Odavad lennupiletid Kopenhaagenisse

Mil viisil leida taskukohased lennupiletid Kopenhaagenisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Lendame sulle Kopenhaageni reisi plaani kavandamisega koheselt appi! Oleme juba üle kümne aasta kinni püüdnud kõige-kõigemate hindadega lennupileteid. Niisiis, loe edasi, et omada täielikku ülevaadet, missugused on lennureiside keskmised hinnatasemed, sobilikumad lennukompaniid Kopenhaagenisse kohale jõudmiseks ning kuidas soetada kannapealt reaalajas soodsaima hinnaga lennud.

Leia parimate hindadega lennupiletid Kopenhaageni
Arcady / Shutterstock.com

Missugused on alternatiivsed turvalised lendude võrdlussaidid?

Võrdle tipptasemel turvalisi lennupiletite võrdlussaite. Otsusta ja osta kohemaid soodsa hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Kopenhaageni lennupiletid tasub tasku pista?

Kopenhaagenisse reisimiseks on mõttekas eeldada, et üle 154 euroga pakutavad piletid on veidi liiga kallid. Kui hind on aga vähem kui 138 eurot tasub julgelt ära võtta. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Kopenhaageni lennupiletid reisivahenduse OÜdelt

Harilikud reisivahenduse OÜd nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite vahendamisel võrdlemisi eeskujuliku summa, mida peab piletite ostja omast taskust kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud tavaline reisile mineku kulu.

Uuel kümnendil ei ole kuskilt otsast normaalne 7 eurot, 11 eurot või isegi 18 eurot lisatasudeks välja käia. Ise Kopenhaagenisse reisi korraldades ja pileteid soetades on võimalik tunda kindlust odavaimate hindade saamise osas. Igal juhul on ise ostmine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” otsus.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Kopenhaageni
Arcady / Shutterstock

Kopenhaageni lennureisid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa reisilistest valib Kopenhaagenisse reisimise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Elades Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse suundadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi jahtides lennupileteid ookeanitagustesse sihtkohtadesse, ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant väga häid kampaaniaid just sõlmjaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennundusalliansside soodusmüügid piletitele Helsingi lennujaamast Kariibi mere saartele.

Proovi kohe kõige paremini sobivaid kuupäevi Kopenhaagenisse

Toksi sisse sihtkoht ehk Kopenhaagen ja määra eelistatud lennupäevad. Kõrvuta hetkega kõiki põhilisi lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Kopenhaageni piletite hinnatase ja lennuvedajad

Enamjaolt platseeruvad Kopenhaageni lennureiside hinnad vahemikku 133 eurot kuni 210 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võid fikseeritud aegadeks lennupiletite broneerimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud SAS Scandinavian Airlines.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud turule korralikke kompvekke. Viimase aastakümne kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Kopenhaagenisse olnud nibin-nabin 68 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti mõne tunniga loosi.

Lennukompaniide kampaaniad Kopenhaagenisse

Mis iganes kohta sa reisi ei plaaniks, lennukompaniide kampaaniad muudavad reisi odavamaks. Enim kuluvad need ära reisilistele, kellel ei ole fikseeritud kuupäevad niivõrd olulised.

Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud lennumüügid reaalselt üsna kasulikuks. Praktiliseks näiteks saad võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 220-eurosest erihinnast Milanost Singapuri.

Täiesti esimene emotsioon “Õhh, kuskilt Euroopast” asendub õhinaga saada lennupiletid eriti odavalt. Vahetevahel saab sel moel korralikult ägedaid eelarve kärpeid garanteerida.

Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus võtta öömaja mingis vahepealses linnas. Samal ajal viib see võimaluseni veel rohkem kohti nautida ja terve reisi isegi veel meeldejäävamaks teha.

Leia lennupiletid Kopenhaageni

Jälgi Kopenhaageni lennuleide

Paindlikuma graafiku puhul on suurepärane mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diiliportaale, mitmesuguste võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et teha kindlaks vähese hinnaga Kopenhaageni lennupiletid.

Kahjuks jagatakse reaalsete reisipakkumiste pähe ikka ja jälle õudsat prügi. Enne iga värske diili üles riputamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Kopenhaageni lende tasub kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob koostöös DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Idee poolest saad leida kõige soodsamad lennuvariandid Kopenhaagenisse taolisest mastaapsest kokkuvõttest.

Aluseks olev idee on igal korral väga lihtne ja otsene. Tšekime ette antud perioodil täiesti kõik soodsama hinnaga Kopenhaageni lennud üle. Jagame neid reisifännidega.

Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei leia ostukorvist pileteid Kopenhaagenisse või on artikkel juba lootusetult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole probleemi, kuna näitame siin samas palju-palju teisi tööriistu taskukohaste lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Kopenhaagenisse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Soovitame tšekkida Kopenhaageni tripi odavamaks tegemiseks, kas nüüd on toimumas mõnda mõnusat müüki. Nii saad kokkuvõttes säästa palju oma eelarve pealt. Alati ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade seas Kopenhaageni lennupileteid olema esile toodud. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Kui soovid soetada pileteid Kreeka saartele, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air välkmüük Tallinnast lennujaamast. Nimelt võiksid saada kampaania tulemusena säästlikumalt kohale Londonisse. Sealt on võimalik otsejoones lõpuni välja lennata. Pealegi palju eeskujulikemate hindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Me hoiame laiematel promomüükidel korralikult silma peal. Tšeki lihtsalt Reisitark.ee kampaaniate lehte ning omandad sekundiga ülevaate, mis kreisid müügid hetkel käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kopenhaageni lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud suunal Tallinn-Kopenhaagen-Tallinn ligikaudu 68 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et vau-efektiga diile on edaspidi veelgi tulemas!

Loomulikult! Parima maksumusega lennud võivad isegi olla ainult 68 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt lendamiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Keskmised kahe otsa lendude hinnad platseeruvad Tallinn-Kopenhaagen liinil vahemikku 85 eurot kuni 144 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie lennudiile kasutades tunduval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse üle 1200 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top