Luxori lennupiletid

Mis moodi osta odavad lennupiletid Luxorisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Parima hinnaga lennuvõimaluste endale krabamine Luxorisse pole alati kerge. Ent turu keskmiste hindade teadmine ja lennuportaalide tundmine on tähtis. Sest kui sul on idee Luxorisse maanduda, siis on igal juhul arukas teha seda madalama hinnaga. Mis põhjusel anda raha rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnasildiga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Luxorisse

Millised on muud usaldusväärsed lennuhindade võrdlusportaalid?

Võrdle tipptasemel sõltumatuid lennupiletite võrdluslehti. Tee otsus ja haara kohe odava hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Luxori lennupiletid tasub ära osta?

Luxorisse reisimiseks tasub arvestada, et rohkem kui 325 euro eest müüdavad lennud on ikka üle keskmise eelarve. Nähes piletihinda, mis jääb alla 153 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks juulikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Krõbedama hinnaga Luxori lennupiletid reisibüroodelt

Harilikud reisieksperdid võtavad endale preemiaks piletite müümisel mõnikord eeskujuliku vaheltkasu, mille on sunnitud reisisell omast taskust maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud ootuspärane reisile mineku kulu.

Nüüd pole sugugi mõistlik ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot tasudeks välja käia. Ise Luxorisse trippi korraldades ja pileteid ostukorvi pannes on võimalik tunda kindlust parimate hindade saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes targem otsus.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Luxorisse

Luxori lennupiletite hinnatase ja lennubrändid

Enamjaolt asetuvad Luxori lennureiside hinnad skaalale 273 eurot kuni 334 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saad fikseeritud kuupäevadeks piletite otsimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Egyptair.

Selgelt on lähiajaloos lennukompaniide poolt jagatud turule tõelisi kompvekke. Viimaste aastate taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Luxorisse olnud nibin-nabin 213 eurot. Selliste piletite ostmiseks peab kähku tegutsema, kuna taolised piletid lähevad enamasti loetud tundidega loosi.

Proovi kohe praegu kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Luxorisse

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Luxor ja vali sobivad kuupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga absoluutselt kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Luxori lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa kaasmaalastest valib Luxorisse lendamise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse suundadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi jahtides lennupileteid väga kaugetesse paikadesse, ei pruugi koheselt Vantaa või Riia lennujaamast lennureisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant silmapaistvaid kampaaniaid just sõlmjaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside soodukad lennupiletitele Soomest USAsse ja Kariibidele.

Lennufirmade kampaaniad Luxorisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid korraldavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Tasub kontrollida Luxori tripi odavamaks tegemiseks, kas täna on möllamas mingit kasulikku kampaaniat. Võid kokku hoida küllaga oma eelarve pealt. Igal korral ei pea isegi kampaania nimekirjas Luxori lende nähtaval olema. Võtame aluseks suvalise näite. Soovides soetada lennupileteid Ibizale, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma kiirmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada selle käigus odavamalt otse Londonisse. Sealt saab otse lõppsihtkohta reisida. Seda tunduvalt odavamate lennuhindadega Eestiga võrrelduna. Kindlasti hoiame laiematel sooduskampaaniatel korralikult silma peal. Vaata lihtsalt meie lennukampaaniate sektsiooni ja saad koheselt ülevaate, millised soodukate rallid antud päeval käivad. Leia odavad lennupiletid Luxorisse

Jälgi Luxori lennuleide

Paindlikuma graafiku korral tasub uurida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisilehti, mitmesuguste võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et leida megasoodsa hinnaga Luxori lennupiletid.

Otsesõnu reklaamitakse tõeliste reisileidude pähe ikka ja jälle tõelist prahti. Enne iga värske diili postitamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Luxori hindu on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark loob koostöös DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Võid leida odavaimad lennud Luxorisse antud mastaapsest ülevaatest.

Idee on ikka ja alati väga lihtne. Vaatame kindlal perioodil kõik soodsama hinnaga Luxori lennupiletid üle. Pärast jagame reisidiile reisifännidega.

Praegu on võimalik, et sa ei tuvasta ostukorvist lende antud sihtkohta või on ülevaade juba korralikult “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole probleemi, kuna pakume siin samas küllaga muid võimalusi keskmisest soodsamate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Luxorisse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei planeeriks, lennufirmade sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kellel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad.

Aeg-ajalt võivad kujuneda esmapilgul kasutud lennukampaaniad tegelikult üllatavalt kasulikuks. Juhusliku näitena saad haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest erihinnast Roomast Aafrikasse.

Esimene tunne “Pff, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis põnevusega saada reis eriti odavalt. Vahetevahel saab sel moel täitsa huvitavaid eelarve kärpeid luua.

Kasvõi pikkade lendude ja odavlendude kokku panemisel võib tekkida vajadus veeta ööd mõnes vahepealses linnas. Samas aitab see veel rohkem maailma paiku nautida ja kogu tripi veel unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Luxori lennupiletite kohta

loader-image

Absoluutselt! Parima hinnaga piletid võivad isegi olla vaid 211 eurot. Samas tuleb jälgida, et odavalt lendamiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse enam kui 1000 lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennupileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Kõige parema hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud lennusuunal Tallinn-Luxor-Tallinn umbkaudu 211 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et vau-efektiga diile on edaspidi veelgi laekumas!

Harilikud mõlema suuna lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Luxor liinil piiridesse maksumuses 278 eurot kuni 409 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid hankides poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie reisileide kasutades selgel määral keskmiste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top