Salzburgi lennupiletid

Mis moodi osta eriti hea hinnaga lennupiletid Salzburgi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Keskmisest soodsamate reisivõimaluste hankimine Salzburgi pole alati hõlbus toiming. Aga turu keskmiste hindade teadmine ja alternatiivide tundmine on oluline.

Sest kui sul on soov Salzburgi lennata, siis on vaieldamatult asjalik teha seda parema hinnaga. Mis põhjusel puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnasildiga?

Leia odava hinnaga lennupiletid Salzburg

Mis on alternatiivsed kvaliteetsed lendude võrdluslehed?

Võrdle tipptasemel sõltumatuid lennupiletite võrdlusportaale. Otsusta ja osta käigu pealt odava hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Salzburgi lennupiletid tasub ära võtta?

Salzburgi lendamiseks tasub arvestada, et enam kui 232 euro eest müüdavad piletid on tsipa kallivõitu. Igasugune hind, mis on vähem kui 111 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks.

Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks juulikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Krõbedama hinnaga Salzburgi lennupiletid reisivahenduse OÜdelt

Harilikud reisibürood panevad kõrvale lendude hangeldamisel mõnikord korraliku summa, mille peab lennupiletite ostja enda pangaarvelt tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud normaalne reisi planeerimise osa.

Tänasel päeval pole aga reaalne 5 eurot, 12 eurot või isegi 20 eurot lisadeks maksta. Omal käel Salzburgi trippi korraldades ja lennupileteid šopates on võimalik tunda kindlust soodsaimate lendude saamise osas.

Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõttekam lähenemine.

Leia parima hinnaga lennupiletid Salzburgi

Salzburgi lennupiletid Riiast või Helsingist

Osa reisilistest valib Salzburgi reisimise hoopistükkis algusega Riiast. Elades Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide leidmiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi kui sa oled teel kaugematesse riikidesse, siis ei pruugi Riiast lennureisi alustamine kehv idee olla.

Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt silmapaistvaid reisidiile just nimelt nendest lennujaamadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Uuri hetkega klappivaid reisi kuupäevi Salzburgi

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Salzburg ja määra klappivad päevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Salzburgi lendude hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt asetuvad Salzburgi lennureiside hinnad skaalale 135 eurot kuni 190 eurot. Need on potentsiaalsed hinnad, mida võid kindlateks kuupäevadeks piletite jahtimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Lufthansa.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule korralikke maiuspalu. Läbi aegade odavaimad piletihinnad on Tallinnast Salzburgi olnud ligikaudu 84 eurot. Selliste hindade krabamiseks peab gaasi andma, kuna sellised hinnamaasikad lähevad enamasti loetud tundidega kaubaks.

Lennufirmade kampaaniad Salzburgi odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Soovitame uurida Salzburgi tripi odavamaks tegemiseks, kas täna on möllamas mõnda vinget suurmüüki. Saad kokku hoida täitsa korralikult raha.

Igal korral ei pea otseselt kampaania nimekirjas Salzburgi lende olema välja toodud. Võtame täiesti juhusliku näidisolukorra. Soovides soetada lennureisi La Palmasse, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma välkmüük Eestist.

Põhimõtteliselt võiksid saada soodusmüügi käigus taskukohasemalt otse Londonisse. Antud lennujaamast on reaalne otsemaid edasi reisida. Ja seda kõvasti odavamate pileti maksumustega Tallinna tšarteritega võrreldes.

Hoiame pidevalt laiematel odavmüükidel silma peal. Kontrolli ruttu Reisitarga lennumüükide sektsiooni ja omandad hetkega ülevaate, mis ostumürglid parasjagu parimaid reisidiile pakuvad.

Leia odavad lennupiletid Salzburgi

Uuri Salzburgi lennudiile

Avatud ajakava korral on suurepärane mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime väsimatult läbi diililehti, paljude võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et otsida üles eeskujuliku hinnaga Salzburgi lennud.

Ausalt öeldes reklaamitakse tõeliste lennuleidude asemel nii mõnigi kord kallist rämpsu. Enne iga uue diili üles riputamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Salzburgi lende on mõttekas piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark koostab koostöös Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida parima hinnaga lennud Salzburgi sellest laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Alusmõte on alati väga lihtne ja otsene. Tšekime kindlal perioodil kõik soodsama hinnaga Salzburgi lennud üle. Jagame neid külastajatega.

Absoluutselt on realistlik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest lende Salzburgi või on ülevaade juba korralikult kehtivuse kaotanud. Vast pole hullu, kuna tutvustame selles artiklis palju-palju teisi võimalusi keskmisest soodsamate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Salzburgi

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei plaaniks, lennukompaniide sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kellel ei ole fikseeritud lennuajad sedavõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha kasutud allahindlused reaalselt võrdlemisi mõistlikuks. Juhusliku näitena võid haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et võtta maksimum 260-eurosest kampaaniahinnast Barcelonast Lõuna-Ameerikasse.

Esimene reaktsioon “Õhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub võimalusega saada lennupiletid iseäranis soodsalt. Vahel annab sel moel täitsa huvitavaid eelarve kärpeid teha.

Kasvõi kaugmaalendude ja lühemate odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse veel rohkem maailma paiku näha ja kogu tripi isegi veel unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Salzburgi lennupiletite kohta

loader-image

Loomulikult! Odavaima hinnaga lennud võivad olla ainult 106 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on vajalik oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem võimaldab enam kui 1000 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine muuda lennu hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja mitte enam kui 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud suunal Tallinn-Salzburg-Tallinn keskmiselt 106 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et selliseid megapakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Ootuspärased edasi-tagasi piletihinnad jäävad Tallinn-Salzburg suunal piiridesse summas 136 eurot kuni 211 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie lennudiile kasutades selgel määral tavaliste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top