Odavad lennupiletid Peterburi

Mil viisil broneerida taskukohased lennud Peterburi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Suurepärase hinnaga lennupiletite endale krabamine Peterburi pole alati just naljategu. Ent turu hinnataseme valdamine ja reisidiilide saitide tundmine on oluline. Sest kui sul on siht Peterburi trippida, siis on ilmselgelt tark teha seda parema hinnaga. Miks tasuda rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnaga?

Leia soodsad lennupiletid Peterburgi

Millised on veel turvalised lennuhindade võrdluslehed?

Võrdle parimaid turvalisi lennuhindade võrdluslehti. Tee otsus ja osta kohemaid soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Peterburi lennupiletid tasub ära võtta?

Peterburi lendamiseks on mõistlik meeles pidada, et enam kui 233 eurot maksvad piletid on veidi liiga kallid. Kui hind on aga vähem kui 101 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Juurdehindlusega Peterburi lennud reisivahenduse OÜdelt

Harilikud reisinõustajad võtavad lennupiletite hangeldamisel sageli päris korraliku komisjonitasu, mille peab ostja omast taskust tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal pole sugugi normaalne ei 4 eurot, 10 eurot ega 14 eurot lisadeks välja käia. Omal käel Peterburi trippi planeerides ja lennupileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” otsus.

Leia odavad lennupiletid Peterburgi

Peterburi lennupiletite hinnatase ja vedajad

Harilikult platseeruvad Peterburi lennupiletite hinnad skaalale 137 eurot kuni 223 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida võiksid paika määratud kuupäevadeks lennupiletite broneerimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Pobeda.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Lähiajaloo kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Peterburi olnud umbkaudu 96 eurot. Selliste piletite ostmiseks peab gaasi andma, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti mõne tunniga kaubaks.

Katseta kohe praegu kõige paremini sobivaid kuupäevi Peterburi

Toksi sisse sihtkoht ehk Peterburi ja vali sobivad päevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid peamiseid lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Peterburi lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Peterburi reisimise hoopistükkis algusega Riiast. Elades Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi kui sa oled teel eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi koheselt põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant väga häid kampaaniaid just nimelt nendest linnadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad lennupiletitele Helsingist USAsse ja Kanadasse.

Lennufirmade kampaaniad Peterburi odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad aeg-ajalt soodusmüüke. Tasub tšekkida Peterburi reisiplaani teostamiseks, kas hetkel on möllamas mõnda vinget odavmüüki. Saad päeva lõpuks säästa küllaga oma eelarve pealt. Igal korral ei pea sugugi müügikampaania sihtkohtade listis Peterburi lende olema välja toodud.

Toome täiesti juhusliku näidisolukorra. Kui soovid osta lennureisi mõnele Kanaari saarele, siis võib aidata Ryanair kiirmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada promokampaania käigus säästlikumalt kohale Londoni lennujaama.

Sealt on võimalik otse lõpuni välja reisida. Seda märkimisväärselt konkurentsivõimelisemate lennuhindadega Eestiga võrrelduna. Me hoiame tähtsamatel piletimüükidel silma peal. Tšeki sujuvalt meie kampaaniate sektsiooni ning saad sekundiga ülevaate, mis soodusrallid antud päeval parimaid reisidiile pakuvad. Leia soodsad lennupiletid Peterburgi

Kontrolli Peterburi lennuleide

Avatud ajakava puhul on suurepärane mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diiliportaale, mitmesuguste otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et teha kindlaks super hinnaga Peterburi lennupiletid.

Otsesõnu jagatakse tõeliste lennudiilide pähe aeg-ajalt hingehinda maksvat prahti. Enne iga uue leiu üles riputamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad üsna, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Peterburi lende on mõistlik piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob partnerluses DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada absoluutselt madalaima hinnaga lennud Peterburi sellest laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Taustal olev idee on ikka ja alati äärmiselt lihtne ja otsene. Tšekime konkreetsel perioodil täiesti kõik odavaima hinnaga Peterburi piletid üle. Seejärel jagame reisidiile reisifännidega.

Hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on ostukorv juba korralikult kehtivuse kaotanud. Ehk aga pole hullu, kuna tutvustame siin lehel terve kamalutäie teisi variante taskukohaste lennupiletite leidmiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Peterburi

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennuettevõtete kampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kel pole fikseeritud lennuajad nii olulised.

Vahel võivad osutuda pealtnäha kasutud lennukampaaniad reaalselt üllatavalt väärtuslikuks. Juhusliku näitena saaksid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 220-eurosest kampaaniahinnast Milanost Brasiiliasse.

Täiesti esimene emotsioon “No ja siis, kuskilt Euroopast” asendub põnevusega osta lennupiletid iseäranis soodsalt. Vahetevahel saab niiviisi päris ägedaid reisikombinatsioone teha.

Kasvõi kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus võtta öömaja mõnes vahepealses linnas. Samaaegselt annab see võimaluse rohkem sihtkohti nautida ja terve reisi isegi veel kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Peterburi lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud liinil Tallinn-Peterburi-Tallinn keskeltläbi 71 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et superpakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Justament! Soodsaima maksumusega piletid võivad isegi olla ainult 71 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt lendamiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima hinna.

Harilikud mõlema suuna piletihinnad paiknevad Tallinn-Peterburi lennuliinil piiridesse summas 134 eurot kuni 178 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie reisileide jälgides tajutaval määral keskmiste hindade pealt säästa.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlusportaal võimaldab rohkem kui tuhande lennukompanii ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top