaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid lennupiletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Lennufirmade kampaaniad Iisraelisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Tasub kontrollida Tel Avivi tripi odavamaks tegemiseks, kas hetkel on käimas mingit mõnusat kampaaniat. Võimalik on säästa piisaval hulgal raha.

Igal korral ei pea otseselt müügikampaania nimekirjas Tel Avivi pileteid olema välja toodud. Toome juhusliku lähteülesande. Kui tahad soetada pileteid Ibizale, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air kiirmüük Eestist.

Nimelt võiksid saada promomüügi käigus taskukohasemalt kohale Pariisi lennujaama. Antud lennujaamast on reaalne otsemaid lõpuni välja lennata. Pealegi kõvasti konkurentsivõimelisemate lennuhindadega Eestiga võrrelduna.

Hoiame pidevalt suurematel piletimüükidel korralikult silma peal. Uudista sujuvalt meie lennumüükide lehte ja saad sekundiga ülevaate, millised müügirallid hetkel esiplaanil on.

Leia odavad lennupiletid Tel Avivi

Uuri Tel Avivi reisidiile

Paindlikuma graafiku korral on hea idee kontrollida, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisiportaali, mitmesuguste otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles tähendada sõbraliku hinnaga Tel Avivi lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse tõeliste lennuleidude asemel nii mõnigi kord kallist rämpsu. Enne iga uue kampaania jagamist kontrollime ükshaaval kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent siiski võimaldab see luua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Tel Avivi hindu tasub piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koos DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida parima hinnaga piletid Iisraelisse taolisest mastaapsest ülevaatest.

Alusidee on igal korral väga otsekohene. Tšekime ette antud perioodil täiesti kõik soodsama hinnaga Tel Avivi lennupiletid üle. Jagame neid reisiplaneerijatega.

Alati on võimalik, et sa ei tuvasta ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on kokkuvõte juba korralikult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole muret, kuna näitame selles artiklis terve kamaluga muid tööriistu odavate lennupiletite leidmiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Iisraelisse

Mis iganes kohta sa trippi ei plaaniks, lennuettevõtete sooduskampaaniad muudavad reisi soodsamaks. Enim sobivad need reisisõpradele, kel ei ole kindlad välja- ja tagasilennu ajad niivõrd olulised.

Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul mõttetud lennukampaaniad reaalselt võrdlemisi väärtuslikuks. Juhusliku näitena saaksid haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 220-eurosest eripakkumisest Barcelonast Lõuna-Ameerikasse.

Täiesti esimene emotsioon “Õghh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis põnevusega osta reis eriti soodsalt. Mõnikord annab niiviisi päris põnevaid lennukombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikamaalendude ja odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus ööbida mõnes vahepealses linnas. Samas aitab see rohkem kohti näha ja terve reisi veelgi unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Iisraeli lennupiletite kohta

loader-image

Selge see! Soodsaima maksumusega piletid võivad olla vaid 49 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on vajalik oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab üle 1000 lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine muuda lennupileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud marsruudil Tallinn-Tel Aviv-Tallinn umbkaudu 49 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et selliseid megapakkumisi on edaspidi veelgi laekumas!

Keskmised mõlema suuna lendude hinnad asetuvad Tallinn-Tel Aviv liinil piiridesse maksumuses 118 eurot kuni 244 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie lennuleide jälgides tajutaval määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top